Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gruba 32

30 kg do zrzucenia,kto ze mna? szukam wsparcia!

Polecane posty

Gość gruba 32

czesc dziewczyny! jestem po kuracji hormonalno-sterydalnej i przytylam ponad 30kg. musze wrocic do swojej wagi! prosze o rady jaka dieta i jakie srodki na odchudzanie polecacie.z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatha_22
witaj mamy ten sam problem , którego nabawiłyśmy się w ten sam sposób. chętnie się przyłączę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedno jest pewne nie będzie nam łatwo:( ja przez miesiąc rygorystycznej diety tylko 6 kg w dół:( nie wiem w jaki sposób? myslałam o jabłkowej ok 500 kcal,albo diecie owocowo-warzywnej dr.ewy dąbrowskiej lub ... zestaw herbalife ale to sa drogie produkty ... rzekomo skuteczne :) nie wiem co robić? cieszę się ,że założyłaś taki topik:) ciesze się... to od kiedy zaczynamy? od wtorku czy od środy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba 32
zaczynamy od wtorku,zaraz po swietach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba 32
mysle zeby z kilku diet zrobic 1. Tzn metode nie laczenia,niskie ig,wg grupy krwi. co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja proponuję pic tylko czerwona herbatę, zielona herbatę i wodę mineralna i kawusia rano obowiązkowo bez cukru - przynajmniej w moim wypadku!!! nie jemy -pieczywa, masła,słodyczy.lodów:( itp. może łatwiej bedzie napisać co jemy... hehe marchewka,buraczki, kapusta włoska,kapusta kiszona,ogórek kiszony,pomidor ,ogórek zielony,seler naciowy ,papryka,kalafior,brokuły owoce- JABłKA nr 1. to metoda diety owocowo-warzywnej , podobno oczyszcza organizm z toksyn i reguluje prace jelit, powoduje spadek masy ciała bez efektu jojo!!!!!!!!!!!!!!!:) to jak wspieramy się ??? i odchudzamy się razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola44
witam czy mozna sie dowas przylaczyc ja mam nadwage jakies 20 kg i chcialabym to jak najszybciej zgubic.Jesli sie da jeszcze 10 to bylo by mile widziane ale na poczatek chociaz te 20. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba 32
jasne zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba 32
we wtorek wazymy sie i startujemy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie - ja proponuję warzywno -owocową:) przyajmniej ja bede ja stosowała :) Dieta warzywno owocowa polega na spozywaniui takich warzyw jak korzeniowe,lisciaste,kapustne,cebulowe;z dyniowatych:ogorki,zwlaszcza kiszone,kabaczki;z psiankowatych-pomodory i papryke(bez ziemniakow),a z owocow:jablka i cytryny.Warzywa nelezy spozywac w postaci surowek,sokow,warzyw duszonych i zup gotowanych na wodzie,bez tluszczu.W tym czasie nienalezy jesc nic innego,a wiec ani chleba,ani miesa,ani mleka.Taka dieta doprowadza do przywrocenia rownowagi w organizmie i do cofania sie wszystkich chorob. Przepisy diety: W czasie kuracji zaleca sie spozywac nastepujace owoce i warzywa: -korzeniowe-marchew,seler,pietruszka,chrzan,burak,rzodkiew,rzepa -lisciaste-salata,seler naciowy,zielona pietruszka,jarmuz,rzezucha,koper,ziola -cebulowe-cebula,por,czosne -psiankowate-papryka,pomodor -kapustne-kapusta biala,czerwona,wloska,pekinska,kalafior,kalarepa,brokuly -dyniowate-kabaczek,dynia,cukinia,ogorki -owoce-jablka,cytryny,grapefruity Nie wolno spozywac: -roslin straczkowych -ziemniakow -ziaren zborz -innych ziaren i orzechow -slodkich owocow(banany,gruszki,sliwki,truskawki,brzoskwinie) -olejow Ilosc spozywania warzyw i owocow jest dowolna. Kuracje mozna prowadzic samodzielnie jezei nie przyjmujemy ZADNYCH LEKOW. Kuracje mozna prowadzic 6 lub 2 tygodnie,szczegolnie korzystne efekty daje stosowanie po zakonczeniu kuracji powrotow do diety np.1 lub 2 tyg.w miesiacu. Nalezy unikac zaparc(w wypadku ich wystapienia pic senes,wode z kiszonych ogorkow itd..). Przykladowy jadlospis: Dz.1 S. sok z marchwi,surowka:pomidor,ogorek kiszony,seler naciowy;Surowka z bialej kapusty z jablkiem,gotowany burak;herbata mietowa;sok jablkowy o. zupa ogorkowa,duszona papryka nadziewana jarzynami;surowka z czerwonej kapusty z grapefruitem,gotowany kalfior,kompot z jablek z gozdzikami bez cukru k. mus jablkowy na cieplo;surowka z marchwi z jablkiem,gotowana biala kapusta;sok pomidorowy,herbata z rozy Dz2. s. pomidor z cebula,surowka z bialej rzodkwi,jablka i ogorka kiszonegpo;surowka ze swiezej kapusty,marchwii i pora;sok z marchwii i jablek,herbata o. zupa jarzynowa(marchew,seler,por,pietruszka,kapusta biala,cebula,czosnek,bazylia,czaber,sol)surowka z selera z jablkiem z dodatkiem wody,soku z cytryny i soli,surowka z kiszonej kapusty z marchwia,jablkiem i porem k.- salatka z gotowanych burakow z jablkiem i cebula;jablko pieczone,sok pomodorowy,herbata mietowa cdn... ja mam cel - 6 tygodni muszę wytrzymać 1 sierpnia ide na wesele:) więc musze wyglądać najklepiej ze wszystkich :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba 32
spoko ,ja dodatkowo bede jesc rybe na obiad np. losos,tunczyk,dorsz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jetem tak jak objecałam. Wazyłam się waze 92 kg!!! a mój cel to 60:) dlatego zaczynam od dziś bo mam czas do 31 lipca. bo 1 sierpnia wesele:) jem to co pisałam wczesniej warzywka i owoce ale tez nie wszystkie. dodatkowo postanoiłam nie pali i zrezygnowałam z kawy!!!! co jest ogromnym wyzwaniem , bo jakby nie było 2 tygodnie to oczyszczanie organizmu ze wszystkich brudów jakie się nagromadziły ... pozdrawiam ...... START!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba 32
witajcie,dopiero teraz odzywam sie bo nie mialam dostepu do komputerka. Zwazylam sie i waze 82,3kg Na sniadanie zjadlam koktail proteinowy z bialkiem,potem owoce,na obiad ryba z grila z brokulami a potem jeszcze owoce i nic. owoce;jablka i truskawki. STARTUJEMY KOBITKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×