Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rybciaaa

Co kupić chłoapkowi na ur .?

Polecane posty

Gość rybciaaa

Wiem, glupi temat i dość częsty, ale nie mam pojęcia co mogłabym kupić swojemu chłopakowi :/ . ma 21 lat ;) pomocy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze poprostu perfume? albo jakas czesc garderoby w ktorej lubi chodzic. albo cos do samochodu jakma, ich zawsze to cieszy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A N I A
ja tez mam taki problem ;) po 5 latach pomysły mi się wyczerpały na prezenty :/ podpowiedzcie coś , może i ja skorzystam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybciaaa
Jego odpowiedź na takie pytanie to "Kochanie nic nie chcę " :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zabierz go gdzieś - zaproś na obiad, do kina albo teatru, na masarz - co tam propagujecie - po prostu uczcij z nim jakoś ten dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A N I A
mój tez tak mówi ... a jak mu już dziurę w brzuchu wiercę :D to mówi, że nie wie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może ladny zegarek - o ile nosi? cos z bizuterii (np. łańcuszek), perfume, ksiażka, płyta, piłka dobra do nogi albo inna - wszytsko w zależnosci od zainteresowań :D coś z ubrań, może cos związanego z Toba jesli jesczze czegos takiego nie ma, może zaproś go gdzies... a moze zrob cos sama, jakas gra, film? cos zkosmetykow ktorych uzywa? jest masa mozliwości :D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybciaaa
co masz na mysli piszac coś zwiazanego ze mna ? np zdjecie czy coś zwiazanego z tym co ja lubię ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mojemu kupię kameleona :) oboje interesujemy się ptasznikami, a ten ostatnio coś o kameleonach zaczął mi nawijać :D więc na bank kupię mu takiego :) jeśli chodzi o inne prezenty to polecam coś, co mu się przyda. Ja osobiście na ostatnie urodziony dostałam od swojego chłopaka bluzę z Diversa. Śliczny i bardzo praktyczny prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybciaaa
Moja firma hehe ;) Nie wiem, perfum nie chcę bo to taki prezent typowy i oklepany, chcialabym go czymś zaskoczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jejku..
"do kina albo teatru, na masarz -..' masaRZ to chyba w masarni ale adrenalina ..łoł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoje (albo Wasze) zdjęcie, moze zdj wydrukowane gdzies na kubku czy poduszsce.. alwe to zalezy, niektorzy uwazaja takie prezenty za tandetne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybciaaa
nawet nie wiem gdzie mogę cos takiego kupić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybciaaa
Tobie ylko jedno w głowie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ten sam rpoblem...ehhh...albo jakies drogie whisky..on je uwielbia....i wiem ze sie bedzie cieszyl ale juz jedna butelke dostal i stoi wychuchana na polce;) i czeka na super okazje .....zegarki itp wsumie ma...a moze mu jeden i pozadny kupic? myslalam nad perfumami ktore mus ie bardzo podobaja....a wiem ze on predzej by sie pod pociag rzucil niz tyle na perfumy wydal:D mam 3 tyg zeby ktoras z tych opcji wybrac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaaaaaaaa
ja swojemu kupilam perfumy z firmy bulgari i zdjecie, moj brat od swojej dostal fajny t-shirt i byl bardzo zadowolony(tylko tu trzeba rozmiar znac), albo zorganizuj jakis romantyczny wieczor we dwoje przy swiecach :) albo kino moze byc lub wypad w jakies fajne miejsce, moze byc jakis zegarek jak lubi lub bizuteria meska ale nie kazdy facet to lubi .. mozna tak wiele wymieniac ale ty znasz go najlepiej i powinnas sie domyslic co lubi i to mu dac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybciaaa
Nie książe..nie probowała, , ale i nie sprobuję;) nie chcę by go jakaś dotykała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybciaaa
Ja 16, on 21 ;) co ja mogę o nim napisać co mogłoby Ci pomóc...hmm... Kocha hip-hop, zabawę, czasem sobie wypić... Jest lekkim romantykiem, materialista [ ;) ] leń..nerwus..:D / Ale także bardzo wrażliwy, uczuciowy, kochany itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybciaaa
Yy..jakie ceny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×