Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość humilation

najlepsza Waszym zdaniem apteka internetowa?

Polecane posty

Gość Magpa
Prima24 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina_Poznan
Kupowałam w kilku aptekach internetowych - DOZ, Apteka Jak Marzenie, Mellisa, iApteka i jeszcze kilku mniejszych. Te największe trzymają poziom jeśli chodzi o wygodę użytkowani i dostarczenie na czas przesyłki. DOZ z uwagi na swoją wielkość trochę bezosobowo podchodzi do klientów, kontakt z nimi jest męczący. W Aptece Jak Marzenie leki są w bardzo przystępnych cenach i obsługa też bardzo miła, ale trzeba przejść przez kilka etapów podczas zakupów i to może troszeczkę odstraszać. Z kolei w Melisie przy zakupie ciągle pojawiał się jakiś błąd i koniec końców zrezygnowałam, chociaż ceny i wygląd apteki były bardzo przystępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaBiel
Korzystam z aptekaprima24.pl. Jestem bardzo zadowolona, do tej pory nie było żadnych problemów i mam nadzieję, że będzie tak w dalszym ciągu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nie kupuje w aptece internetowej. Uważam, że to może byc niebezpieczne. Właśnie dlatego wolę przejść sie niedaleko mojego miejsca zamieszkania do www.aptekacodzienna.pl . Mam przynajmniej pewność, że lekarstwa są z pewnego źródła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi kolezanka polecila zakupy w aptece internetowej i jest to przynajmniej w tym przypadku w pełni bezpieczne, a co więcej można sporo produktów kupic tam okazyjnie. To są same sprawdzone leki i suplementy diety, a nie jakieś nielegalne produkty. ta apteka z łodzi https://www.aptekaolmed.pl/ i można bardzo okazyjnie kupić tam kom styki naturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol14
Zawsze kupowałem w DOZ, ze względu na to, że miałem obok aptekę, w której mogłem za darmo odebrać te leki. Niestety zlikwidowali ją, więc przeniosłem się do Gemini bo było najtaniej. Teraz zauważyłem, że coraz częściej tańsza jest Apteka Olimpijska - http://aptekaolimpijska.com.pl/ - często wychodzi od kilku do kilkunastu złotych taniej niż w DOZ i Gemini. A do tego też mogę sobie odebrać w aptece stacjonarnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggie705
Dobre oferty widziałam w aptece internetowej na: http://www.cefarm24.pl . Od czasu do czasu zerkam i porównuje ceny z tymi w aptece stacjonarnej i mają ceny niższe w większości przypadkach. Szybka dostawa i dobrze zabezpieczona. A więc można zrobić zakupy nie wychodząc z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada54
aptekaprima24.pl! zawsze tam zamawiam i paczki przychodzą szybko, dobrze zapakowane. Wczoraj zobaczyłam, że mają teraz ciekawe pomysły na prezenty na święta, więc na pewno i z tego skorzystam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owata
ja bardzo lubię apteki gdzie przesyłki są darmowe od niskiej kwoty. w ten sposób często kupuję leki pierwszej potrzeby jak syrop dicotuss, tabletki przecigorączkowe czy ogólnie suplementy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heh, ile osób tyle opinii :) Ja od dłuższego czasu zamawiam leki i kosmetyki w aptece Melissa, mają mega atrakcyjne ceny i szybki czas realizacji zamówień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdemu pasuje inna apteka, to zrozumiałe. Natomiast ja robię zakupy w http://www.aptekawsieci.pl/ nigdy nie mają braków, dostawa jest szybka, nie trzeba czekać nie wiadomo ile dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem najlepsza jest www.aptekawarszawa.pl. Ceny mają średnio kilka % niższe niż w innych aptekach, w skali całego roku to jakaś oszczędność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie lubie kupowac w aptekach internetowych, boje sie bo nie znam zrodla. CHodze do apteki krtora mam niedaleko: www.aptekacodzienna.pl/ tam sa fajne promocje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna12
Kupowałam leki i suplementy w różnych aptekach jednak czas realizacji zamówień w co po niektórych o zgrozo. Trafiłam na apteka internetową aptekawaw.pl mają niskie ceny, duży asortyment a co dla mnie najważniejsze szybki czas realizacji zamówienia. Mają też 4 apteki w Warszawie w których można odebrać zamówienia osobiście jeżeli zależy komuś na czasie nawet w tym samym dniu w którym zamówienie zostanie złożone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsza to pojęcie względne. Zaś osobiście polubiłam https://aptekadziecka.pl/ i robię tam zakupy - a wiele kupuję, bo syn ma AZS, alergię. Z mężem zaś spożywamy suplementy diety - kiedyś nie byłam do tego przekonana, ale patrząc na jedzenie jakie kupujemy, warto oczyszczać organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Melissę, jest niedroga i szybko realizuje przesyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uniksa
Tylko www.aptekalubelska.pl - tanio, szybko i bez żadnych problemów, z całego serca polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie postanowilismy zalozyc wlasna apteke, ale juz teraz ma byc to apteka stacjonarna. szukamy teraz mebli. zastanawiamy sie czy meble z http://www.met-lak.com.pl/ spelnia swoja funkcjie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z wlasnego doświadczenia mogę polecic www.strefalekow.pl bardzo dobre ceny i Duzy wybor, nikły nie zawiodłam się co do asortymentu i dostawalam dokladnie to co na recepcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy nie korzystałam aptek internetowych i w sumie nie mam powodu, by to robić. Mam aptekę pod nosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkatalka
Jak dla mnie numer 1 to apteka-amica.pl. Z tego co widziałam przy robieniu zakupów to mają najniższe ceny i bardzo dużo towaru. Mam małe dziecko dla którego muszę kupować dosłownie tony mleka, co równa się z dużymi wydatkami, a zamawiając właśnie w tej aptece mój portfel nie odczuwa tego aż tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam AptekaSenior.pl Błyskawiczna dostawa, ceny konkurencyjne, sporo promocji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katarzynka tragedia przy braku towaru nie oddają pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupując na http://aptekawsieci.pl przy większych ilościach dostałam jeszcze rabat. To dla mnie wygodne rozwiązanie bo paczka przychodzi prosto do domu i nie muszę się fatygować po aptekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo fajnych artykułów i promocji znajduje tu www.strefalekow.pl . Zawsze robię tam zakupy, jak już się uzbiera odpowiednia ilość niezbędnych rzeczy. Są atrakcyjne ceny, towar który u mnie w domu jest niezbędny, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio kupuję tylko na apteko.pl z tego względu, że mają dobre ceny, różne promocje i okazje dla diabetyków. Więc jak ktoś jest diabetykiem no to koniecznie powinienn spojrzeć na te stronę tej apteki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajna jest Venafarm http://www.venafarm.pl/ Mają duży wybór no i są promocje. Kosmetyki kupuję praktycznie tylko u nich, drogeryjne już zarzuciłam z powodu nadmiaru slsów, silikonów, pegów etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×