Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sailor0303

Do dziewczyn W jakim wieku stracilyscie dziewictwo i ile teraz macie lat?

Polecane posty

Gość półka
to sie ludzie rozszaleli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupppppppppppppupupuppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie zakochałam
w prawiczku...ma 22 lata... jest dla mnie w pełni mężczyzną, jest dla mnie mega seksowny... i to ze nie miał kobiety a ja miałam partnerów nic dla niego nie znaczyło...żałuję, że dzielą nas te kilometry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuppupuppppppppppppupupupppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocyk
prawiczek i kropka 1987 -ale przestań,Ty masz jakieś dziwaczne wyobrażenie o kobietach (które oczywiście dzielisz na dwie kategorie-dziewice i niedziewice) i o tym co myslą na temat prawiczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie? Na kafeterii, To oczywiste. Otaczasz się w takim środowisku, że dziewczyny śmieją się z prawiczków? Powinienneś zmienić hcyba znajomych, przecież to nie jest choroba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocyk
Prawiczek,to Ty chyba musisz spotkać się ze mną :D Jako dziewczę, któe straciło cnote w ekstremalnie młodym wieku i co niektórzy chętnie nazwą mnie kurwą,udowodnie Ci,że masz mylne wrażenie :P A na serio,to chyba faktycznie sugerujesz się za bardzo tym co baby piszą na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Otaczasz się w takim środowisku, że dziewczyny śmieją się z prawiczków? Powinienneś zmienić hcyba znajomych, przecież to nie jest choroba" czyli z choroby śmiać się już można? :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BadZionk
A ja mam lat 28 i jestem prawiczkiem. Raz bylem w domu uciech i zaplacilem za laske ale tylko sobie baraszkowalem. Za to nie raz przychodzily do mnie dizerlatki, takie 14-15 jeszcze w gimnazjum i staraly sie mnie poderwac, to znaczy w celach wiadomo jakich, kiedy jednak po dluzszym czasie dawalem im do zrozumienia ze raczej gowniary powinny sie zajac nauka a nie dawaniem d. to slyszalem chamskie "ty pedale". Powiedzcie skad sie bierze taka frustracja u mlodych ludzi? Pamietam ze jak bylem w wieku 15 lat to tez malem podobne sytuacje, nawet nauczycielki sie przyklejaly mlode fajne. Totalny bezsens mam teraz uraz do ludzi. Zreszta nie bez powodu, raz chcialem byc z jedna laska, przychodzila do mnie wciaz mi trula, podobala mi sie, zreszta nie tylko mnie ale cale osiedle za nia atalo. No tylko ze ona latala za mna ale oprocz tego dwala d. na lewo i prawo. Po co za mna lazila? I mam taka refeksje, wszedzie sieje sie propagande ze faceci mysla tylko o jednym. A ja widze ze laski wciaz namnie leca, nawet wlaza mi do lozka, i bezmyslnie chca tylko jednego. Z drugiej strony nie skrzywdzilem zadnej kobiety a wiekszosc sie na mnie obuza i nawet wyzywa za to same daja d. na lewo i prawo a potem ryczą. Co za obłuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocyk
To musisz napisać mi jakie jest takit typowe wrażenie prawiczka,bo nie wiem. A tymczasem idę się przewietrzyć,bo do reszty zasuszę do w tym syfie,przy kuwecie mojego kota :D Cya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem, gdybyś miał 28 lat tak jak ktoś tu wcześniej, ale wnioskując z twojego nicka masz 22 lata, wiec wierz mi, że jedyny nieobyty nie jesteś. Swoją drogą może znajdziesz taką, co seks po ślubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BadZiom
Prawiczek, z jaka ukochana skoro nie masz takiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BadZiom
No ale zeby sie kochac to najpierw trzeba miec ukochana. Albo moze nie. Sam nie wiem powiem ci. A lasek jest pelno wszedzie glupich, sa takie nawet ktore jak zoabcza ze masz kase to leca. Tylko co z tego? Nie lam sie chlopie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BadZiom
Nie niemam. A jestem od ciebie troche starszy. To niejest latwa sprawa powiem ci, dziewczyny udaja takie grzeczne i niewinne, a potem wychodzi szydlo z worka. Tlyko ze ja sie nie slinie od razu do lasek ale obczajam co i jak. Moze dlatego wlasnie nie mam dziewczyny. Z drugiej strony jakby mnie jakas zdradzila to bym nie wybaczyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BadZiom
Pamietaj ze to czy trafisz na odpowiednia osobe jest po pierwsze uzaleznione od tego jaki masz charakter, po drugie od ogolnej sytuacji spoleczno-kulturowo-modowej i rowniez od tego jak wiele w zyciu masz sytuacji. Czyli np. jak czesto masz okazje poznawac nowych ludzi. Nie lam sie i nie koncentruj na tym bo sie tylko zdolujesz, po prostu musisz sobie znalezc jakies zajecia w zyciu i trymac sie ich bo laski na to tez patrza chopie, a szczegolnie takie ktore nie puszczaja sie za talerz zupy tylko mysla o czyms bardziej powaznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BadZiom
A to masz inny problem, to moze rozwijaj sie nie tylko w tymkierunku, albo zmien towarzystwo. Tego chlopie to juz ci nikt nie zalatwi, czasami przychodzi nam zyc w trudnych warunkach. Moze jestes starszy niz twoi znajomi, bardziej dojrzaly, moz powinienes inaczej szukac? Cholera wie, mysl od tego masz leb, jezeli jestes zdrowy i silny to w czym masz problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BadZiom
Moze jestes psychicznie bardziej dojrzaly i nudza cie te dzieciece pierdoly kolegow, moze powinienes sie roziwjac w kierunku intelektualnym i takiej szukac sobie osoby, ktora tez jest na takim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BadZiom
Ale dlaczego masz ograniaczać się do koleżanek? Przestań płakać, dzisiaj bardzo wiele ludzi zaczyna wcześnie życie seksualne i mają X partnerów. W twoimi wieku są zniechęceni i mają dziwne podejście do życia. Nie koncentruj się na tym po prostu chyba żę chodzi ci o to żeby zaliczyć. W takim wyapdku to nie problem przecież. Skąd ja mam wiedzieć, weź sobie posszukajlaski przez net w swojej okolicy, mas zjakieś tam sympatie.pl czy randki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BadZiom
Gdzie na serwisach randkowych? Aktualnie dalem sobie spokoj, ostatnio mam problemy ze zdrowiem i nie mam czasu na sercowe sprawy. Najpierw musze sie wykurowac i wyjsc na prosta bo nie mam sily na nic poza praca i tym co musze zrobic. Zreszta ostatnie moje dwie przygoda zakończyły sie wielkimi rozczarowaniami, trochę się wkurzałem bo w sumie to chciałem wybaczyć bo przecież nikt nie jest idealny, ale jak poznałem bliżej trochę sytuację to jednak zwątpiłem, po prostu nie miało dłużej sensu angażowanie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Whizz
Jesli chodzi o dziewictwo w fizycznym sensie to skonczone 18 i nadal z nim jestem, teraz mam 21. Ale przedtem mialam chlopaka i uprawialismy petting, necking, seks oralny. Poza tym w miedzy czasie krótki zwiazek z seksem oralnym. Na Twoim miejscu bym z nia zerwala, bo Cie to bedzie meczyc. Skoro nie potrafisz zrozumiec, ze kobieta ma prawo do intymnosci z facetami zanim poznala Ciebie to nic z tego. Przeciez wtedy tez pewnie byla w kims zakochana tak ja teraz jest w tobie i robila to, co wydawalo sie w danej chwili ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Whizz
BTW, BadZiom, czy Ty przypadkiem nie masz na imie Grzegorz? Tak jakos mi do Ciebie pasuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 24lata
i 1 partnera nie naleze do dziewczyn kozystajacych z propozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie zakochałam
prawik :( tego nie widac po mezczyznie, wazne jest usposobienie, a to ze nie trafił na odpowiednia dziewczyne to nie ma znaczenia....ehhh.... same problemy robicie z zycia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no faktycznie
w wieku 19lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w czym? facetowi ze tak powiem ma stac jak partnerka wyrozumiała to wszystkiego nauczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×