Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CrazyButterfly89

Jak odegrać się na byłym???

Polecane posty

jhgfghuyfdd - to nawet dobra mysl :) bo to w sumie całkiem niezły chłopak jest ( nie tylko jeżeli chodzi o wygląd ale i charakter) ale chyba ja nie jestem w jego typie... szkoda...:P Trzeba raczej pozostać przy opcji olania tego drania:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usmiechnijsie
O tak ja olałam swojego byłego, który mnie rzucił i teraz po jakims czasie ciesze sie ze ze mna zerwal bo bez niego jest mi owiele lepiej :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ja też olałam swojego byłego ale źle się z tym czułam ale po czasie zrozumiałam ze dobrze się stało... a teraz sie z nim koleguje i każdy mi wmawia że się zejdziemy ale to niemożliwe... Fajnie będzie jak powiedziemy 2 klasami na wycieczke, fajnie z jego klasą i z nim mija czas... ale wole zachowywać sie z nim po kumpelsku i nic wiecej a po tym jak sie teraz zachowuje on zatęskni... zobaczy co stracił to bedzie dla niego największa kara;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CrazyBytterfly89
up up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkahalinka
olac go :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HMM...WREDNA
ja mam całkowicie inną sytuację... Byłąm z facet\em starszym, o 8 lat. byl;iśmy 2 lata po czym, zerwałam z nim bo mnie ograniczał (nie pozwalał spotykać sie z kolegami i koleżankami - oczywiscie na poczatku taki nie był!). Teraz mineło już 9 miesiecy a on nadal opowiada wszystkim jaką jestem sz**** itp, nawet ludziom ktorzy nie sa jego znajomymi, wiec chciałabym jakoś wbić mu do pustego łba żeby przesatł, albo jesli mowi to nich mowi całą prawde, a nie tylko mnie oskarza i znieważa... Myslałam zęby zrobić mu "wjazd" do domu (wiem gdzie trzyma klucze) ale nie wiem czy nie bedzie mogł mnie oskareżyć itp, pozatym chciałabym odzyskać pare rzeczy/....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia xDDD
ja w wakacje mam zamiar o 2 w nocy iść z kumpelą pod dom mojego byłego na drzewo powiesić mu stringi a pod drzwi dać mu stanik a do skrzynki na listy wrzucić mu paczkę kondonów i napisać na opuszczonej budowie napisać że jest ciulem czy coś sprejem ;) dobre??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biała 1223
Kochana!!! Mi przytrafiło się to samo wczoraj 03.01.11r. Ja mam 11 lat!! Ja podeszłam strzeliłam mu i jej w ryj, aż się omelali!! No fakt miałam kłopoty ze starymi i nauczycielami, ale opłacało się!!! HeH!!! PoZdRaWiAm!!! CiĘ!!! SeRdEcZnIe!!!! PaPa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrowiPlacek
www.krowi-placek.pl Nie ma lepszego pomysłu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oogość
chcesz sie zemscic zapomniec ale cos cie gryzie chcesz zeby byl w twojej skorze chociaz chwile poczul sie jak ty co czujesz i mozesz go nienawidziec za to co zrobil no ale.. czy najlepiej zniknac zeby wiecej nie uslyszal o tobie, czy jesli wogle ma cie w .. na czyms powinno sie rozladowac emocje, swinstwo czy nie, a kto mysli rozsadnie jesli jestes rozwalona przez mow idiote to jak bardzo cie znisczyl twoje zycie bo nie mozesz zapomniec chcesz go czy nie ale odegrac sie, osmiesz go przed innymi znajomymi rodzina nie widze nic zlego jesli zachowal sie tak wobec ciebie to tez twoja sprawa i mozesz glosno o tym powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×