Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jarek_83

Poleccie jakies fajne miejsce na wakacje?

Polecane posty

Gość veryAnka
mnie się marzy coś egzotycznego.. moze Etiopia jakaś.. - widziałam nawet fajne oferty m.in. w Itaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karnowska
niedawno wróciliśmy z ostatniego turnusu w Grecji (Korfu) Było przepięknie - mniej turystów, znośniejsze temperatury...od razu lepiej jest sie nastawionym na przyjście zimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjngfn jbnvfjn kjfbn
a co sądzicie o egipcie i hugardzie ? lecimy tam niedługo mamy wycieczke wykupioną ale dziśsie okazało że w egipcie są zamieszki nie wiem czy to dobry pomysł tam lecieć ? może za bardzo panikuje sama niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veryAnka
Dorka a dlaczego nie? :) Egzotyczna, prawdziwa Afryka w środku zimy.. Czegóż chcieć więcej? Poza tym nigdy tam nie byłam ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wszystko zależy, czy wolisz wybrać wakacje za granicą czy jednak w obrębie naszego kraju. Jeżeli chodzi o Polskę to mogłabym polecić Mazury, a jeżeli chodzi o Europę to najlepiej wspominam wyjazd do Bułgarii, a dokładnie do Złotych Piasków. Da się tam skutecznie zrelaksować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veryAnka
Złote Piaski są fajne! A jeździliście z biurem podróży czy na własną rękę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajrzyj na nextur.pl :) masa propozycji na fajne, ciekawe wakacje. spokojnie zaplanujesz cały wyjazd, łącznie z noclegami i podróżą - kilka kliknięć i nawet wiesz ile wszystko będzie kosztować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veryAnka
Wszedzie mozna sprawdzic pelny koszt :) Rownie dobrze moge zajrzec na strone biura podrozy, ktore mnie interesuje. Dlaczego mam szukac gdzie indziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miodowocytrynowo ja tez korzystam z tego portalu jak wyjezdzam gdzieś w Polskę - fajne jest tam to, że można skorzystac z gotowych tras i są one często mało uczęszczane przez turystów, poza tym jest duża baza noclegowa i ciągle się powiększa; ja bardzo lubie wyjezdzac z tym serwisem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VeryAnka, no tak, ale Etiopia mi się ze straszną biedą kojarzy... jeśli miałabym wybierać egzotykę to pewnie na Zanzibar bym się zdecydowała lub bardzo tanie w tej chwili w Itace Indie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dramaqueen
Ladna tez Ibiza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula888
Ja jade w tym roku do Sierakowa (koło Poznania) do ośrodka "Kama". Byłam tam w zeszłym roku i sie zakochalam. Wszystko otoczone pachnącym lasem,jeziorko,plaża, można wynajac domek badz pokoj w ośrodku. Nic tylko zabrac grilla i korzystac ze śwerzego powietrza przy piffku ;-) Moje dzieci były zachwycone bo jest plac zabaw. A nawet jak nie bylo pogody to w środku jest billad,strzałki,siłownia no i najlepsze czyli drink bar ;-P wiec nudównie było. Jeziorko jest blisko wiec nie trzeba dreptac. Uwierzcie mi to raj na ziemi. Z checia uciekam tam od tego zgiełku w miescie. Do tego co najwazniejsze nie jest bardzo drogo a pokoje bardzo ladne z lazienka.Polecam goraco bo ja juz nigdzie indziej niechce jezdzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się marzy Gruzja i Indie. Ale jako, że stać mnie tylko na wyjazd nad polskie morze to jadę jak co roku do Stegny. Wynajmuję pokój co roku u tej sameij kobietki i sobie chwalę. Jej ogłoszenie jest gdzieś na http://www.stegna.com/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luizaaaa
Ja polecam wybrać się w ciepłe kraje. Tam przynajmniej jest gwarancja pogody, a nie to co nad polskim morzem. Jeśli ktoś lubi tak jak ja wygrzać się w słoneczku to można zerknąć na oferty wyjazdu do Turcji, Egiptu czy Tunezji. W Egipcie szczególnie polecam hotel Three Corners PALMYRA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mantrawa
My chcemy teraz jechac do Tunezji bo znajomi namawiają na wspólny wypoczynek z BP BeeFree. Ale nie wiem jeszcze, czy się uda. Najprędzej to palcem po mapie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazka123
Dlaczego palcem po mapie? Tunezja z BF wcale nie jest taka droga, wiem, bo byłam w tamtym roku. W tym niestety nie dostanę urlopu i skończy się pewnie na wypadzie weekendowym w Bieszczady, ale za rok to już na 100% jakieś dłuższe wakacje na ciepłym lądzie;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mantrawa
Hah, no własnie wiem, że dosyc sie opłacają, ale nie wiem jak będzie z moim urlopem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pascal90
Grecja - Sarti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KowalskiAdam
Ja pojechałem pozwiedzać miasta. Najlepiej wspominam pobyt w Poznaniu w hotelwloski.pl Naprawdę polecam, było świetnie. Zwiedziłem masę zabytków, nie wiem jednak czy Tobie by to pasowało. Co do hotelu, to ten też jest świetny, polecam go. Naprawdę miło mi się tam mieszkało przez 3 dni. Luksusowo i wszędzie blisko. Wspaniale - czego więcej chcieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznjaoma112
Polecam odwiedzić Park Linowy Linlandia w Pruszkowie koło Warszawy. Jest to super miejsce, park składa się z dwóch tras, które zawieszoną są między drzewami. Takie chodzenie po podniebnych szlakach to prawdziwa frajda dla dużych i małych. Pokonywanie przeszkód dostarcza wszystkim dużo wrażeń Po za tym są tam złośliwe belki, pal buszmena, tyrolki, pionowe pale i wiele wiele innych atrakcji. Tam na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Szczerze polecam to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam odwiedzić okolice Kielc: a to zamek w Chęcinach, jaskinia Raj, muzeum wsi kieleckiej czy basen w Nowinach:) bardzo byliśmy zadowoleni z tego wypadu. Oprócz tego w pewien weekend byliśmy w Łubinowym Wzgórzu (http://lubinowe.pl/). Gorąco polecam, super miejsce, żeby odpocząć razem z rodzinką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio byliśmy na wakacjach w ośrodku Łubinowe Wzgórze koło Nałęczowa. Ośrodek znajduje sie w ślicznej okolicy, jest świetnie przygotowany do pobytu z dziećmi. Moje dzieci muszą trzymać dietę bez glutenową.Pensjonat przygotowuje posiłki dla gości ze specjalną dietą oraz posiada świetne menu z kuchnię regionalną, Gorąco polecam! www.lubinowe.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×