Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majowa_łąka

od dzis nosze ponczoszki

Polecane posty

i wtedy już widzę, choć daleko siedzę i czuję i się rozkoszuję napiszesz coś do mnie (tylko do mnie)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesiennie nastrojona
Kusicielki.........jakie macie plany na najbliższe wolne dni..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia 76
Czesc wszystkim . Widze ze pogoda rozwija topik . Ja ostatnio kupilam sobie kilkanascie par ponczoch z Marilyn i Fiore . Sa cudne . Poza tym znowu jezdze do pracy samochodem i moge spodniczke czy sukienke bezwstydnie podniesc do gory by np. kierowcy torow mogli patrzec na wystajace spod nich koronki ponczoch . Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesiennie nastrojona
Bravo...........bravissimo..............pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uno_dos_tres
witajcie! no smigamy w pończoszkach jak najbardziej, oczywiście cieliste nylony, wczoraj znów kliknęłam na pas, a jak przyjdzie taki jak na fotce to wkleję (by nie zapeszyć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prozac69
chetnie by sie zobaczylo te wasze ponczoszki mile panie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunet...........
Maurentyna, jestes wlosomaniaczka..ja tez jesli masz na mysli to co ja..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koronkowa Manszeta
Ha ha ha............mam bardzo podobne............ .............i noszę w taką pogodę jak dziś........ jestem w nylonach.. pozdrawiam....nie wolno marznąć...!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An & Viol
widzę, że moje uwagi prawie przechodzą bez echa...ciepłe majtasy zimą to ważna sprawa............później miedniczki, pęcherz...UWAŻAJCIE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesiennie nastrojona
Witajcie..........co też macie dziś na sobie, bo u mnie chłodnawo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uno_dos_tres
hej nastrojona! no ja dzisiaj ciepłe rajtki, niestety :D od tego śmigania nieźle się przeziębiłam i teraz muszę o siebie dbać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesiennie nastrojona
oj, oj uważaj..............jeśli śmigać w pończochach w taką pogodę to koniecznie noś cieplejsze majtki z nogawką............masz takie....? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koronkowa Manszeta
Czy wszystkie w pończoszkach pochorowały się......?? pozdrawiam..nie dajcie się...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozdrawiam wszystkie panie
w ponczoszkach. :) Wlasnie polozylam się do lozka. W ponczoszkach. :) Ktoras z Was moze też sypia w ponczochach? :) Milej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa_łąka
ja mam choc ukryte pod obcisłymi spoednkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa_łąka
ja nie nosze nylonów. Preferuje z domieszką lajkry i samonosne. Nosze obcisłe ubrania wiec pasy odpadają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa_łąka
w ponczochach czy ładnej bieliznie czuje sie kobieco. Inaczej sie poruszam inaczej siadam inaczej czuje :) to ma wpływ na całokształt i dlatego lubie to czuć choc niekoniecznie widac dlaczego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
majowa_łąka:) jesteś 100% kobietą:) szkoda ze nie wszystkie rozumieją jak wielkie znaczenie maja pończochy:) a dziś jakie masz na sobie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasiaaa
No ja dzis sie czulam w potrzebie seksownego wygladu, wiec w ruch poszla czarna bielizna z pasem do ponczoch, czarne nylony 15 den, buty na sredniej platformie z obcasem i czarna obcisla sukienka z zamkiem siegajaca do kolan. Drobne dodatki na szyje i siup... jestem sexy :) A zimno mi nie straszne, bo wyjezdzam z garazu i wjezdzam do garazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa_łąka
igram czarne z pasem gładkim bo pod legginsami do tego biała bluzeczka i tuningowa kamizelka z dzianinki oraz wysokie czarne kozaki ;) Pas by mi ptrzebijał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
Dziewczyny świetne jesteście:)) a jakie pasy do pończoch nosicie? nie uwazacie ze te mocno zabudowane sa mało sexy? najlepsze to takie delikatne lu wyłącznie samonośne:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×