Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

alex446

prezent na komunię!! HELP ME!!!!!!!!!!1

Polecane posty

mój siostrzeniec ma komunię a ja kompletnie nie wiem co mu kupic prosze doradźcie. Chcialabym aby ten prezent sprzydał się m n dlużej i żeby zawsze mu slużył. Myślałam o pieniadzach le to jest zbyt banalne:/ prosze pomóżcie:) z góry dziekuje... a jeszcze jedno... prezent może max. kosztować 350 zl:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w/g mnie kasa to najlepsze rozwiązanie ponieważ można uzbierać sobie na cos naprawdę lepszego niz3 mp4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka323232
zegarek, jakiś ładny łańcuszek z krzyżykiem (będzie miał bardzo ładną pamiątkę:)), mp4, aparat fotograficzny na pewno mu się przyda:), i tyle co mi przyszło do głowy. Ja siostrzeńcowi kupiłam łańcuszek z krzyżykiem srebrny i nosi go do dziś a ma 15lat a druga siostra aparat fotograficzny z którego był bardzo zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaahhhh
a ja mam komunię bliźniaczek, też coś wspominały o aparacie, ale na dwie? a każdej z osobna duży wydatek, a nie mam z kim się dogadać, pozatym obawiam się, ze ich tata w przypływie braku gotówki może go "upchnać", łańcuszków nie chcą, bo nie lubią, kolczyków też nie, bo nie maja dziurek i nie chcą, a zegarki zbyt banalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariadne
Ja dostałam na komunię rower w prezencie od rodziców. Pamiętam, że bardzo mi się podobał. Był troszkę dla mnie za duży, więc początkowo trudno się na nim jeździło, ale za to dłużej mi służył:) Alternatywą byłaby też mp3, ale to chyba zaleźy od rodziców chłopaka. Niektórzy nie uznają takich gadżetów u ośmioletnich dzieci, inni nie widzą w tym nic złego. Tak czy inaczej, zajrzyj sobie na stronkę electro.pl, bo tam można znaleźć wiele ciekawych propozycji, takich jak właśnie mp3 czy rower. Oferty są wysokiej jakości, a przy tym obsługa potrafi dobrze doradzić, co też jest istotne. Mogłabyś liczyć na jej zdanie przed zdecydowaniem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BINAAA
TERAZ KUPUJA TEZ AKWARIUM Z PELNYM WYPOSAZENIEM ,TAKIE FAJNE Z POKRYWA I GRZALKA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... zastanawiam sie nad aparatem bo ale na co im drugi ?? no juz sama nie wiem rower mu dalam kiedyś mysle ze nadal na nim jezdzi hmm... jeszcze pomysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na komunie
moj synus dostal rolki - jezdzi :) namiot - przyda mu sie w przyszlosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola35
czesc , ja tez zastawnawiam sie nad prezentem dla mojego siostrzenca na komunie. macie jakies pomysly na prezent dla dziecka ktore ma juz chyba wszystkie mozliwe gadzety komputerowo-mechaniczne??? zakladam nawet wiekszy budzet ale nie chce kupowac czegos co mu sie za moment znudzi albo zepsuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to juz lepeij
pieniadze + jakiś pamiatkowy drobiag- medalik na lancuszku etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też w tym roku mam komunię chrześniaka. Myślałam nad prezentem i ostatecznie jak już byłam totalnie skołowana, zapytałam rodziców, co mogłabym Młodemu kupić. Dzieciaki podobno teraz \"piszczą\" za jakimś designerskim krzesełkiem z www.swopper.pl. A że podobno jest prozdrowotne, to jeszcze lepiej, więc kupię i będę miała problem z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie monety...
Moim zdaniem kupowanie kolekcjonerskich monet czy dzieł sztuki na komunię w prezencie to bezsens. O wiele lepiej poszukać czegoś, co posłuży dziecku teraz - w wieku 7/8 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bumatara…, kurczę, zastanawiam się nad tym krzesełkiem, które pokazałaś. Myślisz, że Twój chrześniak się ucieszy? Chciał coś takiego? Ja bym wzięła dla córki, ale nie chcę jej pytać – chcę, żeby miała niespodziankę. Który bierzesz kolor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Willy
cos rozwiajajacego wyobraznie mu kup- klocki Lego, aparat fotograficzny, albo na komputer jakis program do nauki jezykow- przejdz sie do vobisu i popytaj- maja w roznych cenach bardzo dobre programy edukacyjne. kupilem dzieciakowi na zajaczka interaktywny angielski i az sie dziwie jak chetnie do tego siada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×