Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majowa_łąka

od dzis nosze ponczoszki

Polecane posty

Gość Renia76
Czesc wszystkim ! Pogoda sprawia ze do eleganckiego ubioru mozna zamiast rajstop zalozyc ponczoszki , mysle ze cieliste i do tego 8 den ? Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksiondz_
Renia, proszę do zakrystji, czekam z kropidłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Renia. Pończochy obowiązkowo, bo rajstopy są brzydkie. Ja sam zimą chodzę w grobych pończochach bo są ciepłe i wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ha wczoraj był dzień bez biustonosza, świętowałyście dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fun pończoch
no właśnie dzień był bez biustonosza i minął jakoś bez echa :(( a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wygoda i elegancja
Marzy mi się coś takiego: http://tnijurl.com/b8a89b4289f6/ czy któraś z Was to nosi lub nosiła..........? warto to mieć.....? poradźcie...........dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej niewygoda
Takie pasomajtki to dobre na zomę. na resztę roku otwarty pas jest dużo lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pończoszanki i potwierdzam, że pasmajtki można porównać do męskich ślipów, które są niestety pancerne. Przez to gorące, jak zaczęłem używać damskich majtek zwykłych niewiem co to znaczy przegrzanym w kroku i wcale nie pisze tego lało fetyszysta, ale lekó praktyk, bo damskie są cienkie i przez to przewiewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zum zum
bzdura.................pasomajtki są super na letnie tańce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaad
ja pierdole.. drogie panie, przechodzicie kryzys wieku średniego ? :O Fajnie sie czulam gdy musialam klekac i ... osuwala mi sie spodniczka ukazujac koronke czy od zawsze byłaś trochę nie teges ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam tych co lubią chodzić w pończochach w słoneczny niedzielny dzień i pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia76
Czesc wszystkim milosnikom ponczoch ! W sobote bylam na szkoleniu w Niepolomicach . Do czarnej sukienki ubralam czarne ponczoszki , musialam ja podciagac do dolu stale bo widac mi bylo koronki . Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fun bezmajtkowych dziewczyn
Witaj Reniu:) zapewne jak zwykle ślicznie wyglądałaś:) a jak dziś jesteś ubrana?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cię Reniu i wszystkich co lubią w pończochach. Napewno niejeden gość zdążył zobaczyc motyw na koronkach (pewnie kwiatowy) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio znalazłam sobie takie cudeńka, szkoda tylko, że tylko w czarnym kolorze są http://www.soyelle.pl/ZAZU-749-zakolanowki-na-paskach-do-ponczoch-czarne-gladkie-p2346.html WYmyśliłam jednak, że można do tych pasków dopiąć inne zakolanówki i jak jest gorąco to zmieniam czarne na cieniusieńkie białe albo beżowe. Jest o wiele wygodniej niż z pasem do pończoch, a efekt jest świetny. Chociaż dziś tak pochmurno było, więc wyskoczyłam w całych czarnych. Do tego oczywiście obcasiki :) Pozdrawiam wszystkich ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boooska sylvi
Super ten wynalazek, fajnie, że można dopinać to tych pasków inne zakolanówki lub pończochy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
no rzeczywiście super pomysł a do mini tez tak nosisz? jak na tym zdjęciu?:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na imprezy czasami zakładam je z krótkimi spodenkami albo samymi długimi tunikami. Jednak do pracy minimum spódniczki lekko tylko przed kolanka, bo w biurze nie do końca wypada pokazywać te paseczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mafijkę. Brawo za wyszukanie takigo bieliźnianego cudeńka, musi być poczucie elegancji w czymś takim pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięjkuję Grzeslawie ;) Miło, że ktoś potrafi docenić ciekawą bieliznę. Masz rację, rzeczywiście czuję się w nich bardzo elegancko. Również Ciebie pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
zawsze_mafijka- ale do biura tez takie paseczki zakładasz? brawo:)) czyli łączysz seksowne stroje z elegancja:) w takim stroju czujesz się bardziej sexy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście :) Nikt nie musi wiedzieć, a i tak sama świadomość, że mam taką seksowną bieliznę od razu mi poprawia humor i sprawia że czuję się po prostu kobieco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorry, ale dla mnie...
... to elegancja spod latarni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fun dziewczyn bez majtek
pisac dziewczyny:))pończoszarki:)) a jak ktoś nie wierzy ze to eleganckie to niech poczyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fun dziewczyn bez majtek
http://www.saunaclub.pl/ poszedłbym do takiego klubu jak powyżej ale z chętną dziewczyną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fun dziewczyn bez majtek
up,up;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×