Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rybciaaa

Co kupić chłoapkowi na ur .?

Polecane posty

Moim zdaniem mogłabyś mu kupić jakąś koszulke. Masz gdzieś w swoim mieście jakiś skateshop? Albo nawet Decathlon? Ostatnio w Decathlonie widziałam bardzo fajne, oryginalne koszulki. Jeśli nie koszulka to może łańcuszek? Jeśli ma to możesz dokupić mu zawieszkę z literką, na którą zaczyna się Twoje imię (ja osobiście tego bym nie kupiła :P, ale moje koleżanki zrobiły taki prezent). Może perfumy? Ostatnio kupiłam mojemu Pume Flowing niebieską, pachnie BOSKO, nie dość, że uwielbiam jego ciało to jeszcze ten zapach... ❤️ Rozpływam się :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybciaaa
kurwa xD drogo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybciaaa
a ile ten perfum ?:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za wode toaletową zapłaciłam coś ponad 50 zł. Ale kwestia tego czy wogóle ten zapach Ci się spodoba. Ja gdy go czuje od razu kojarzy mi się z moim facetem, uwielbiam go. Jeśli taki prezent Cię nie interesuje to nie wiem. Kwestia Twojego gustu. A co z koszulką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybciaaa
pojadę do drogerii to luknę, myślałam o perfumie i koszulce ;) więc muszę się wybrać na zakupy xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyy nie dziekuje....on juz ma swoje ulubione perfumy ja zreszta tez mam swoj faworyt wsrod meskich a Pumy to dosc kiepska półka jak na perfumy...niech zostana przy tym w czym sa naprawde dobrzy czyli przy robieniu butów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybciaaa
perfumy też maja ładne ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybciaaa
i co masz zamair kupic / ta Pume na która narzekałaś ? ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybciaaa
do pain au chocolat .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×