Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agent123

Uczucie pełnego pęcherza przed orgazmem pochwowym.

Polecane posty

Gość smells like 90
zaraz sobie poczytam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julek, moja coprawda nie siekorka tez tak ma, ale zwierza nie mam zadnego. Od czasu jak mi pies zdechl, nie chce nic nowego brac, bo bol rozstania jest wielki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wklej zdjecie a powim Ci co
po prostu do tego jest facet co ma duzego, male peny odpadaja. Facet musi jak najglebiej wejsc w Ciebie wtedy odpowiednie ruchy i orgaz nadejdzie mmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wklejacz
Mam pojecie, wiem co mowie, wczoraj mialam taki orgazm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że one żyją około 5 lat. http://f.polska.pl/gal/140/232/6/med.jpg Ja miałem dwa króliki. Jeden uciekł, a drugiego uśpiłem (był chory). Aby kobieta osiągnęła orgazm pochwowy (i potencjalnie również wytrysk) potrzebna jest stymulacja punktu G. Faktycznie grubszy penis powinien to ułatwia. Tutaj jednak skupiamy się działaniu od strony kobiety - na tym aby czując parcie na pęcherz, nie spinała się, lecz pozostała rozluźniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi kiedyś żona w samochodzie spuściła się na radio i szybę, bez żadnego pisiora tylko od środkowego palca. :p _________________________________________________________ no to mogą być te sama, wierne są i mi robactwo z drzew zbierają :) psów to ja nie lubię Józek :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze lubię, gdy mi na usta usiądzie gdy już jest bardzo blisko, i wtedy nawet bez palca w pochwie, tylko z jęzorem w pipce się spuszcza. uwielbiam to ogromnie. :) ____________________________________________________________ ta fotka to wczorajasz i zapomniałem tam przy linku postawić ©

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocyk
ja jestem w stanie dojść tylko wtedy kiedy mam pełen pęcherz,nigdy odwrotnie,tak jak w opisie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napoleon_rozdarty
chyba jestes tylko w stanie dojsc do kibla ......... ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocyk
Ja miałem dwa króliki. Jeden uciekł, a drugiego uśpiłem (był chory). Z leczeniem królików w Polsce jest średnio,dlatego zazwyczaj usypia się je niepotrzebnie.Mój żyłby dwa lata krócej,gdybym uległa i zgodziła się na uspienie.A to że uciekł...cóż,musiał mieć straszną śmierć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocyk
Napoleon_rozdarty -mędrzec,kurde :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napoleon_rozdarty
Nie jestem kurdem tylko francuzem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam takie uczucie, miałam wytrysk ale to na pewno nie był mocz, bo nawet nie miało to zapachu :P :) Szkoda że tak rzadko do tego dochodzi... miałam kilka razy takie coś ale tak potężnie to chyba tylko jeden raz, do tej pory to pamiętam, było to około roku temu. Ale może sie to powtórzy kiedyś?? Mam nadzieję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napoleon_rozdarty
Ja moge Ci to czesciej zapewnic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocyk
Napoleon_rozdarty -ale mędrca nie zanegujesz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to było z moim mężem, który nadal nim jest i mam nadzieje ze to będzie z nim, choc ostatnio coś nasz seks wyblakł:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napoleon_rozdarty
Kocyk, owszem zaneguje ;) :P :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka_psotka
ja mialam takie uczucie wiele razy ale szkoda ze tak krotko:) tyle zemnie polecialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×