Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elin

czy ze srednim mozna miec dobrze platna prace

Polecane posty

Gość mcxc
zostań przedstawicielem handlowym srednie wystarczy. bedziesz miec wysoko sprzedaz to sie dorobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ile bede miec wysoka sprzedaz a co myslicie o pracy doradcy finansowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mcxc
to jest to samo tez sprzedaz i z tego bedziesz rozliczana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaahhhhh
ja po znajomości niby dostałam propozycje "aż" 2000 brutto + prowizja, ale niestety nie podoba mi sie ten system prowizyjny, słyszałam, ze można wyciągnąć ładną kase, ale tylko najlepsi, poczytaj to forum, tutaj sporo było o tym, ludzie po kilku latach nie mają 2 tys na rękę, ja się na to nie zdecydowałam, dla pocieszenia po studiach i podyplomówce, ale ze srednim językiem też nie można znaleźć dobrej pracy, za to gdybym znała perfekt ang, już dawno prawcowałabym za 4 na rękę + wszytsko służbowe... ale kto wiedział, na sprawdzianach z ang się ściągało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mcxc
trza sie uczyc angielskiego zatem ja juz zaczynam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ormond
moj byly chlopak ma srednie wyksztalcenie i pracuje na budowie, dostaje 3500 na reke ja mysle, ze to dobrze, ale on tez jest bardzo obry w tym co robi, zajmuje sie pracami wykonczeniowymi i bardzo czesto dostaje dodatkowa kase o zadowolonych klientow:) ja skonczylam studia mam skonczone 2 kursy dodatkowe, znam plynnie anglielski a jestem za granica i pracuje na kasie bo nie moglam znalezc dobrze platnej pracy w Polsce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaahhhhh
zależy czy chcesz mieć pewną pensje czy nie, jeżeli wiesz, ze jesteś obrotna, komunikatywna i umiesz nawijać wate na uszy to doradca jest ok, ale jeżeli jesteś biedną szarą myszką która boi sie głośno powiedzieć swojego zdania, to nie. wiadomo, ze chłopak ma łatwiej, na pracy fizycznej mozna zarobić, gdybym była chłopakiem też przejęłabym po tacie firmę, nauczył by mnie fachu, a tak trzeba szukać czegos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hefalumpekkk
ciekawa jestem gdzie z tym biegłym angielskim mozna zarobic 4 tys:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×