Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majowa_łąka

od dzis nosze ponczoszki

Polecane posty

Gość gość
Ja bym był też z takiej kobiety co je nosi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam pończoszki i moja noga wygląda ładnie słodki Tulipanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma nic co lepiej by upiększało nogi :) Ach te pończoszki, żabki, pas, szpilki :) Cudowne kobiety w pończoszkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem dumny z mojej pani, która nosi pończochy. Jeśli zaliczyć je do bielizny, to jest to u niej czasem jedyna bielizna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mogę tak powiedzieć. Nosi i to prawie zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawie robi wielką różnicę.ale kobiety w pończochach poprostu miodzio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ❤️ ponczochy, ale pod warunkiem, że na długich ładnych nogach, a nie jakichś grubawych kaczych łapkach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia 76
Czesc wszystkim . Wczoraj mialam okazje ubrac ponczochy do Kosciola . Byla ladna pogoda a ja ubralam poza ponczochami krotka czerwona sukienke . Ponczoszki byly cieliste z czarnym szwem z tylu oraz czarna koronka na udach . Jak sie schylalam to bylo widac koronke , misiala byc ostrozna . Ale widok tych facetow gapiacych sie na moje nozki , na szew na ponczoszkach byl bezcenny . Pozdrawiam wszystkich milosnikow ponczoch .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No Renia toś zaszalała :) Taki widok naprawdę przyciąga wzrok. Mnie to niekiedy doprowadza do omdleń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nogi nogi nogi roztańczone...kto je ma?tylko ja...only stockings.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pończochy to co najbardziej mnie kręci. Koniecznie noszone do pasa. Kobieta w takim stroju to po prostu Bogini :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie też kręcą pończochy szczególnie nylonowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nylony :) To co uwielbiam ! Noga w nich to istne cudo. Gładź, szelest i ten splot jak mgiełka cieniutkie. To wiedzą tylko znawcy tematu :) Na samą myśl się można ... nie mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiasamosiaaa
ja uwielbiam w szczegolnosci nosic o chlopaku nie wspominajac lubi jak mu tedy w nich wale stopkami a potem on sie na nie spusci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusząca pończochami
Wybieram się dziś na zakupy w galerii, ubrałam pończochy mini i buty na szpilach ale postanowiłam iść bez bielizny. Podnieca mnie myśl o tych męskich spojrzeniach które będą mnie rozbierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisz jak było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćchampt
Ja miło się rozmarzę gdy przejdziesz obok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wreszcie noszę i jest OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alans
Witam Panie :D Uwielbiam patrzec jak macie na sobie ponczoszki :D KOCHAM TO poprostu:) Któras z pan jest z śląska? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Admirał Montego
Jestem facetem, który od samego początku z zainteresowaniem śledził ten topik kibicując jego autorkom, a szczególnie tym spośród nich, którym temat pończoszek zawdzięcza swoje istnienie tu od pięciu już ponad lat. Do tej tzw. “starej gwardii” zaliczałem dziewczyny ukryte pod nickami Renia76, majowa łąka i Oleńka35, które od początku tj. od kwietnia 2009 r. wypowiadały się na tym forum. Do nich dołączyły potem Aśka niewysoka, Jesiennie nastrojona, Koronkowa Manszeta i Dojrzała Pani. Wszystkie te autorki w szczególności oraz wiele innych tu niewymienionych, piszących doraźnie tworzyło swoisty i niepowtarzalny koloryt tego forum. Niestety od jakiegoś czasu rozpoczął się okres powolnego zamierania. Wpisy coraz rzadsze i krótsze, a przede wszystkim gdzieś odpłynęły w siną dal te wspaniałe dziewczyny, tak interesująco piszące o damskiej bieliźnie i nie tylko… W kwietniu minęło 5 lat od powstania – piękny jubileusz, grubo ponad 1.000 wpisów i nikt tego nawet nie zauważył ! Gdzie jest majowa łąka – założycielka tego topiku, nieobecna od kwietnia 2013 r.? Gdzie się podziała Oleńka35 – największa kusicielka i filuterna dziewczyna, milcząca od listopada 2011 r.? Co się stało z Aśką niewysoką, także nieobecną od lata 2013 r.? Krótko potem zamilkła też jesiennie nastrojona. W ogóle ub. rok był pod tym względem jakoś szczególnie niekorzystny. Pozostała jedynie niezawodna Renia76, ale i ona odzywa się rzadko, ostatnio w maju br., więc to już prawie pół roku temu. Gdzie te dawne, dobre czasy, kiedy wymieniałyście uwagi kilka razy dziennie? Któraś nawet zaproponowała spotkanie jubileuszowe. I to wszystko gdzieś się rozmyło. Nigdy się nie odzywałem, wychodząc z założenia, że to forum pań, choć czyta Was też wielu facetów. Postanowiłem jednak się raz odezwać: tu i teraz stawiam pytanie: CO Z WAMI DZIEWCZYNY JEST ? ODEZWIJCIE SIĘ I PRZYWRÓĆCIE TO FORUM DO DAWNEJ ŚWIETNOŚCI !!! WSZAK TEMAT JEST NADAL ATRAKCYJNY I TO NIE TYLKO DLA WAS !!! Pozdrawiam Was wszystkie Drogie Nieznajome serdecznie z oddali licząc po cichu na jakiś mały choćby odzew. :-)) Wasz admirator Admirał Montego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy topic,up,up,up!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie koniecznie najlepszy:( bo nie piszą te najlepsze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda że nie każda kobieta myśli tak jak Ty autorko:* Pończochy sprawiają że na widok każdej kobiety któa je nosi wyłazi ze mnie jedna wielka pier....na bestia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat stary jak świat, a post sprzed ponad roku, ale co tam.:P bywalec F8 Twój stosunek do nylonów jest zrozumiały - po prostu różnica pokoleń.:P Jesteś na tyle wiekowy, że pończochy kojarzą Ci się z mamą.:classic_cool: Młodszemu pokoleniu z niczym takim się nie kojarzą (moją mamę jedynie w rajstopach pamiętam), więc skojarzenia zupełnie inne. Moda sprzed pokoleń wraca i jest noszona, ale nigdy przez pokolenie, które ją pamięta i samo nosiło w młodości.:) To raczej ogólna zasada. Także Twoje podejście jest zrozumiałe, ale to nie znaczy, że pończochy nie są seksowne, po prostu Ty jesteś stary.:classic_cool: ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dopiero od niedawna zaczęłam nosić pończoszki,lato było gorące to niestety odpuściłam ale teraz na jesień do fajnych kozaczków na obcasie mrr spojrzenia mężczyzn bezcenne ale ten zazdrosny uśmiech i spojrzenia kobiet mówiące -ubrała sie jak ...hihi pozdrawiam zazdrosne Panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćala29
hej dziewczyny sikacie na swoich partnerów gdy macie założone pończoszki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciówa
no zazdrosne małpy hahhaa ze ci nic nie powiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×