Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AmandaRose

minus 10 kilo do wkacji-kto ze mna???

Polecane posty

Gość kattekkk
hej:) ja wstałam juz jakies 4 h temu :] dzien zaczełam od biegania 20 min i cwiczenia na powietrzu 10 min:D i zdazyłam juz zjesc 1 i 2 śniadanko to tak pierwsze sn: owsianka ( 2 łyzki platków + 100ml + mleka 2% +100ml mleka 0,5 % + 200ml wody- 221 kcal Kromka chleba orkiszowego(25g) – 47 kcal Musztarda 5g – 8 kcal Pomarańcza 100g – 44 kcal razem : 320 kcal w miedzy czasie zakupy:) 2 sn: sałatka z makreli (165 g) -170 kcal chleb orkisz (50g)- 96 kcal razem 266 kcal co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ;) ja kiedys również wiele razy się odchudzałam . i nigdy po dietach nie mialam efektu jojo . ;d bo praktycznie moje zycie to dieta oparta na warzywach . ale zdarza sie ze jem tez slodycze . jestem wegetarianką . i tak od dwóch dni przeszłam sobie na diete . mam motywacje ,ktora mi pomaga . jem mało . i do tego licze kalorie . np . wczoraj zjadłam ; 650 kcal . dziś natomias jak narazie śniadanie ; serek waniliowy z winogronami . - to około 200 kcal . mój cel ; 50 kg . zaczynam od ; 61 kg. i uważam że dam radę :) bo jezeli czegoś się bardzo chce ,to to wychodzi . w dzien dużo chodze , około 6 km . tak że , to też pomoże :) powodzenia wszystkim . napewno bede sie odzywac . mam 17 lat . wzrost ; 164 . ______ to jest moja stara stopka ( ta na dole ;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kattekk----> gdzie kupujesz ten chlebek orkiszowy? nigdzie nie moge go dostać a chetnie tez bym go jadła oolalalaaaa----> widze ze jestes z łodzi :) to tak jak ja:) gdzie dokładnie mieszkasz ? ile masz latek? a wy dziewczynki z jakich miejscowosci jestescie i w jakim wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kattekkk
klaudia12345 trzymam kciuki :) ale wydaje mi sie ze 650 kcal to za mało .. ja kiedys tez takjadłam a nawet miej i wiem jaka sobie krzywde robilam:( a mozesz mi powiedziec czy wczesniej tez miałas podobna diete? i to na takiej nisko kcal nie mialas efektu jojo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki:) witaj zoe ja mam ten sam problem,że zajadam stres. A ostatnio niestety troszkę go mam:( Ja mam na to taki sposób, że piekę ciasto dla rodzinki(sama nie jem:))a później idę na rower lub robię porządki do upadłego i jak skończę jestem już tak zmęczona,że w sumie nie mam nawet za bardzo siły myśleć o moim problemie. Ja dzisiaj na śniadanko zjadłam sałatkę z 2 łyżek ryżu, 2 łyżek kukurydzy, 2 łyżek groszku , trochę pekinki,1/4 papryki i łyżka jogurtu naturalnego + kromka wazy Kobietki mam do was pytanko. Gdy np jednego dnia zgrzeszycie i zjecie więcej niż planowałyście lub coś słodkiego to co robicie następnego dnia? Jecie mniej czy fundujecie sobie większą dawkę ruchu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kattekkk
traumanka: ja kupuje w sklecha społem:) ja mieszkam w okolicach res:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kattekkk
Lady of Chaos: ja troszke obnizam kcal i ide np na spacer albo krece hula hop czasem na skakance skacze.:) ale jak wiem to po jednym dniu takiej przyjemnosci sie nie tyje tylko nie wolno tak zbyt czesto bo to juz moze sie odłozyc na bioderkach i brzuszku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do traumanka: Łódź, Dąbrowa a mam 23 lata:) A Ty? ja póki co nie liczę kalorii, zwariowałabym. Jem mniej i zdrowiej, przynajmniej staram się. do tego ćwiczenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oolalalaaaa ---> ja mieszkam na bałutach to dosyc daleko a szkoda a lat mam tez troszke wiecej niz ty bo 27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja już po zakupach i porannych ćwiczeniach I śniadanie 100g sałatki śledziowej II activia na obiad będzie szpinak z tilapią ,podwieczorek jabłko i na kolacje 3 krążki ryżowca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie tez sie zastanawiam czy nie robic tak ze np dzien wczesniej planowac sobie co bede jadła dnia następnego dziewczynki widziałam na wielu topikach taka zbiorowa tabelke w ktorej kazda robiła swoje aktualizacjie , moze my tez powinnysmy cos takiego zrobic, co wy na to ? bo nie kazda z nas ma stopke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też popieram stopkę i ważenie raz w tygodniu niedziele najlepiej bo wiem że najgorsze w diecie są sobota niedziela chodzi mi o podjadanie ,przez to będziemy się pilnować bo w niedziele ważonko co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dariaandzia --> ja niestety bede waqzyc sie w poniedziałki , nie mam wagi w domu a w pracy jest w miare dokładna a poza tym boje sie ze gdzybym wazyła sie w niedzile to mogłabym miec problem bo skoro spadł kilogram to czemu by nie zjesc np chipsów :) a takto w tygodniu nawet nie mysle o takich rzeczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zoe nie mam zielonego pojecia ja w mojej diecie wogóle nie sugeruje sie kaloriami tzn nie licze ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie to mi się nie podoba. W sumie to nie wiem ile ma kalorii np. takie jajko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. tez juz myslalam zeby zrobic tutaj taka tabelke ktora ile wazy i mierzy i jaki ma cel i zeby bylo to aktualizowane tak jak to robia dziewczyny na innych topikach. tylko ile w ogole nas tuatj jest bo jak przegladalam od poczatku topik to niektore dziewczyny tylko raz sie wpisaly ze dolaczaja a pozniej juz zadnego wpisu wiec sama nie wiem. ja wlasnie ide cwiczyc, jestem juz po sniadanku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja dziś; sniadanie - pół bułki z serkiem i jajko + 3 łyzeczki majonezu ogórek 2 śniadanie sok z pomarańczy ,jablko obiad- bedzie żurek kolacja; hmm wieczorem mam impreze wiec napewno zjem pizze ale mam nadzieje ze mały kawałek .... a żeby to nie zakłociło mojej diety to dzisiaj bede duzo i długo cwiczyc ruszac sie itp:) jaki nosicie rozmiar ciuchów??? ja nosze L a chciałabym chociaz m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze poprostu ja zrobie ta tabelke i zobaczymy jak ona nam jako zalozycielka proponuje tabelke taka nick.............wiek........wzrost.........wg s.......wg t.......cel traumanka....27...........168..............70,5.......?...........60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczymy jak bedziemy sie wpisywac do tabelki to ona sobie bedzie a jak nie to najwyzej pojdzie w zapomnienie i juz ;) ja nosze rozmiar l czasem zdaza mi sie kupic cos z m ale raczej tylko na gore - mam dosyc masywne nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.............wiek........wzrost.........wg s.......wg t.......cel traumanka....27...........168..............70,5.......?. ..........60 cukrowa.......17...........169..............70..........?...........60 wpisuje sie do tabelki, niestety nie moge sie wazyc co tydzien bo nie mam wagi, nawet nie wiem czy dokladnie waze 70 kg czy wiecej czy mniej. pewnie okolo 68 jak sie ostatnio wazylam ale niech juz bedzie. a rozmiar ciuchow? cala skala, czasem S a czasem L, nie wiem dlaczego czy te rozmiarowki takie sa czy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.............wiek........wzrost.........wg s.......wg t.......cel traumanka....27...........168..............70,5.......?. ..........60 cukrowa.......17...........169..............70.......... ?...........60 oolalalaaaa...23..........164..........61........? (co to?).....55 (ale tak 53 byłoby dobrze) ja noszę M, czasem S... mam problem PRZEDE WSZYSTKIM z masywnymi nogami. i przez to mam największy kłopot z kupnem spodni. w normalnych sklepach nie mogę dostać na siebie. muszę chodzić na ciuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.............wiek........wzrost.........wg s.......wg t.......cel traumanka....27...........168..............70,5.......?. ..........60 cukrowa.......17...........169..............70.......... ?...........60 Zoe.............23...........164..............67...........?...........60 Wstępny cel to 60 :) Jak się uda to może pojawią się kolejne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×