Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość humilation

najlepsza Waszym zdaniem apteka internetowa?

Polecane posty

Gość Amedis.pl
Zapraszam do skorzystania z internetowej wyszukiwarki medycznej www.Amedis.pl wiele przydatnych adresów w Twoim mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gucio 567
Moim zdaniem zdecydowanie najlepszą apteką internetową jest www.Edumed.com.pl miła i fachowa obsług aa do tego atrakcyjne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia 888889
Najlepsza,oznacza że jest sprawdzona,solidna i rzetelna. Taka która ma szeroki wybór i miłą obsługę,czyli www.Edumed.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honorata6789
tanie-leczenie.pl Spróbujcie, mnie nie zawiedli jak do tej pory nigdy, choć kupuję tam często kosmetyki i suplementy diety. Mają dobrze opisane działy, przejrzyście. Jak wiesz co ci dolega, a nie wiesz do końca jaki lek potrzebny, to łatwo się połapać i znaleźć odpowiedni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honorata6789
Ta sama, którą polecałam wcześniej. Zawsze te parę złotych taniej można dostać niż u konkurencji. Przynajmniej ja jak porównywałam to nie znalazłam tańszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbbggg
tak tak, nabijajcie kasę sieciom-kolosom na glinianych nogach:D zobaczycie co będzie jak zostaną same sieciowe apteki, ale cóż niektorzy patrzą na cenę, na rynku się nie znając

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie najlepszą i tanią apteką internetową jest http://av.pl/. I tam nie ma takiej możliwości, że otrzyma się przeterminowy lek! Mają bogatą ofertę różnorakich suplementów diety dostępnych bez recepty, nutrikosmetyków oraz kosmetyków pielęgnacyjnych. A co wydawania leków na receptę to tym apteki internetowe się nie zajmują - trzeba odbierać osobiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mat_
Ja kupuję w http://www.aptekadlabliskich.pl - jak kiedyś zamówiłem we wtorek koło południa, to w środę poczta do mnie zapukała z paczką, do dzisiaj nie wiem jak to możliwe :D No i nie jest to sieciówka, normalna apteka gdzieś w warszawie, może dlatego podchodzą do klienta jak do człowieka a nie masowo. Chyba od 200 zł mają przesyłkę w ogóle gratis - nawet kurierem, jak ktoś lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cefarm24 oraz www.aptekaprima24.pl - zawsze zamawiam w jednej z nich. Tanio, szybko no i można przez paczkomaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zamawiam w Aptekaprima24, szczególnie dermokosmetyki bo są o wiele tańsze niż w aptekach stacjonarnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na aptece Prima też zamawiam i muszę się z Wami zgodzić :) Czasem też w Waptece kupuję, ale tylko wybrane produkty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A apteka dom zdrowia? szukam apteki w której mogłabym już na stałe robić zakupy bez porównywania cen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dizu
Chodzi ci o domzdrowia.pl ? czasami zamawiam, jak coś jest niedostępne w aptece na osiedlu , teraz mają darmową dostawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jorkin
ja krtoko odpowiem. Nie wiem czy najlepsza, ale zamawiam z niej : Wapteka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spirulina dziewczyna
Dorzucę http://lekosfera.pl bo sama tam kupuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julija123
Ja jestem zadowolona z apteki internetowej Wapteka. Oprócz tych na receptę kupuję tam praktycznie wszystkie leki, jak już zdarzy mi się zachorować. Cen nie mają wysokich, a jak podczas choroby można przeleżeć w łóżku, zamiast biegać po aptekach, chyba nie ma nic lepszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes pewna, ze nie ma w twojej okolicy taniej apteki? Ja u siebie w pultusku znalazlam http://aptekapultusk.pl/ i przerzucilam sie z aptek internetowych na stacjonarne bo leki dostaje od razu do reki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KusilaBiel
Apteka NIE MOŻE ci sprzedawać przeterminowanych leków, bo to by było zagrożenie dla Twojego życia lub zdrowia. Ja korzystam z usług apteki internetowej http://www.e-zikoapteka.pl/ i sobie chwalę ich usługi. Zawsze wszystko jest i przychodzi świetnie zapakowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam aptekę http://www.i-apteka.pl/ zamawiam regularne z wysyłką do UK nigdy żadnych problemów, czasami trzeba poczekać na wybrany towar ale obsługa informuje i jak trzeba szybko reagują, Druga godna uwagi to apteka DOZ też zamaiam czasami i nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elkka
Onlinowa najlepsza jest tanie-leczenie.pl, a offlinowe Kwiaty Polskie. W łódzkim te apteki są zdecydowanie najtańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja moge polecic www.galena.pl kupuje tu czesto probiotyki i są naprawdę spoko :) polecam zwłaszcza suplementy diety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZatokowaPanienka
Jeśli o mnie chodzi, to mogę z czystym sumieniem polecić waptekę. Mają świetne ceny i od ponad pół roku właściwie nie robię zakupów leków nigdzie indziej. Dla przykładu - Ibuprom Zatoki (opakowanie 24 tabletki), kosztuje niecałe 13zł.... U mnie w stacjonarnej, gdybym chciała kupić to 21zł.. Tak więc, sami widzicie. Naprawdę bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam aptekazawiszy.pl i aptekagemini.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przejrzałam wszystkie przez was proponowane i zostaję przy swojej www.aleleki.pl żadna z wyżej wymienionych nie jest tak dobrze zaopatrzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janek135
Najtańsze leki są w aptece internetowej Arnica: https://arnicaapteka.pl Jeżeli chodzi o wysyłkę, to jest darmowa od 199zł i wysyłają szybko jak tylko dostaną przelew. Poza tym dobry kontakt, z apteką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona227
Ja bardzo lubię aptekaprima24.pl mają tam fajne ceny i lubię to, że paczki można odebrać w paczkomatach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się udało parę dni temu kupić super lakier do paznokci Essie za małe pieniądze w sklepie Nocanka. Na stronie nocanka.pl jest ich cała oferta, bardzo przejrzysta, łatwo znaleźć konkretnego producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×