Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurzuazja.pl

czy ja dobrze rozumiem?

Polecane posty

Gość kurzuazja.pl

chlopak z ktorym chcialam kiedys cos zbudowac lecz niestety z mojej winy nie doszlo do niczego przyslal mi dzis zyczenia po 3 latach nie odzywania sie.nawet n aulicy mi czesc nie mowil. ostatnio spotkalam go w pracy i powiedzial czesc jka gdyby nigdy nic:) nastepneo dnia zaprosil mnie do znajomych na nk. no i teraz te zyczenia. nie wiem czy ja nie koloryzuje ale moze on chce wrocic i sprobowac jeszcze raz? doradzcie prosze bo nie chce wyjsc na idiotke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurzuazja.pl
upp up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olej Go, jak będzie się bardziej starał to wtedy może coś znaczyć, miałam podobnie :), ale po....8 latch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurzuazja.pl
a jak pomysli, ze ja nie chce i nie zrobi nastepnmegpo kroku? moze jkaiegos eska mu napisac dzis? ehh nie chce wyjsc na idiotke i zarazem stracic tego co sie dzis zbudowalo hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurzuazja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na Twoim miejscu odwzajemniłabym się życzeniami.Skoro on Tobie przysłał to normalne jest,że Ty rewanżujesz się tym samym.Tylko od niego zależy co zrobi dalej.Jeśli mu naprawdę zależy to Twoje życzenia potraktuje jako pretekst do dalszej rozmowy.Jeśli będzie milczał to sprawa jest jasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurzuazja.pl
wyslalalm mu odp,nawet napisalam ze jestem zaskoczona to napisal mila niespodzianka i milego dnia nie chcial chyba dalej pisac.wiec mam niepotrzebnie nadzieje?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etammmmmmmmm
jak do tygodnia nie zrobi następnego kroku to robiłaś sobie nadzieje a co do sms czasem można zle zinterpretować :) to tylko tekst bez tonacji barwy głosu itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×