Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość na a ja wam powiem

do alkoholików, pijacych i niepijących

Polecane posty

Gość
To co opisujesz to jeszcze nie alkoholizm. Po prostu chciałabyś męża łańcuchowego, co robi po twojemu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz213
alkoholizm to straszna choroba sam mam w domu rodzinke co pije w dzien w dzien ja kiedys tez popijalem potrafilem wypic cwiartke wodki na raz i nawet sie nie skrzywiłem ale od dwoch lat zaczolem chodzic na silke i brac rozne suplementy i to mi pomoglo ze nie ciagnie mnie do alkoholu. juz 2 lata nie byłem pijany :) tylko najwyzej od czsu do czsu jakies 1 czy 2 piwka :) DLA TYCH CO NIE PIJĄ : wielki szacun,nie patrzcie ze inni pija napewno kiedys skoncza w kryminale albo na cmentarzu ja np jestem spokojny ale kiedys jak bylem w satnie nietrzezwym to rozwalilem kolesiowi głowe a to dlatego ze sie ze mnie smial o maly wlos niewylądowalem w wiezieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na ta ja wam powiem
Niektorzy mowią, że moj mąż nie jest alkoholikiem.No to ja naprawde nie wiem jak rozpoznać alkoholika. Jeżeli mnie nie ma w domu on nie ma co robić i idzie i pije.Gdy wracam to sobie poprostu śpi i nie wie o świecie. Wiecorem mowi, no przepraszam i na drugi dzień robi to samo. Nie chcę żeby mnie przepraszał tylko siebie, nie to jest jakieś dziwne. Wielu naszych znajomych pije i nie jest alkoholikami, ale nie piją w dzień, na ulicy. Moje życie staje się przez to jego picie dziwne, zaczynam unikać znajomych którzy lubią alkohol, bo nie chce żeby moj mąż pił, a on i tak pije, tyle, że mnie przy tym nie ma. To może lepiej żeby pil, gdy jesteśmy razem? no ale jak potem będzie pil, gdy jest ze mną i jeszcze jak będzie mu się nudziło, bo mnie nie ma??? Gubię się w tym, już nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasenka 3345
Nie znam alkoholików, ale myślę ze powinno się o nich więcej mowić.wiele rodzin kryje alkoholików, nie wie że oni nimi są. Każdy pijący codziennie powinien być obserwowany. Słyszalam ,że jak się pije codziennie to na 100% stanie się alkoholikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×