Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jhgfdsa

odgłosy zza ściany...

Polecane posty

Gość jhgfdsa

powiedziałam mojej mamie,że mam dosyć ich odgłosów po nocach,ze to jest obrzydliwe,ja chce spać itd. a słysze jak ktoś mi sapie..;/ zrobila oczy na mnie(mierząc mnie chamsko) i znowu to samo.. ludzie oni mają ponad 50lat !;/ w dodatku moja mama nastawiala mnie zawsze źle przeciwko ojcu,a jak przyjezdza z pracy to sie z nim kocha..;/ wielka katoliczka cholerna;/ co ja mam juz zrobic? dodam,ze mam 17lat i co jak co mi tez hormony buzują,a jeszcze jak cos takiego słysze;/ ... jestem dziewicą,nie moge mieć chłopaka,mam sie zając nauką i koniec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmm--------------
5/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak miałam, jak mieszkałam z rodzicami... co noc przez jakieś pół godz słuchałam muzyki na mp3 i na myśl o seksie czułam obrzydzenie, dobrze jednak, że to się zmieniło z przeprowadzką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgfdsa
no,ale ja to jeszcze musze wytrzymac z dwa lata ... nie mam od nikogo ciepła .. zawsze tylko czegoś oni ode mnie chcą,zebym zrobila,albo udawala,ze nic nie widze i nic nie słysze;/ juz mam dosyc..wszystko temat tabu.. ale ojciec śpi zawsze na golasa;/ raz weszlam do ich pokoju doslownie na chwile,a on (ojciec)spał nie rpzykryl sie i tylko jego jaja świeciły;/ Boże jakie to jest obrzydliwe.. a tak na marginesie wy tez uwazacie,ze 17lat to za młody wiek na chłopaka??(i nie mowie tu o seksie,bo o tym nie ma mowy nawet) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAśka tryska cytryna
17lat to ja bylam po swoim pierwszym razie;) i do tej pory razem jestesmy... moim zdaniem to idealny wiek,zebys kogos poznala i juz dorastala z myślą jak to jest kiedy ma sie kogos u boku,za co jest sie odpowiedzialnym itd. dla mnie to ta Twoja rodzina to jest dziwna.. jak można olac własne dziecko jeszcze w takiej sytuacji tym bardziej,ze nie maja juz 20lat.. oj nie wiem co Ci dziewczyno poradzic..mam nadzieje tylko,ze Cię to nie zrazi do mężczyzn,nie kazdy śpi na golasa i nie kazdy chce tylko jednego. A Ty działaj i sobie powoli układaj życie.. za rok juz pełnoletnia bedziesz i nikt za Ciebie nie znajdzie partnera,zostaniesz sama jak palec,bedziesz wredna dla otoczenia z zazdrosci.. wiem bo mialam podobnie do poki komuś nie dalam szansy ;) na dzień dzisiejszy jestem szczęśliwą osobą ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgfds
no w sumie racja juz mi to mowili znajomi.. i przyznam,ze mam uraz do seksu tych pocałunkow itd. w ogole nie lubie jak ktos sie do mnie zbliża.. w szkole to tylko mam opinie,ze jestem zimna jak lód.. podobam sie ,ale nie podejdą noo czasami odważniak sie znajdzie i wtedy zaczyna na mnie inaczej patrzec ;) bo jestem na ogół sympatyczna i da sie ze mną o wszystkim pogadać oprocz spraw intymnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgfds
wypowie sie ktoś jeszcze?? moze ktos mial podobnie,co zrobiliscie w takiej sytuacjI?! noo pomożcie mi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wy jesteście głupie
:/ Sorry, ale przecież Wasi rodzice też są ludźmi, w dodatku małżeństwem, więc co, mają nie sypiać ze sobą? Cieszcie się, że im się dobrze układa, a nie szukacie dziury w całym :/ Ciekawe, czy jak Wy będziecie się seksić to będzie to dla Was obrzydliwe :/ I nie ma nic do rzeczy ile mają lat. A jak nie chcecie słuchać to słuchawki na uszy, muzyka i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wy jesteście głupie
aaaaaa jeszcze jedno: gdyby nie ich seks, to Was by nie było na świecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgfdsa
"ale wy jestescie głupie" Ty jestes chora chyba :O w dodatku pusta.. przeciez napisałam ,ze nie mam nic do tego tylko niech sie zachowuja i liczą z moim zdaniem co;/ chyba wiem skad sie biora dzieci,ale sory jak dwa lata temu weszlam do gościnnego do moja mama na klęczka,a on ją od tyłu;O przezylam traume.. to jest yhudne widzac widok własnych rodzicow ,ktorzy maja pond 50lat jak sie grzmocą;/ troche szacunku do mieszkancow...jakby mi tylko pozwolili to bym sie wyprowadzila..albo wolalabym u przyjaciolki w internacie zamieszkac niz udawac,ze wszystko jest dobrze..poza tym czytaj uważnie;/ napisalam,ze moja mama nagaduje na ojca i nastawia mnie przeciwko niemu,a potem uprawia z nim seks(to nie jest kochanie sie) odrózniaj to;/ ... eh szkoda słow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłośniczkanewsow
; D ;D :D:D:D::D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×