Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jarek_83

Poleccie jakies fajne miejsce na wakacje?

Polecane posty

Gość Małgorzata G*****k
Polecam Maroko. Teraz w biurze Itaka można je rezerwować jeszcze w lepszych cenach niż wcześniej więc warto to przemyśleć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tunezyjka_polka
fajne miejsce - Tunezja, tanio i przede wszystkim potrafią już sporo mówić po polsku :P poważnie to tanio więc sporo wydałam, zanim wyjechałam, kupiłam sobie fajne ubrania na plaże i na wyprawy po Tunezji, nową walizkę Antlera - mała bagażówkę i dużą, poza tym oczywiście ubrałam mojego pana i ruszyliśmy w siną dal :P bardzo pozytywne wrażenia, teraz już mija rok od tamtej wyprawy, ale polecam dla wszystkich, którzy nie chcą za dużo leżeć na plaży (bo się nie da :P) a przy okazji chcą zobaczyć trochę innego, islamskiego świata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peooonia
Wyspa Thasos i urocza Skala Potamia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagenia
Ja jednak wybieram Polskę. Moim zdaniem Pojezierze Brodnickie jest o wiele piękniejsze niż nie jeden zagraniczny kraj. Mieście się tam Hotel SPA Głęboczek, także oprócz podziwiania ślicznych widoków, można również się skutecznie zrelaksować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vitalianka
ja w wakacje miałam wyjechąc do Egiptu...ale wiadomo jak jest sytuacja. nie warto ryzykowac.mój chłopak za te pieniądze wykupił 3 dniowy rejs jachtem na www.wykupto.pl za 300 złotych!już się nie mogę doczekać :D to bedzie nasz pierwszy burżujski rejs :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
ja nie polecam krety i santorini - choc pieknie to nie ma tam co robic, strasznie nudno , sami niemieccy emeryci:( w tym roku obstawiam na turcje, zobaczymy jak bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skylor Tyler
do Patryski-Majorka- bylam w Alcudia, w lipcu. Strasznie goraco, piekna plaza, urocze miasteczko, dobre jedzenia ale bardzo angielsko. Mnostwo barow pod Angoli, mnostwo samych Brytyjczykow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam podróż po polsce. piękne tereny są na pojezierzu brodnickim. Można pozwiedzać, pojeździć. Poza tym jest tam fajne miejsce: hotel spa z winnicą w Głęboczku (na trasie do Olsztyna) Specjalizują się z winoterapii. Można zażyć kąpieli w winie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ememememem
a ja polecam w Polsce : http://www.wiedzminowka-kletno.pl/ Pensjonat super:) prowadzi go bardzo mile małżeństwo ,ceny mozna negocjowac.Na dole jest super sauna polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ememememem
a najlepsze jest to ze dzieci do lat 3 za darmo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwi ma rację. Bułgaria jest świetna. W Egipcie nie byłam,. więc nie wiem. Poza tym zakochałam się już jakiś czas temu w Dominikanie. Znajomi pokazywali mi zdjęcia - bajka. Przepiękne plaże i pełna egzotyka. Tylko jednak trochę daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka007 -> non stop sie ostatnio natykam na jakies informacje albo opinie o tej wyspie Thassos. Jak tam jest? My w tym roku co prawda niby zdecydowalismy sie na Riwiere, jedziemy z Funclubem, ale sama nie wiem, czy nie warto zmienic na ta wyspe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marble_cake
Mogę polecić Wenecję i Mediolan :-) oprócz tego byłam z funclubem w Grecji, na Wyspie Thassos :D ach... a zimą miałam okazję polecieć do Finlandii - ale to dla wytrwałych ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiniak0
Hiszpania... moja miłość! Fajnie się zwiedza samemu, fajnie z objazdówką, wczasy też są rewelacyjne. Osobiście wolę to ostatnie. Co roku staram się jeździć. W tym upatrzyłam sobie Majorkę, hotel idealny do wyjazdów z dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SowaSowińska
A w jaki sposób jedziecie z tymi dzieciakami? To jakiś zorganizowany wyjazd? Jakieś biuro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiniak, my tez planujemy Majorkę ;) ale Majorkę Północy i na weekend, jeszcze przed właściwym dłuższym urlopem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśśśka
ktoś tu polecił polskie zamki ja plecam rok temu z chłopakiem zjechałam całą polskę właśnie śladami naszych zamków, fajna przygoda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiniak0
SowaSowińska, jedziemy z biurem podróży Rainbow Tours. W tym roku mają fajną ofertę klubów dla dzieci. Pamiętam ostatni podobny wjazd, podczas którego dzieciaki nudziły się już 2 dnia. A tak, to będą miały czas zorganizowany. Pobawią się, wybawią i będą zadowolone. Dorka123, my Pioniero Santa Ponsa :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SowaSowińska
Dzięki! Właśnie też poczytałam o tej ich ofercie i naprawdę jest niczego sobie :) jak dla rodzin z dziećmi wydaje się być super! Te kluby - fajny pomysł i odciążenie dla rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o i tutaj widzę kogoś kto wybiera się w najbliższe wakacje w to samo miejsce co ja z rodzinką czyli na Majorkę do hotelu Pionero & Santa Ponsa Park. Podobno jest świetny! u nas też argumentem decydującym był czas zorganizowanych dla dzieci. na nami się po prostu już nudzą - taki wiek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem warto byłoby sie wybrać do Bułgarii jest naprawdę tanio, a może cieplutkie - nie to co w Polsce niestety. Zasadniczo cały wyjazd może wyjśc taniej niż pobyt nad polskim morzem. Chocby coś takiego http://www.fastdeal.pl/oferta/zagranica/niezapomniany/1433 Wiadomo, że takie oferty nie trafiają się zawsze, ale jednak w polskich serwisach tego typu jest coraz więcej takich ofert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisia^^
tydzien temu wrocilismy z Dominikany i moge smialo polecic ta wyspe, poogoda jak marzenie, woda przejrzysta i turkusowa a fauna i flora po prostu zapiera dech w piersiach:))) fakt, lot troche dlugi (ok 9h.) ale warto, warto i jeszcze raz warto! Odpowiednie miejsce i dla tych co lubia błogie lenistwo i dla tych co preferuja aktywne wakacje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jattta
Właśnie niedługo lecę z Rainbow do Grecji :) Skusiłam się na ofertę z Figloklubami, żeby dzieciaki też miały trochę radochy i mogły pobawić się z rówieśnikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My chyba wybierzemy Hiszpanię, też z Rainbow. Kurcze, fajna ta ich oferta. Dzieci powinny byc zadowolone z tak zorganizowanego czasu! A i cenowo kuszą, zwłaszcza "lasty" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×