Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majowa_łąka

od dzis nosze ponczoszki

Polecane posty

Gość gość
i co z pończochami? nosicie jeszcze?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noszę, bo lubię... do sukienek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie majteczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłosnik pończoszek
Hmmm, pończoszki to fakt. cos pięknego, plus kozaczki lub szpilki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od pewnego czasu noszę ponczoszki zamiast rajstop(jeżeli jest na tyle chłodno że trzeba), ato od pewnego zdarzenia.Otóż, byliśmy z mężem na imprezie w jednym znanym i wysokim hotelu.Zabawa przednia ale w końcu trzeba było wracać do pokoju.Miałam na sobie małą czarną i niestety rajstopy! niestety ponieważ po wejściu do windy (trzej panowie i dwie panie razem z nami) mój podchmielony mąż szeptem, ale chyba za głośnym, zamruczał: uwielbiam gdy nie masz majtek, i poczułam rękę na mojej pupie. Popatrzyłam na niego zalotnie i dałam całuska a gry ręka szybko wsunęła się pod sukienkę i poczułam TEN palec między nogami, oparłam sie o jego ramię stając w lekkim rozkroku by mógł mnie spenetrować. Podniecała mnie obecność obcych ludzi i musiałam się mocno natrudzić by nie jęczeć gdy palce natarczywie próbowały sforsować nylonową barierę mokrą o moich soków, bowiem zbliżał się orgazm! Wtedy winda się zatrzymała na naszym piętrze. Napalona pociągnęłam męża do pokoju i ledwo zamknęły się drzwi, zaczęłam rozbierać jego a on mnie. Ty perwersyjna świnko wyszeptałam mu do ucha podnosząc jego dłonie do swojej twarzy; i te niegrzeczne paluszki wysapałam i zaczęłam je oblizywać i całować..No i na szczęście miał zamknięte oczy i nie zauważył mojego zdziwienia, gdy nie poczułam na jego rękach zapach swojej cipki. Gdy do mnie dotarło co się stało,Prawie zemdlałam... i o mało nie odgryzłam mu palca od orgazmu jaki przeszył moje ciało.Kochanie- jęknęłam- od dzisiaj noszę tylko pończoszki. Ico jeszcze? sapnął, łapiąc mnie za pośladki. I zawsze czystą i gotową szparkę ! Tak,dla mnie ech, i co jeszcze kochanieee.Zamknęłam mu usta pocałunkiem i pomyślałam: Drugą dziurkę też muszę mieć czystą! I na wspomnienie tego że drugi palec wwiercał się w windzie w ...no tam to miałam kolejny orgazm! Uwielbiam windy i tłok na ruchomych schodach.. ale to już inna historia.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocham kobiety noszące pończochy zwłaszcza te z satyny do paska ja 46 lat z Warszawy samotny podobno przystojny niezależny może jest jakaś Pani w wieku 40 -55 lat która się do mnie odezwie.Pozdrawiam Piotrek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz podobnie jak ja Piotrze. Uwielbiam pończochy i te najprawdziwsze z pończoch do pasa. To jest najpiękniejsza ozdoba kobiecych nóg. Satyna powiadasz ? Nie wiem co to za materiał, ale może myślisz o nylonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie satyna lub nylon to jest to :) powiesz mi coś więcej o sobie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:54 to facet. Jak kobieta mogłaby nie wiedzieć, co to satyna?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem facetem i mówię co mi się podoba. Coś dziwnego. Nie muszę wiedzieć co to satyna, ale wiem co to nylon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paule chętnie to zobaczę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość6669
jesli to kobieta to super sexy...jesli mezczyzna to idz do psychiatry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłośnik pończoch
Witam a co sądzicie o tym żeby koronka wystawala z poza mini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłośnik pończoch
lub np.spodenek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość godziadek117
Fakt. Przyłączam się dopiero dzisiaj do dyskusji . Szukam pań noszących nylony szczególnie w Poznaniu i okolicy licząc na jakiś kontakt, spotkanie czy co wyjdzie. Mam trochę wiedzy na ten temat chociaż jestem facetem,próbuje się podzielić tą wiedzą, a równocześnie potwierdzić albo zaprzeczyć czy faktycznie coś o tym wiem. Pozdrawiam nylonówki i czekam na wiadomości na adres peta 117@onet.pl Dziadek117

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×