Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majowa_łąka

od dzis nosze ponczoszki

Polecane posty

Gość Koronkowa Manszeta
WITAJCIE................!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dojrzała pani :)
Majsterkowa ja też noszę pas na sześć żabek Rago 22 i jest najwygodniejszy.Nosząc pończochy ze szwem nie przesuwa się wcale,opina i czuję się w nim wyjątkowo dobrze.Coraz cieplej i pora na nylonowe pończoszki,a nie tylko w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bellafonte_pl
Wszystkie Panie, które są miłośniczkami pończoch, zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. Posiadamy szeroki asortyment pończoch. Ponadto bieliznę, która tylko dopełni strój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majsterkowa
Do Dojrzałej Pani......................Rago 22 to też mój ulubiony pas, no i oczywiście majtki tylko na nim.....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dojrzała pani :)
To chyba normalne by je zakładać na pas (majtki) by nie mieć problemów przy ściąganiu do tego :) i tamtego :) Nigdy ich nie zakładałam inaczej.Chyba,że można je odsunąć na bok i ... :) ale po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majsterkowa
Kiedyś usiłowałam przekonać się do noszenia stringów - próbowałam na pas, pod pas i stwierdziłam, że to absolutnie nie dla mnie, nie ma to jak normalne, bawełniane wygodne majtki noszone na...... Podobnie jak Ty (dojrzała Pani) lubię lubię od czasu do czasu mieć na sobie nylonki ze szwem........ Mam dwa pasy Rago 22, jeden czarny i drugi cielisty - idealnie leżą.....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dojrzała pani :)
Oj jak fajnie z kimś popisać co wie w czym rzecz :) Ja mam Rago tylko czarny,a te pozostałe to w różnych kolorach.Co do stringów to nie mój temat,wolę wtedy chodzić bez :) co z zadowoleniem przyjmuje mój :) FF tzn. ze szwem to moje ulubione,ale nie mam ich zbyt wiele i oszczędzam.Pięknie wygląda noga w nich i do tego buty na obcasie,nieprawdaż :) Pończoszki to podstawa kobiety co wie co nieco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majsterkowa
WIELKIE POZDROWIENIA..........dziś mam nylony bezszwowe....manszety delikatnie szeleszczą............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dojrzała pani :)
Jeszcze nie noszę do pracy nylonów,ale niebawem :) Mam takie zdjęcie z wielu w FF Cuban Heel :) Podobają się :) http://www.voila.pl/439/6jbwb/?1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majsterkowa
HI hi hi....................a bez................oczywiście ......w upały.....sama radość.......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majsterkowa
Piękny widoczek.........................gratulacje..........to jest to....!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majsterkowa
Buciki na obcasie też bomba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dojrzała pani :)
Może kiedyś się poznamy i popiszemy.Mój robi mi setki zdjęć lubi fotografię. Jaki rozmiar nosisz.Ja 8,5 i 9 mam ich trochę :) oczywiście nylony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majsterkowa
noszę 7 i 7,5, stanik 75 D, majtki pełne z wysokim stanem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dojrzała pani :)
Takich rozmiarów 7 i 7,5 nie ma w nylonach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majsterkowa
piszę o rozmiarach USA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majsterkowa
siostra mi przysyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koronkowa Manszeta
Dojrzała pani - nóżki ekstra, pończoszki + buciki sexi, buziaki......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koronkowa Manszeta
Ten Twój to ma dodrze............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żbik ale z sierścią
Prosimy o następne "dojrzałe fotki".....SUPER NÓŻKI.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Król jest nagi
Na tym zdjęciu są zwykłe rajstopy........gdzie macie oczy....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąż jego żony
he he he.....................zwykłe rajty ze szwem....ale ciałko niezłe....uda dobre na zimowe noce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delikatna sprawa
Piękna i obfita pupa.................ale gdzie to Rago....? To mój pas.....trochę fantazjujesz...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dojrzała pani :)
Ludzie nie piszę,że na tym zdjęciu ubrany mam pas Rago.Mam ich wiele i nie wiem na którym ze zdjęć jest jaki.Tu chodziło o FF i tyle. Te pończochy co mam na nogach to unikaty z lat świetności FF :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia 76
Cezsc wszystkim ! Ja dzisiaj do pracy ubralam cieliste ponczoszki a druga pare wrzucilam do torebki . Mysle , ze wiosna bedzie ciepla i bede z nich korzystala .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa_łaka
No cóż zwolenniczką nylonów nie jestem. Lubie jak wszystko jest w moim wygladzie idealne. Nylony jak widać marszczą sie mają tendencje do wypychanych kolan....czułabym sie w nich wymięta mniej estetyczna:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dojrzała pani :)
Ja nie mam takich problemów.Moje nylony leżą na nodze jak ulał.Marszczą się ? Bo nylony mają to do siebie i właśnie w tym jest ich magia.Dużo zależy od dopasowania i od kształtu nóg.Jeżeli są za smukłe nylon będzie luźny i siłą rzeczy będzie się marszczył.Zwykłe pończochy samonośne opinają nogi bez względu na ich grubość. Noszę też inne pończochy,ale w nylonowych czuję się nieporównywalnie lepiej.Wczoraj ubrałam kabaretki samonośne (nowe) o dużych oczkach,ale manszeta się zawijała co doprowadzało mnie do szału,a nie były to byle jakie tanie pończochy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×