Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AmandaRose

minus 10 kilo do wkacji-kto ze mna???

Polecane posty

A właśnie... warzywko a ile masz wzrostu? Jakiś szczególny problem z jakąś częścią ciała(np brzuszek)? Nie chorujesz na nic? Jeśli tak to na twoim miejscu najpierw wybrałabym się do lekarza i spytała jaki ruch będzie dla ciebie odpowiedni, bo jak wiadomo to jest bardzo ważne. I jakie masz nawyki żywieniowe? Jadasz tłusto, a może po prostu bardzo dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny własnie sie załamałam !!!! byłam u okulisty i wada mi sie powiekszyła i mam -2,75 i -3 normalnie :(załamka jetsem totalnie załamana ...okularów niebede nosic nigdy bo naprawde sie wstydze i głupio wygladam chyba bede musiała kupic soczewki... :( załamka z dietą u mnie jak narazie ok trzymam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana głowa do góry:) A może poszukałabyś oprawek w których naprawdę świetnie wyglądasz:) Nie wierzę,że we wszystkich wyglądasz beznadziejnie:) Na pewno nie jest tak źle. A skoro naprawdę tak źle by sie w nich czuła to kup te soczewki i nie przejmuj sie tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. ja sie nadal trzymam sama w to nie wierze. szkoda ze nie mam wagi i nie moge sie zwazyc, ale mam wrazenie ze waga w ogole nie spada i w ogole nie chudne :( dzisiaj zjadlam platki, kanapke z warzywami na obiad i mala buleczke na kolacje. nie wiem ale mam takie jazdy ze nie schudne ze waga w ogole mi nie spada :( zaraz ide cwiczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady czekolada
hello! ale piekna pogoda! wlasnie mysle co zjesc na kolacyje..dzis ogolnie zjadlam juz: jeden serek wiejski z polowa pomidora, miche salaty lodowej z warzywami i z krewetkami koktajlowymi w cieplym sosie z jogurtu greckiego light,curry i przecieru pomidorowego, 200 g brokulow z wody, 6 orzechow roznych, 2 kawki z mlekiem 0.5 procent,sznycel z indyka (jakies 120 g)z sosem pomidorowym z wczoraj. nic sie nie ruszalam bo sie ucze:( ale jutro ide na pewno na spacer dluzszy.. nie wiem co zjesc na kolacje, chyba jakas salatke zrobie. Czy ktoras z was brala LINEĘ? ponawaiam to pytanie bo ja biore i mam wrazenie ze od kiedy biore to ciagle glodna chodze,ale moze to nie z jej powodu,bo skutki jej brania powinny byc odwrotne przeciez..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cukrowa ja ci powiem,że mam to samo. I mimo,że wg mojej wagi i ubrań schudłam to kiedy patrzę w lustro mam wrażenie,że wręcz przytyłam:/ Lady ja słyszałam od znajomych i na różnych forach czytałam, że nie działają. Podobno Therm Line są dobre i cena też w miarę przystępna. Ja się właśnie zastanawiam nad jakimiś wspomagaczami ale boję się,że nawet jeśli tabletki coś by dały to po odstawieniu ich natychmiast te kg mi wrócą. I chyba odpuszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady czekolada
Hmmm ja kupilam niestety 2 opakowania bo byla promocja..pojem je jeszcze tydzien jak nadal bede taka glodna to najwyzej dam spokoj.. the termal bralam i zle sie po nich czulam, bylo mi niedobrze i slabo ;( na kolacje w koncu zjadlam cos pysznego: roladki a'la sushi- pasta z awokado i jogurtu light z lososiem,ogorkiem zielonym i papryka...mniam!chyba dostane okres jakos w tym tygodniu bo jestem cala opuchnieta...jak baloon!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez się chyba zbliża okres .heh ;P nie martw się ,tak jak własnie było mowione , napewno są jakieś ładne oprawki w ktorych byś pięknie wyglądała :) mi tam dobrze idzie ;p . jutro bedzie wiecej ruchu u mnie .ja kiedys bralam term line 2 , potem mialam cos z przelykiem ale skuteczne są ;) udalo mi sie schudnąć z jakieś 5 kg:P . i wcale potem nie wróciło ;) hehe ,ale moim zdaniem to moja zasluga bo duzo cw. i mniej jadłam. tabletki wplywaja tylko na psychike, bo wzielam to schudne, - zapewne wiecej robi nasze zaparci i to co jemy i co robimy . niz tabletki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a co stosujecie na zaparcia? Bo ja mam z tym mały problem mimo,że jem dużo jogurtów, pije maślanki i itp. Wolałabym nie zażywać tabletek typu xenna czy pić senesu lub kruszyny bo jak wiadomo to rozleniwia jelita. A ani śliwki ani przegotowana woda na czczo na mnie nie działają. Zaczęłam pić za to na czczo ocet jabłkowy i jeść otręby pszenne. Mam nadzieje,że to coś da. Znacie może jeszcze coś? Ja się już kładę moje drogie. Do jutra:) Miłych snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pieknie idziecie do przodu :) ja tez sie trzymam :) tylko nie mam czasu aby do was zaglądac tu na forum :( ale myslami jestem z wami ;) dzis zjadłam - dwie kromki ciemnego z salata poledwica i pomidorem -płatki owsiane - ryz brazowy z mieszanka chinska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Śliczny dzisiaj dzionek:) Ja dzisiaj wstałam wcześnie, śniadanko zjedzone już o 7 bo na urząd prac musiałam jechać. Zjadłam puszkę białej fasolki-niecałe 250 kcal. Teraz ćwiczonka na biust i wybieram się na min. godzinna szybką przejażdżkę rowerkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ;) dziś się ważyłam , i jednak ważę 62 kg .czyli jednak mi waga odejmuje 3 kg. ;P i ważyłam 64 kg.. ech ;/ no ale ciesze sie , że już jest mniej o 3 kg .^ :) i mam nadzieje ,że będzie mi to dobrze szło . te kilka dni to było takie przygotowanie . a teraz od jutra , mam zamiar ruszyc z tym ;p . hmm . dziś zjadłam ; - kanapke z warzywami , zielona herbata . - troche makaronu . - kanapke z serem żółtym .( co zrobić , jak lubie;P) - trzy łyżki płatków owsianych z mlekiem ,100 ml ;p . nie wiem ile to kcal . ;) dziś może zjem kanapke na kolacje o 18 . albo wypije sok pomidorowy . ;) potańczyłam dziś troche .. i wybieram się na spacer ;P . trzymajcie się ! i powodzenia , odezwę się potem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj dzien tez jak narazie udany - kanpka z salata i pomidorkiem -miseczka sałatki warzywnej - kilka suszonych moreli i ziaren słonecznika - teraz własnie gotuje mi sie ryz brązowy z warzywami :) byłam dzis tez na solarium i zrobiłam sobie wkoncu brwi zaraz wskakuje na steper i troszke pocwicze przy muzyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny. Musze Was poinformowac, ze przez jakies dwa tygodnie nei bede udzielac sie na forum. Mam zamiar w ogole nie wlaczac komputera i wziac sie za powazna nauke. Oczywiscie o diecie nie zapomne.Trzymajcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. wlasnie jestem po cwiczeniach :) dzisiaj juz sie wahalam, chcialam sobie zjesc cos dobrego, nie chcialo mi sie cwiczyc. ale jednak sie za siebie wzielam i zamiast kanapki z kurczakiem zjadlam kanapke z warzywami a w domu zamiast zapiekanki - 2 skibki chleba z serkiem. przed chwila cwiczylam to co zawsze, nie chcialo sie ale zmusilam sie jakos. boje sie ze nie wytrzymam na a6w a dzisiaj dopiero 10 dzien :( czy ktoras z was to cwiczyla? lady czy jak cwiczysz te podnoszenia na boczki to boli cie cos? jakie miesnie? bo mnie zamiast tych na brzuchu-strasznie bola miesnie na udach. nie moge wyrobic czasami. jak to u ciebie z tym jest? dajesz rade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bolą mnie mięśnie ud ale troszkę tylko. Za to właśnie boczki tak niesamowicie,że nie mogę w nocy spać,a potrafię właśnie tylko na boku i mam teraz mały problem:) Ja na obiadek zjadłam serek wiejski i 5 kromek wazy, na kolację 3 kromki wazy z warzywkami i plasterkiem serka light. Na dzisiaj mam zaliczoną jazdę na rowerku godzinną, półtoragodzinny szybki spacer, po 300 podnoszeń na każdą nogę i 90 półprzysiadów. Kochane polecicie coś na te zaparcia???? Brzuch nie już boli jak nie wiem:( W ogóle szczerze mówiąc mam dzisiaj kiepski dzień choć rano czułam się fajnie. Jestem rozdrażniona i mam ochotę rzucić się na lodówkę. Mam nadzieję,że siedzicie tu teraz troszkę i przynajmniej przez jakiś czas będę mogła odwrócić myśli od jedzenia i popiszę tu z wami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane !dzieki za wsparcie ale chyba zdecyduje sie na te soczewki:) ale dobrze ze nie mam duzej wady patrzałam w necie i to jest wada mała.uf;/ u mnie dzis; sniadanie kanapka z pomidorem obiad -gotowane warzywa i 3łyzki sałatki z serem feta podwieczorek-pomarancza kolacja- sałata pomidor ogórek plus jogurt naturalny:) ćwiczenia- 300 razy skakanka ... 15 min biegu moim sposobem 200 razy podnoszenie nogi razy 2 wieczorem zrobie jeszcze brzuszki ja tez rzadko sie odzywam bo mam sporo nauki jak narazie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady w takim razie ja zle cos robie bo w ogole mnie boczki nie bola, ani troche! wytlumacz prosze jak to robic dokladnie, moze w necie gdzies jest to pokazane? kurcze no nie wiem sama juz co zle robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cukrowa specjalnie dla Ciebie szukałam bo wiem,że kiedyś była taka stronka ale nie potrafię teraz znaleźć:( Nie wiem,może nie ma jej już... Wiesz, ja się staram po prostu leżeć jak najbardziej a boku. Bo jest tak,że jak się człowiek położy na boku to jednak troszkę go w tył jakby ściąga jeśli rozumiesz o co mi chodzi... Ja sie staram po prostu tak trochę \"usztywnić\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie w sumie też to nie bolało od samego początku więc może robisz to dobrze i po prostu te mięśnie dopiero poczujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dziekuje bardzo, juz myslalam ze nie to cwiczenie robie. no kurcze naprawde nic nie czuje w tych bokach za to podczas cwiczenia strasznie bola mnie te uda. dziele to sobie na serie (po 50 razy i zmiana nogi) i w sumie robie 200 tych podnoszen na kazda noge i przy tej ostatniej serii po 50 juz naprawde ledwo podnosze te nogi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze, że wam już tak idzie :) patrze na ten rysunek i stwierdzam ,że bardzo ładnie ! a co te ćwiczonko daje? ja od jutra już się za siebie biorę , bede ćwiczyć i jeść mniej . ;) bo tak narazie to byly takie przygotowania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ćwiczonko to zmniejsza boczki i ujędrnia zewnętrzne partie ud. Cukrowa ja to sobie rozkładam po 100 na 3 razy dziennie.Rano, w południe i wieczorem. I robię tak,że 20 podnoszeń, policzę sobie powoli do 5 w ramach odpoczynku kolejne 20 i tak dalej do 100. Później druga noga to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie dziewczyny znacie może jakieś ćwiczenia które ujędrniają wewnętrzne partie ud? Bo mam takie troszkę galaretkowate ale na szczęście tylko troszkę. Tylko chodzi mi o takie po których mięśnie się nie rozrosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×