Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majowa_łąka

od dzis nosze ponczoszki

Polecane posty

Gość zapracowany
Miłe Panie podgrzewacie wspaniale atmosferę. Nareście miło spędzam czas w pracy mając przed oczyma te cudowności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Nie lubię chodzić z sznurkiem w popie !! Majtki tylko normalne !! Czy wiecie gdzie można kupić takie z podwiązkami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia 76
Ponczochy sa praktyczne gdy chodzi o szybki seks i gdy poniosa emocje , nie trzeba kombinowac jak zdjac rajstopy ! Dyskretnie zawsze mozna pozbyc sie majteczek i do dziela ! To samo jest w samochodzie , wystarczy jak sie wsiadzie na partnera !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia 76
Maz mowi mi , ze kobieta zaczyna sie po 30-stce i sklada z bielizny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa_łąka
stringi dziewczyny latem zkaładam pod przeswitujace spodenki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja pod sukienki, sukienki, sukienki... latem chodzę prawie tylko w sukienkach... i spódniczkach... przezroczystych też ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia 76
Ja pracuje z mezczyznami i lubie gdy opowiadaja sobie co robili z kobietami a gdy ich prowokuje to zaden nie zdecydowal sie nawet na zaproszenie mnie na kawe . Moj maz sie smieje bo mowi , ze takie sprawy nie ujawnia sie dla dobra obu stron ! Co do ponczoch to jest tego duzo i roznorodne , najbardziej lubie Gatte i Veneziane , reszta to egzotyka ale czasem zaskakuje jakosc i wzory .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia 76
Moja mama jak po raz pierwszy zobaczyla u mnie poczochy to powiedziala , ze takie rzeczy nosza babki pod latarnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Stringi nosilam latem, dla mnie nie są wygodne - stale mam uczucie, że TAM coś się wrzyna !! Uwielbiam majtki jedwabne !! - mam 3 pary, gdy jest bardzo gorąco chodzę bez majtek.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia 76
Ja za to nosze stringi a bez nie moge chodzic bo ... mam plamienia po wkladce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia 76
Jest jaka forumowiczka z Krakowa lub okolic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapracowany
Ale ściema. Gdzie dzieje się akcja tego filmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa_łąka
dlaczego sciema? Dla mnie nie estetyczne jest kiedy spod białych lnioanych spodenek widac jakies koronki wtedy najlepsze są stringi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pożądliwy mężczyzna
Moje kochanie założy na wekend oj będzie się działo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadna ściema, po prostu większość kobieta tak by chciała ale sie wstydzi bo mysli tak jak mama jednej z gorumowiczek, albo też tak chodzi i nosi pończochy itd tylko się nie przyznaje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa_łąka
dlaczego dopiero na weekend?:) Ja zakładam codziennie. Ostatnio zamówiłam sobie ponczoszki bez koncowych koronek w BON PRIX dziewczyny fantastyczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapracowany
Kwestia gustu. Pisząc "ściema" miałem na myśli to że na forum jesteście odważne w ubieraniu się. W rzeczywistości bywa różnie. Ale miło sobie poczytać i mile spedzić czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia 76
ja tez nie moglam sie przekonac do ponczoch ale maz mnie zaciagnal do sklepu i cos drgnelo !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa_łąka
zapracowany wiele kobiet nosi dzis ponczochy. Tylko np u mnie ich nie zobaczysz przechodzac obok pokazuje je wtedy kiedy chce podkusic:) jechałam ostatnio samochodem z kolegą z pracy wsiadając musiałam lekko pociągnąc spodniczkę bo nie mogłabym inaczej wsiąsc wierz mi milczał jak grób do samego budynku firmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapracowany
Podobnie było z moją żoną. Trzeba się niestety napracować aby było ekscytująco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa_łąka
mój mąz jest fetyszystą uwielbia ciuszki i ładną bieliznę :) Jak chce miec boski seks wystarczy załozyc przezroczystą haleczkę i ponczoszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Czy też twierdzicie,że pończochy mają lepszą osnowę i znacznie lepiej leżą na nodze ? Nawet w zimie w nich chodzę codziennie. gdy jest poniżej 5 st C wciągam drugąparę cieplych majteczek z nogaweczkami- Mojemu bardzo podoba się jak je wciągam. Hi Hi !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapracowany
Majowa nic dodać nic ująć. Zamurowało faceta. To co piszesz utwierdza mnie w przekonaniu a o czym wspomniał równiez Dop***lam że kobiety które nie ubierają się tak traca bardzo dużo. Tracą to co działo się z twoim kolegą a ile moą za to otrzymać ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa_łąka
zimą raczej nosze rajstoy :( boje sie o przeziebienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja noszę ponczochy nie tylko po to aby nakręcić męża, czy kochanka ;-) Sama też lubie, bo mnie też to podnieca, poza tym automatycznie czuję się bardziej kobieco i wydaje mi się, że mężczyźni inaczej na mnie patrzą... Może się domyślają? Mrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa_łąka
olenka tak samo działa to w łózku kiedy mam na sobie seksowną bieliznę czy ponczoszki sama szybciej dochodze czuje się kobieco seksownie to wzmaga we mnie pożadanie i wyzwala namietnnosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapracowany
Prawdziwy facet czuje "pismo nosem" i wie co w trawie pizsczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×