Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

andrzejz

***JESTEŚ SAMOTNA, MASZ około 41 LAT POPISZMY DO SIEBIE***

Polecane posty

Witam wszystkie samotne kobiety;-)Mam 56 lat,jestem stanu wolnego.Mieszkam sam w Poznaniu , w dużym mieszkaniu, może popiszemy do siebie?A może ?...razem zamieszkamy na złe i na dobre :-) ?Lubicie samotnosc? ja nie... Korzystąjąc z okazji Wszyskim życzę szczęśliwych Wesołych Świąt :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...hm ..czy zamiast narzekac, nie lepiej całą energię przeznaczyc na znalezienie właściwej osoby???:-)każdy może się pomylic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sam masz 56 lat
a szukasz 41 -latki? A dlaczego ma być aż 15 lat młodsza? A gdyby się zgłosiła jakaś juz nie mówię 15, ale 10 lat starsza od ciebie, to by ci sie podobało? Dla mnie to za duża różnica wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajmaajma
andrzejz-mam 43 lata i na takeigo starego bym nie spojrzała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojęcie starośc? co to takiego? Ja już widziałem 30 letnie renciski, które trzeba było pchac pod górkę. Ja wyglądam na 40 a fizycznie na 30 lat :-) hm to nie ja ustanawiałem,ze kobiety w w wieku 55 lat muszą przejśc na emeryturę ja tam mam zamiar bawic się ,,róznymi pracami" nawet po przejsciu na emeryturę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna41
Mam 41 lat i co ? Myślisz andrzejz ,że chciałabym takiego starca , ja również nie wyglądam na swoje lata ale jeśli miałabym potrzebe bycia z kimś to napewno byłby to mój rówieśnik ewentualnie nieco młodszy lub ciut starszy ale nie aż tyle , 15 lat różnicy to prawie jak mój ojciec . Nie okłamuj siebie popatrz w lustro a zauważysz ,że nie wyglądasz już młodo ! Wybacz szczerosc ale tak już jest ,że to tylko my nie widzimy przemijającego czasu . Wesołych Świąt życze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaak... ostatnio poznalam takiego pana, ktory twierdzil, ze ma lat 37, a wyglada na 32 - w rzeczywistosci zas mial 42, a wygladal na 45. Andrzeju, z mojego doswiadczenia wyglada, ze w znakomitej wiekszosci to kobiety po 40 wygladaja na trzydziesci pare lat, panow to moglabym na palcach policzyc. Natomiast panow, ktorzy twierdza, ze wygladaja na lat 30, spotykam na peczki. ;) W Twoim wieku zwieksza sie ryzyko zawalu, itp., etc. Statystyczny mezczyzna zyje 10 lat krocej niz statystyczna kobieta, a kobiety nie lubia byc same. Dlatego logicznym wydaje sie poszukiwanie mlodszego mezczyzny. Andrzeju, zmien target. Masz 56 lat i lubisz zwiazku z duza roznica wieku - poszukaj mlodo wygladajacej 71-latki. Z pewnoscia Cie doceni ;) na pewno znajdzie sie jakas nie lubiaca samotnosci, energiczna emerytka... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sece mam jak dzwon :-) puki co, to młodym paniom wyskakują,,korki\" gdy próbuję z nimi dłużej pobiegac :-) A tak wogule skąd wiecie (krytykantki),że jesteście w moim typie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsjmsxkaj
andrzejz,nie wiem czy specjalnie to robisz,czy po prostu nie potrafisz prawidłowo pisac i do tego prawidłowo myslec,bo wystarczy program do usuwania błędów ortograficznych i juz nie byłbys prostakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa82747623547
czy nie masz przypadkiem na imie Marek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsjmsxkaj
andrzejz,nie krytykuję,ja tylko oceniam brak inteligencji w Twojej osobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek wielki
andrzejz jesteś zdesperowanym starym człowiekiem , ponadto kłótliwy i wredny . Nikt z nas nie jest tu Bogiem aby miec moc zatrzymania procesu starzenia , zresztą i po co ? taka jest kolej rzeczy . Kiedyś miałeś swoje 5 minut i mogłeś wybierac i przebierac , dziś jesteś sam i szukasz sposobu aby znaleźc kobiete na dodatek młodszą o conajmniej 15 lat , to błąd . Sam widzisz dla kobiet w wieku 40 lat jesteś za stary ! pozostaje Ci chyba szukac pań przynajmniej 50 letnich . Powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka - Lenka
jestem nieco, ociupinkę starsza od tej 41 - latki... na temat swojej urody nie będę zabierać głosu, będę pewnie stronnicza... Ale Ciebie starucha nie chciałabym pieścić...:D w Twoim wieku... torby super! długie, sporo zakupów można wrzucić. członek? owszem onegdaj stawał na zebraniu egzekutywy... teraz ino wspomnienia zostały... Ale jak masz kasę i chcesz się nią podzielić z zainteresowanymi kobietkami chętnie podam Ci swój nr konta... Spotykać się nie musimy, niekoniecznie muszę oglądać jakiś kolejny łysiejący łeb, aczkolwiek zdaję sobie sprawę, że w życiu codziennym to plus... szampony są drogie :D Ale życzę Ci miłego polowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowkaaaa
skad u Was drogie Panie tyle nienawisci? nikt Wam nie karze wiazac sie z kims kto jest starszy o 15 lat. wierzcie mi ,ze jest garstka kobiet ,ktore nie zwracaja uwagi na wiek, czyz darmo istnieje powiedzenie ,ze milosc nie zaglada w metryke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddkk
Co się idealnie odnosi do autora topiku, czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddkk
Skoro miłość nie zagląda w metrykę, czemu facet się uparł, że musi być tyle młodsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowkaaaa
i zeby nie bylo niejasnosci mam 34 lata i jestem pewna, ze moglabym zwiazac sie z takim facetem i bynajmniej nie dla kasy! najwazniejsze sa cechy charakteru....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowkaaaa
zauwaz, ze facet nie jest zakochany w kobiecie , to tylko jego przyklad- tak mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowkaaaa
poza tym to dziala w obie strony -dlaczego kobiety wiaza sie z mlodszymi facetami o 15 i wiecej lat? moim zdaniem to wyglada duzo gorzej ale nie potepiam tego. kazdy ma prawo zyc jak chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrowkaa Sa osoby ktorym uczucie nie zaglada w metryke - ale autor topicu do nich nie nalezy!!! On szuka duzo mlodszej od siebie kobiety, a mi przeszkadza to z tego wzgledu, ze pozniej jeden z drugim tacy panowie po 40 laza za mna i wyglaszaja teksty, ze 40-latki to juz stare torby :o Ja rowniez kiedys bede miala lat 40 i nie zycze sobie byc uwazana przez podstarzalych, zaniedbanych intelektualnie i fizycznie rowniesnikow za \"stara torbe\" - pietnuje takowe zachowania jako smieszne, juz mam dosc tego, ze panowie szukaja kobiet koniecznie mlodszych o lat nascie i bajdurza o swoim mlodym wygladzie i potencji. Wystarczajaco sie naogladalam tego wygladu i potencji, jak rowniez widzialam smutek owdowialej kolezanki mamy. Mezczyzni mniej dbaja o siebie i umieraja mlodo - kto zostanie pozniej partnerem tych 50latek, 60latek? Nikt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrowka, drogie miłe piękne Panie. Kocham Wszystkie kobiety jak siostry. Bez Was świat byłby czarno-biały. A gorycz, którą tu przelewacie oznacza ,że tak naprawdę jeszcze nigdy nie przeżyliście wielkiej miłości ze wzajemnością. Co do starców macie 100% racji, jest wśród nas ich sporo i to wśród mężczyzn i kobiet. Uwierzcie mi na słowo wśród 40 latek widziałem już także babcie.:-).To jak wyglądamy, jak się czujemy ,nie zależy od wieku, lecz od rodzaju naszej diety i emocji. Jest tak zwana medycyna zachodnia NFZ :-), jak i medycyna wschodnia. Od wielu lat interesuje się tą ostatnią. Polega ona na tym,że każdy z nas może stac się bioenergoterapeutą i leczyc siebie i osoby sobie bliskie pod warunkiem , że otworzy swe serce i potrafi kochac. Pisze o tym 51 letnia Jasmuheen w książce Pokarm Bogów,( zobaczcie zdjęcie :http://www.allegro.pl/item567505259_pokarm_bogow_zywienie_swiatlem_jasmuheen.html ) studiując medycynę wschodu tak można się odmłodzic. Szukam pełnej wiary kobiety z którą będziemy tą wiedzę odkrywali wspólnie. Wiem ,że jest to szukanie igły w stogu siana :-) lecz jestem cierpliwy, mój ojciec żył tylko przeszło 90 lat(w pełni sprawny) ja ten rekord postanowiłem znacznie pobic kochając całym sercem kobietę ,która w końcu znajdę:-)Dlaczego pragnę związac sie z młodszą? To proste :-) Te starsze potrafią już tylko narzekac ;-) a dochodzi tu jeszcze aspekt dzieci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to są słowa prawdziwej miłości... Aż Tak Cię Kocham Kocham Cię okiem spragnionym, pieszczotliwą dłonią strumienia słodkich słów, czułą myślą Kocham Cię Wilgotnym słońcem świerzego poranka, melodyjnym śpiewem szklanych kropel deszczu, fal cichym szeptem i wiatru skrzydłem lekkim Kocham Cię aromatem tysiąca róż i niebem nieprzebranym Kocham sercem i dziękuję Ci za to że jesteś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowkaaaa
Energiczna Trzydziestolatka-najlepiej nie przejmowac sie tym o inni mowia czy tez mysla. Ty jestes najbardziej swiadoma tego jaka jestes ;czy to z wygladu czy tez z charakteru. Wesolych Swiat :) dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowkaaaa
andrzejz- na przyszlosc warto pomyslec czy mozesz na podstAWIE KILKU SLOW ocenic te kobiety? a co do slow prawdziwej milosci hmmm slowa to tylko slowa -w wiekszosci bywaja puste, licza sie tylko czyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×