Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zawsze powracam w świetle

Żaden facet nie da kobiecie tego co kobieta.

Polecane posty

Gość zawsze powracam w świetle

Dla każdego faceta najpiękniejszym widokiem jest widok dwóch kochających się ze sobą kobiet. Z kolei dla każdej kobiety największymi doznaniami w łóżku będą właśnie te z drugą kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zgadzam się z tezą zawartą w nazwie tematu. Trzeba po prostu trafić na odpowiedniego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie takim widokiem jest moja kobieta w czarnej bieliźnie, wiec nie dla wszystkich. a kobieta kobiecie moze dac jedynie palca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zmienia to jednak faktu iż wiele kobiet decyduje się na związki z kobietami. Panie coraz częściej wybierają siebie nawzajem. Dlaczego ? W przypadku niektórych wynika to z faktu posiadanie wrodzonej orientacji homoseksualnej, a w przypadku innych ze zrażenia się do mężczyzn i spotkania partnerki która traktuje je odpowiednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ragazza italiana
agent skąd bierzesz te wszystkie informacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z wielu różnych stron internetowych. W tym z innych forów (polsko- i angielskojęzycznych). Lubię czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ragazza italiana
Ale po co wklejasz to wszystko w życiu erotycznym? Jakieś ingormacje o karczowaniu lasów równikowych amazonii itp? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Informacje o karczowaniu lasów równikowych są bardzo ważne, ponieważ jeżeli te lasy zostaną wycięte (a zostaną - do 2035 roku), to jakość powietrza na całym świecie gwałtownie się pogorszy. A co to oznacza dla ciebie i dla mnie ? Śmierć. Ponieważ ty i ja potrzebujemy powietrza które nie niszczy tkanki płucnej. Gdy zniknął lasy tropikalne, takiego powietrza nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ragazza italiana
ja i tak niedługo umrę, więc mnie jest wszystko jedno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ragazza Italiana, dlaczego zakładasz że wkrótce umrzesz ? Staraj się myśleć optymistycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ragazza italiana
taki charakter i tryb życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc go zmień. Przecież nie chodzi o to żeby tyrać od świtu do nocy i umrzeć przed 40-tką. Nawet w Zambii ludzie dożywają średnio 47 lat. Neandertalczycy dożywali przeciętnie 45 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ragazza italiana
ja nie tyram. chodziło o depresje, dragi i samobójstwo. możesz wkleić tu coś ciekawego na temat tego ostatniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktorek gregorek
Napisz sobie na czole JESTEM LESBIJKA i sprawa zalatwiona. Jeszcze jakis problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ragazza Italiana, jak słyszałem kiedyś we "Wiadomościach", obecnie nawet 1/3 polskiego społeczeństwa cierpi na depresję. Według danych Policji, każdego roku 4 tysiące Polaków popełnia samobójstwo (3/4 wiesza się). Tutaj możesz dużo poczytać na temat samobójstwa http://pl.wikipedia.org/wiki/Samobójstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ragazza italiana
agent, to hasło na wikipedii znam już na pamięć, postaraj się bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Agenta 123
nie traktuj życia zbyt serio, i tak nie wyjdziesz z tego żywy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mekkakobiet
Do: zawsze powracam w świetle . Dla czego zakładasz, że dla każdego faceta najpiękniejszym widokiem są dwie kobiety liżace sobie krocze? To w takim razie dla każdej kobiety cudownym widokiem jest dóch mężczyzn robiących sobie laske? Tragedia gejostwo to gejostwo bez różnicy czy w wykonaniu kobiet czy mężczyzn. Dla mnie najbardzie podniecającym widokiem jest widok mojego penisa penetrującego moją partnerkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mekkakobiet: mylisz pojęcia dwóch facetów -gejostwo ale dwie kobiety to nie gejostwo to- coś pięknego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mekkakobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mekkakobiet
stelcia: Chyba nie mylę pojęć dwóch facetów -gejostwo a dwie kobiety lesbijstwo czyli ni mniej ni więcej tylko alternatywan nazwa gejostwa żeńskiego. Nie nazywajmy szamba perfumerią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zgadzam sie ale "zawsze powracam w świetle "pisze tylko o kobietach bądzmy tolerancyjni i uszanujmy to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mekkakobiet
No właśnie "zawsze powracam w świetle" pisze o facetach i sugeruje, jest to dla nas coś pięknego z czym się nie zgadzam. Poza ty nie lubie uogólniania dlaczego "dla wszystkich". Co jest przyjemnego w patrzeniu jak dwie laski robią sobie dobrze ? Jak się zajmą mną to dopiero jest przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zawsze powracam w świetle
a ty zjadles juz wszystkie rozumy i oglaszasz wszystkim : " dla kazdego faceta itd. dla kazdej kobiety itd." a kim ty jestes ? obojnakiem ? transwestyta ? a moze debilem ? mow za siebie idioto !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×