Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majowa_łąka

od dzis nosze ponczoszki

Polecane posty

Gość majopwa_łąka
Twoje zdjecie temu przeczy kiedy siadasz widac mardzenia pod kolanem i na zgięciach stawów skokowych :O koszmarne to dla mnie Laykra daje mi większy komfort noszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa_łąka
marszczenia***. Samonośne wysokogatunkowe nigdy nie zsuną się z nogi nawet pod spodniami zresztą mozna je równiez przypiąc do paska lub jak ja to robię do gorestu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koronkowa Manszeta
Ja też bardzo preferuję nylony............mają inny niepowtarzalny splot i nogi prezentują się w nich niepowtarzalnie...oczywiście wymagają markowego i dobrze dobranego pasa........ Dojrzała Pani...........czekamy na dalsze "nylonowe" zdjęcia - nie ma to jak nóżki w nylonach.............a pogoda w sam raz na to.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koronkowa Manszeta
Problemy w WC....................wszystko jedzie w dół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desuufanka
Używane po kimś majty.....................fujjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dojrzała pani :)
FF to chyba najpiękniejsze z pończoch,a jak faceci się za nimi oglądają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia76
Czesc wszystkim ! Dzisiaj tez ubaralam ponczoszki , czarne i pod spodnie bo wygodne . Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiaaa...
witam Ja mam zamiar zainwestować własnie w pończochy nylonowe, tylko nie wiem jakie są najlepsze na początek. Mam nadzieje że coś znajdę. Bardzo mi się podobają tylko ta cena...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość White wild swan
witaj, czy kiedyś już nosiłaś pończochy do pasa ? Poczytaj sobie mój poprzedni link...powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metalowa żabka
Pozdrawiam Was Wszystkie.........pogoda cudowna.....jesteście w pończoszkach...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutttta
Mamy pończoszki, pogoda w sam raz, żeby je zakładać i kusić uwypuklającymi się żabkami facetów.:) To dla samców sygnał, a może nie mają majtek bo i po co taki zbędny fatałaszek jak już WIOSNA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może by tak ...
ziuta wiesz dokładnie,że takie uwypuklenia to rozkosz dla faceta :) Takie szczegóły,a działają na wyobraźnię.Szkoda tylko,że mało już kobiet co je zakładają.Jasne,że bez majtek,a po co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wkrecajcie
sobie,te ponczochy to normalna czesc garderoby jak bluzka nie przypisujcie im cech mega pobudzajacych. Do ponczoch trzeba tez miec ladne nogi no i musza byc na odpowiedniej damie,wtedy powiedzmy,ze moga byc pociagajace;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia76
Czesc wszystkim ! W niedziele ubralam cieliste ponczoszki do krotkiej czerwonej sukienki i tak byla w kosciele . Od czasu do czasu wygladala mi spod niej koronka a ja mialam niezla zabawe ...kazdy facet sie gapil ale o to chodzilo . Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakładam pończochy tylko do seksu z moim, bo jego to bardzo podnieca. Ale nie mam tyle odwagi, żeby wychodzić z domu w stroju pokazującym nogi (nie chodzi o jakąś pruderię, tylko o to, że jestem niezadowolona z ich wyglądu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desuufanka
Pończochy tylko do seksu....? no nie.....................to profanacja ich uroku i piękna..............Reniu i Dojrzała Pani SOS.....wspomóżcie mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dojrzała pani :)
Też myślę,że pończochy,a szczególnie nylonowe są do noszenia na co dzień.Przy okazji ich noszenia gdzieś jest ktoś co je widzi.Właśnie na tym polega podkręcanie :) napięcia.Noszę je i się w nich wspaniale czuję.Teraz szczególnie gdy zaczyna być cieplej.Pończochy nie zasłaniają górnej części i czuje się ten wiaterek :) bardzo przyjemne uczucie. Polecam,zachęcam i Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desuufanka
Do dojrzałej Pani - tak ....cudowne uczucie - te podmuchy pod spodem....hi hi.... dziś mam opalone, samonośne i cieliste pełne bawełniane majtki... Pogoda idealna, czuję się cudownie.....a Ty...? buziaki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desuufanka
Do dojrzałej Pani - widziałam Twoje nóżki w FF, które tu umieściłaś..... Umiesz pięknie podkęcić......buciki na obcasie pięknie dobrane.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dojrzała pani :)
Desuufanka Dzięki za miłe słowa !!! Wiesz ja lubię nylony, a mój ? ho ho ... szaleje i nigdy mu się nie znudzą.Robi mi setki fotek i razem je oglądamy.To co zamieściłam to właśnie w FF by pokazać,że one właśnie Królują wśród pończoch. Mam teraz na sobie RHT w odcieniu ciemnego brązu i jedziemy wybierać jakieś kwiatki do naszego ogrodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desuufanka
Miłych wolnych dni........powinnaś pokazać tym co nie znają uroku nylonów jeszcze inne zdjęcia ....buziaki, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trefna Pliszka
Oooooooo...o - czuję Dojrzała Pani, że jesteś Wielką Miłośniczką i Znawczynią nylonów i eleganckiej bielizny.............tak trzymać......... i kusić i podniecać ile wlezie.................wielkie całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dojrzała pani :)
Desuufanka czekam na Twój ruch :) Ja dodałam zdjęcie,ale Ty nie.Pokaż też co tam nosisz.Pisać każdy potrafi. Trefna Pliszka jestem,uwielbiam i ... nylony :) Właśnie wiem jakie mają działanie :) Dzięki za miłe słowa :) Trudno kogoś przekonać do nylonów,jak w ogóle nie wie co to :) poza tym są drogie i niedostępne.Ja nie mam z tym problemu.Mój zaopatruje mnie w takie co jemu i mi się podobają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wymknięta spod kontroli
pogoda idealna ...a gdzie te pończoszki....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×