Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sds..

nie nawidze cie kochanku!! nie nawidze!!

Polecane posty

Gość sds..

zostaw mnie , idz do niej! daj mi spokoj chce normalnie zyc! siwta spedzac we dwoje! bez tesknoty i zalu!!!!!! zostaw mnie i nie mow ze kochasz bo juz nie wierze nie chce !!!!!!!!!!!!!!cie nie nawidze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahihihi
głupiaś była to sobie spędzaj święta sama. Wierzyć osobie oszukujące - kto na to wpadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etammmmmmmmm
bywa ale czy sama nie jesteś sobie winna trzeba było postawic sprawe jasno albo żona labo ja anie najpierw lądować z nim w łóózku a poxniej żale wylewać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była....już
ja mam męża i mam kochanka i też nienawidzę cię kochanku bo pokochałam cie bardziej niż męża....miłością szczera i prawdziwa...bezgraniczną i bezwarunkową a ty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam to samo............
była....już mam identycznie jak Ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była....już
a wiec nie jestem sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidzę piszemy razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taka jedna 24
ta ja własnei dzis odczuwam brak kontaktu z moim witualnym kolega który jest zonaty niby myslałam ze to tylko głupie 2 miesieczne gadki przez net i telefon a tu przyszły swieta i dostałam raptem dzis 2 smsy:O i nic a zazwyczaj 20-30 myslałam ze nic nie czuje a jednak troche mi przykro:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam to samo............
wszystko bym dla niego zrobiła a on ...boi sie, nie chce rozbijać mojej rodziny i wycofuje się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak..-odezwała się kochanka co nie wiedziała że święta jej ulubieniec spędza z rodziną...myślałaś że dla Ciebie wszystkim rzuci....hmmmm..a przecież wiadomo do czego jesteś mu potrzebna-bynajmniej nie do wspólnego spędzania świąt...a teraz płacz będąc sama sobie winna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była....już
i mimo że mam meża wcale nie jest mi łatwiej w te świeta...siedzę sama bo maż wolał iśc do kolegów na wódeczkę....no a kochanek wiadomo ze z zoną....żenada ,porażka razy dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeehhhh
co to znaczy " nawidzieć" bo nienawidzieć to wiem, ale skoro się pisze oddzielnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam to samo............
była... już ja mam dobrego męża, tylko kłopot w tym,że k kocham bardziej, a w dodatku on jest wolny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dobrego męża, tylko kłopot w tym,że k kocham bardziej, a w dodatku on jest wolny i dziwisz się że nie chce rozbijać Twojej rodziny?...jeśli jesteś o tym przekonana to sama ją rozbij,nie rozumiem dlaczego od niego tego oczekujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahehe
"a przecież wiadomo do czego jesteś mu potrzebna-bynajmniej nie do wspólnego spędzania świąt.." podpisuję się nogami i rękoma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam to samo............
nie rozumiem dlaczego od niego tego oczekujesz chociażby słów "kocham Cię", których i tak nigdy mi nie powie, że chciałby być ze mną, itp. cokolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahehe
wiesz "mam to samo".. jesli sie wchodzi w uklad z osoba, ktora jest po slubie, to nie ma sie zwykle na mysli rozbijania rodziny tej osoby, a okazje na zwiazek bez zobowiazan. kto normalny chce brac sie NA SERIO za kobiete, ktora ma meza i dzieci? a w szczegolnosci dzieci... heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociażby słów "kocham Cię", których i tak nigdy mi nie powie, że chciałby być ze mną, itp. cokolwiek prawie spadłam ze stołka :)...Ty naprawdę pomyliłaś pojęcia-co masz jak na załączonym obrazku.. masz kochającego męża ale jego kochasz bardziej...hmmm..to może mu to pokaż rozwalając swoją rodzinę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×