Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kochanie herbata stygnie..

Do Ciebie..

Polecane posty

Kochanie nie urzeknę Cię magią rozmów nie jestem czarodziejem aby każde me słowo czarem zabiło monotonie późno jesiennych dni, i nie zaimponuje ci wiedzą akademicką< ty zawsze będziesz o ten jeden szczegół przedemną, mogę tylko obiecać dzień dobry Kochanie i dobranoc Kochanie każdego dnia i że każde me wypowiedziane zwyczajne słowo będzie miec cząstkę mej miłości - najcenniejszego co w sobie mam - skąpanej w tak szarej rzeczywistości że nie zobaczy tego nikt...Kochanie nie mam mlecznej czekolady wiec nie obdarzę Cię jej aksamitnym smakiem, grą zmysłów z nutką tajemnicy porządania - po prawdzie nic nie mam - zaparzę ci zwykłej herbaty aby tylko w ciszy popatrzeć jak jak ją sączysz w deszczowy dzień...Muzyka ma nie pzryniesie Ci uśmiechu na usta, w melancholi pomarańczowych, letnich popołudni na nautach jej powspominamy to co nam się pzrytrafiło...A wino czerwone wypiłem sam tak egoistycznie, aby mieć odwagę i powiedzieć prosto w oczy co czuję do Ciebie - czy się odważę - właśnie sie odważyłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namiętnie... A czy w czynach jesteś równie hojny, co w słów urzekającym potoku? Słowa wiele potrafią - chwycić za serce i je złamać. Rozkochać i zabić... Pięknie piszesz, Vampirze... Nad podziw pięknie i... Trzy kropki pozostawię - dla Ciebie i dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... Czy admini forum nie przesadzili w swojej gorliwości? Co się dzieje? H O J N Y nie da napisać się przez samo "h" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosto do celu
kochanie, znowu sie nazarlam jak piglet i mi nie dobrze !! (nie powiem mu choc siedzi obok, bo mi wstyd:D:D::D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słowa są wiatrem który daje otuchę w spiekocie dzisiejszego świata i decyzji mniej lub bardziej rozwaznych innych ludzi, jednak to czyny są woda która uchroni nas od pragnienia....gdybym miał wybierać z tego co bym dla Ciebie zrobił - to poprostu byłbym, stał zawsze pzry Twym boku waśnie wtedy gdy emocje by opadły i wszelki podziw zakochania, gdy nadszedłby czas burzliwy,kiedy wybiera sie odejśc albo być - ja byłbym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosto do celu
lo matko, ale belkot nieszczesliwych bab !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze wiersz dla Ciebie: "Dam Ci milion obietnic Niedotrzymanych, Milion słów ciepłych I gorzkawych, Moralność zepsucia, Odejścia I powroty, Bo na miłość Składają się Wszystkie uczucia Jak na biel światła Siedem kolorów Tęczy..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):) a ja pomyśle o tobie - a raczej pomarzę:) ps. chyba się nie gniewasz za ten żartobliwy flircik internetowy;) oboje przecież sie kompletnie nie znamy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie gniewam się :) Trzeba znacznie więcej, żebym się pogniewała :) A Twoich słów nie odbieram w kryteriach "flirtu" :) Są miłe, piękne i platoniczne :) Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przynajmiej moge je komuś napisac;) i nie dziękuj o nic nie prosiaś:) naprawdę bardzo ładne oczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie wiem jak Cię nazwać.. Cierpiałam długo przez Ciebie.. w końcu zakochałam sięw innym i wyleczyłam z tego uczucia.. byłam szczęśliwa 10 miesięcy.. znowu się odezwałeś.. pocałowałeś.. a teraz twierdzisz, że Cię okłamałam.. nie potrafię wytłumaczyć, że w życiu Cię nie okłamałam bo po prostu bym nie potrafiła.. Pamiętam wszystko co się kiedyś działo między nami.. pamiętam wszystko.. nie dziw mi się, że byłam ostrożna w naszych ostatnich relacjach.. Po prostu się bałam.. a co się okazało? To właśnie przez mój strach ponownie Cię straciłam.. Proszę odezwij się .. Nie czekam, ale odezwij się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×