Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Alkaina

Jaki rowerek dla 2-latka??

Polecane posty

Witam świąteczną porą:) Jaki polecacie rowerek dla \"prawie\" 2-latka? Na Święta BN kupiliśmy z mężem wypasiony jeździk BIG BOBBY CAR, ale synalek kochany jeździł na nim z 2-3 razy. Jak tylko widzi dziecko z rowerkiem jest krzyk! Jeździk chcemy sprzedać na allegro i kupić rowerek..tylko nie mam pojęcia jaki??? Najlepiej bez baldachimów, melodyjek .Zwykły, prosty i najlepiej niedrogi..no i żeby mu się lekko pedałowało. Czy w ogóle taki maluch będzie umiał pedałowac?? Jak jest u Was? Prosze napiszcie:) RADOSNYCH ŚWIĄT życzę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serafia...
Składaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio był juz taki temat wiec wypowiem sie jaki rower ma moja córka(za kilka dni skończy 2 lata).Rowerek wcześniej sprawdziliśmy u znajomych,rewelacyjnie sie prowadzi(bo wiadomo,że dwu latek sam za długo nie popedałuje).jest stabilny i trwały.Zapłaciłam za niego 144zł. http://www.babyvip.pl//index.php?products=product&prod_id=689

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skłądaki są od 3 lat.. Janek nie dosięgnie jeszcze do pedałów:( Myślałam bardziej o jakimś takim 3-kołowym.Jest dużo ich na allegro, ale nie wiem jak się spisują w praktyce? Może któraś z Was ma taki rowerek ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Jackpot! Wygląda fajnie:) Poszperałam trochę i się dowiedziałam,że są takie rowerki, które można sterować tą rączką do pchania. Ciekawe jakby to się sprawdziło? Znacie coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi Ci o tą rączke?Bo owszem,nią możesz prowadzić rower.jest długa i porządnie przymocowana.Śmiało pchasz dziecko jak juz nie daje rady samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janek ma też 90 cm:) Więc wiem już jaki rowerek kupię:) Wielkie dzięki:* Spokojnych Świąt życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja radzę kupić normalny rower! Kierownica i siodełko jest regulowane więc posłuży na dłużej. Coś takiego : http://allegro.pl/item596043025_rowerek_dla_dziewczynki_16_mbike_lillies_2009.html Ten akurat jest sporawy bo 16.Ale są przecież jeszcze 14,12.. I one nie są jakieś specialnie wielkie :D Mój dostał takina Dzień Dziecka ,nie miał jeszcze 2 lat.Od razu do niego miał zapał.Przez ok mieisąc czasu pchaliśmy synka kijkiem bo nie umiał pedałować.A potem kijek wyrzucony bo zaczął sam pedałować. Rowerek służy namdo dziś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może rowerek biegowy? Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat sprzed paru lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goÃ�Â�Ã�Â�
fkJ8r43ghcbnvbhdsh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×