Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CrazyButterfly89

Jak odegrać się na byłym???

Polecane posty

Gość Glupie gadanie
Tak ja mam jeszcze pomysł, olać frajera i samemu pracować nad sobą aby przy kolejnej okazji nie mścić się tylko prosto w twarz powiedzieć frajerowi że jest frajerem. Ale widzę że tobie nie o to chodzi, tobie idzie oto że to ty czujesz się FRAJERKOM i nie możesz tego strawić. Schlej się, a jak nie to dobrze się odżywiaj i systematycznie rób wysiłek fizyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten post kierowany był do osób, które czują się podobnie do mnie a nie do tych, którzy zaczynają moralizować. Facetowi wolno oszukiwac kobietę, ale kobiecie odegrac się na nim za to juz nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia 1992
A jak laska robi faceta w h***, to jest dobrze? Ludzie.. pomyślcie logicznie. Odpuścić chłopakowi i koniec, a następnym razem patrzeć kogo się bierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CrazyButterfly89 ja jestem w podobnej sytuacji mnie zostawił po 5latach i cooo nic nie zrobie.....ma teraz po niecałych 3miesiącach inną a poznał ją jak był ze mną i jeszcze dupek umieszcza ją w opisach gg drań jeden...tez chciałam się mscic ale odpusciłam nie utrzymuje z nim kontaktu cierpie ale przednim udaje ze jestem szczęsliwa usmiechnięta dbam o siebie jak nigdy ze jak go kiedys spotkam zeby go ruszyło...bo zrozumiałam ze największa to będzie zemsta bo ich nic tak nie boli jak my byłe jestesmy szczęsliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luka_02 man nadzieję, że Twój sposób się sprawdzi i Twój były będzie żałował,że Cię zostawił Powodzenia ;) Racja, że facetów boli kiedy ich byłe są szczęsliwe, bo dociera do nich, że nie są niezastapieni i świat się na nich nie kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffggggffff
no wlasnie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichaaa
zrób się na bóstwo i zacznij się umawiać z jego najlepszym kumplem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh odegrać sie to nie głupie ja teraz swojemu byłemu wkrecam ze jestem kims innym i rokochuje go w sobie potem sie z nim umówie jako ta fikcyjna osoba i pojde jako ja na spotakanie i wyzuce mu pewne budy to go zaboli bo ja juz go w sobie wczesniej rozkochiwalam i wiem jak to zrobić i idzie mi to całkiem nieźle pojawiają się pytania jakie zadawał mi... ;] ale tego kwiatu to pół światu olej go nie jest ciebie wart... znajdziesz lepszego...;] ale zemścić się nie zaszkodzi;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glupie Gadanie
Zagraj z nim w rosyjska ruletke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glupie Gadanie
mozesz tez moralizowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh mówie ci mój sposób jest dobry pobawisz sie nim rozkochasz a potem dasz mu do myślenia ze prosto go w kims rozkochać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teztakzrobie
Hej KAMISIA25 a jak Ty sie z nim umawiasz? piszesz z lewego nr gg, meila czy miże n-k?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie powiem mu ze specjalnie dla niego pojade ze złotnik przez luban do bautzen a ten uwierzy tyle bajecze mu juz wcisnęlam umówie sie z nim na gg i wezme inna karte do koma i w razie w napisze do mnie na inny nr nawet sie nie skapnie... a nr gg nie jest lewe tylko drugie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CrazyButterlfy89
no co tam? nie ma więcej koleżanek, które chcą dać popalić swemu byłemu??? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh być może nie ma albo sa i też nie wiedza co zrobić... i czekają na podpowiedzi.. ja tam sie nie mszcze ale pokazuje mu co stracił i czego juz nigdy mieć nie będzie tyle że on jest zdobywcą i on to lubi... może dlatego to robie... bo wiem ze to go ruszy tak zwany zakazany owoc snakuje najlepiej to cali faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panidobrarada
pogadaj z kolagą i umówcie się tak, że on odbije mu jego nowa panne..jak chłopak dobrze się postara to ona zakocha sie i oleje tamtego, twoj były zostanie na lodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radzę Ci olać gada ;p faceci, krórzy zdradzają nie zasługują na to ,żeby tracić czas nawet na planowanie zemsty. Poszukaj innego - LEPSZEGO !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci radze olac taka swinie tacy ludzie nie zasluguja by sie nimi przejmowac. No mnie kiedys zdradzila laska, ktora kochalem, naprawde ja kochalem, a potem milosc zmienila sie w nienawisc i chcialem wymyslic dla niej cos wstretnego, ale po czasie uznalem, ze zemsta nie ma sensu bo nie zamierzam sie znizac do takiego poziomu. Moja zemsta jest to, ze ja mam teraz wzglednie szczesliwe zycie, a te kurwe olal ten dla ktorego rzucila mnie. Autorko postaraj sie nie przejmwac tym i nie wracac do spraw przeszlosci Jesli 89 to rok Twoich urodzin (moich tez :D) to Jestes jeszcze mlodziutka i znajdziesz duzo milosci i czulosci w zyciu dzielac je z dobrym czlowiekiem, a nie swinia. Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calineczkaaaa
no nie czy dla wszystkich facetow orgazmy sa takie wazne???? udawane czy nie udawane na jedno wychodzi ;p;p;p;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pitus166 - no coż w sumnie masz rację. W zasadzie wystarczyłoby mi gdyby olała go ta jego nowa panna. To byłoby miłe :) poczułby sie wtedy zupełnie tak jak ja ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze ja nie potrafie tak po prostu sobie go odpuscic :/ zalezalo mi na nim, traktowalam nasz zwiazek powaznie a tu prosze on tak latwo dal sie zwiesc jakiejs zdzirze ;( trudno mi sie z tym pogodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz ja Ciebie rozumiem, bo ja moj zwiazek tez traktowalem powaznie, naprawde kochalem dziewczyne, chcialem z nia zyc, ale ona nie docenila tego olala mnie. Zalezalo mi na niej na poczatku bardzo mialem naprawde chore plany w glowie, ale po czasie po prostu wyjechalem na wakacje i staralem sie mniej o tym myslec. Udalo sie chociaz nie zapomnialem i nie zapomne ze spotklala mnie krzywda to zycie trwa dalej i nie mozna w miejscu stac, bo nam najwspanialsze lata zycia uciekna :) Prosze Cie postaraj sie usmiechnac i wyznaczyc sobie konkretny cel (chocby maly) do, ktoreg bedziesz dazyc skup sie na tym i w koncu byc moze uda Ci sie schlodzic uczucie. Badzo Ci wspolczuje bo tez przezylem cos takiego (chociaz jestem facet, ale sytuacja bardzo podona mialem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie przejmuj sie i nie rob czegos co ja bede zalowac nie mscij sie wiem ze moje metody sa słuszne ale to co najlepiej pokazac bylemu ze dobrze ci bez niego ja tak apisalam do swojego to 2 tygonie sie nie odzywal urailam go tm ze napisalam: wiesz co miales racje nie pasowalismy do siebie, dobrze ze ze mna zerwales, gdybysmy byli dalej razem ja bym to zrobila, dobrze mi bez ciebie, nikt mnie na smyczy juz nie trzyma i to chyba jest najlepszy sposob pokazanie tej osobie ktora nas zraniala ze nie byla nas warta... Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bedzie latwo napewno, ale to co dobre zawsze jest ciezkie, ale co nas nie zabije to nas wzmocni wierze w Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgfghuyfdd
zacznij krecic z jego najlepszym przyjacielem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×