Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Missia__

List do Miłości mej...

Polecane posty

Napisałam.. nie umiem pisac listów... napisałam poprostu co czuję, nie oczekuje na odpowiedzi, chcę tylko, by wiedział co ja naprawde czuję po pseudo `rozstaniu\'... Przynajmnie wtedy mnie \"wysłucha\" do końca... Czy to dziwne, głupie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolka__
Ja zrobiłam dokładnie tak samo, tyle tylko że to nie było rozstanie jak mi się wydawało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi, poprawiłes mi humor.. hehe ale się denerwuję, że dziecinny wyszedł, no pisałam go długo, bardzo długo, każdego dnia cos zmieniałam... czy to szyk zdania, inne słowo itp. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolka__
mój liścik był krótki, ale treściwy ;) Zrobił na nim wrażenie. Mówił, że wiele razy go czytał, więc chyba warto było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolka__
aaa to było rok temu i chyba ma go do dziś... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadarka 1l
napisalam do niego w smsie po pierwszym razie ze go kocham. nie wiem jak zareagowal bo pozniej rozmawial ze mna jak gdyby nic sie nie wydarzylo. bylo mi glupio. kazalam mu usunac moje smsy niby dlatego aby nie zasmiecaly skrzynki. wiec usunal bez mrugniecia okiem. a ja nadal go kocham on o tym wie ale juz nie jestesmy razem. pisze o tym ot tak dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
japo rozsatniu napisałem meila - i było to jak głową o ścianę rzadnej reakcji z jej strony:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupuupupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×