Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Nel0205

TANIE, MODNE sklepy internetowe z odzieżą, obuwiem lub dodatkami.

Polecane posty

ja kupuje na www.ciuszki4you.pl fajny sklep z modnymi rzeczami i do tego w dobrych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa_12345
Bardzo fajnie włoskie ubrania, sukienki, spodnie i torebki maja w sklepie www.blucatherine.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenaaaaa
Ja zdecydowanie polecam sklep paradopary.pl Bardzo fajne rzeczy teraz mają i sporą zniżkę 30% na wszystko od tommiego i na sandałki i półbuty dla dzieci firmy geox :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RebelStyle
www.rebelstylestore.com outlet i second hand

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
Hej! Ja polecę Wam gorąco polską firmę odzieżową ECHO - mają naprawdę świetne ciuchy, wysokiej jakości, tak trochę bardziej na elegancko. Ostatnio zaglądam tam coraz częściej:) Kolekcja letnia jest naprawdę czarująca! Fajne jest to, że ECHO ma też sklep internetowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja polecam kluby zakupowe:) z PRIVORE jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karcia244
W tym paradopary jest kolejna promocja :) Nieźle się rozkręcili, teraz przy zakupach dostaję się voucher na 50 zl do wydania przy kolejnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedrogie ciuchy można sobie zamówić w hurtowniach z wólki kosowskiej. niektóre są dostępne w sieci. ciuchy niedrogie, a jak się dobrze trafi to coś całkiem niezłego jakościowo można kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_5
Hej dziewczyny! :) ja od jakiegoś czasu swoje kreacje kupuje na www.vera-fashion.pl/ Mają piękne, ciekawe wzory i niezbyt duże ceny, przez co można zawsze coś dla siebie wybrać. bardzo dużo jest fajnych sukienek sylwestrowych, albo wieczorowych, więc nie ma obaw, że spotkacie jakąś dawną znajomą w takiej samej sukience:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/sukienka-promod-niebieska-granat-lato-kryje-brzuch-i2469293953.html http://allegro.pl/spodnica-atmosphere-baskinka-szara-grafit-i2480228278.html z 10 styczeń waga 78,8kg, 157cm cel: 50 kg ..... jakoś leciało pomału 02.03.2012r- 66,2kg 21.03.2012r- 63,6kg 21.04.2012r- 58,1kg 27.04.2012r- 57,2kg 27.06.2012r- 52,6kg 07.07.2012r- 51,8kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa123
polecam sklep Lauda Laudi. duzy asortyment i świetna obsługa. Wcześniej działali tylko w centrum Polski, ale teraz przez internet ruszają na cały kraj:) mają sklep internetowy, sa tez na fb http://www.facebook.com/sklep.lauralaudi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio odkryłam Stilango.pl mają największe marki w doskonałych cenach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorylla
stilango? nie słyszałam o tej firmie, natomiast często zaglądam do stilago. mają fajne, oryginalne rzeczy. ceny też są całkiem okej, zwłaszcza w trakcie kampanii sprzedażowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam serdecznie wszystkich forumowiczów do zakupów w nowym sklepie internetowym www.stylepit.pl Sklep internetowy, który zajmuje się sprzedażą markowej odzieży z Danii, Anglii, Francji, Skandynawii i Wielkiej Brytanii. StylePit.pl powstał w kwietniu 2012r. a jego właścicielem i pomysłodawcą jest duńska firma Smartguy, od 2004r. największy dystrybutor skandynawskiej odzieży. To multibrendowy sklep internetowy z odzieżą męską, damską, sportową i dziecięcą oraz dużym wyborem dodatków. Oferta jest wciąż wzbogacana o kolejne renomowane duńskie marki. Naszym klientom oferowana jest tylko nowa odzież, posiadająca oryginalne metki. Darmowa dostawa: wszystki paczki są wysyłane na nasz koszt. Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą!:) Pozdrawiam, Julia Śmiechowska Stylepit.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×