Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majowa_łąka

od dzis nosze ponczoszki

Polecane posty

Gość też Was sobie poczytuję
moja żona ma sposób na stringowy dyskomfort w okolicach pipi - kupuje stringi o jeden rozmiar większe niż inne majtki. Ale i tak nie nosi ich na codzień ani wtedy gdy długo jesteśmy poza domem. Ja uwielbiam ją w stringach więc dla rekompensaty na eleganckie wyjścia stringi są zawsze, w dodatku w jakiś sposób zaznaczone - dodatkowymi widocznymi detalami, przezroczystością lub co jest bardzo wyrafinowane dokładnym ich zarysem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
HI HI HI !!!! doskonale czuję sens Twojej opowieści -- to jest fajne !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stringi są dla mnie najwygodniejszą bielizną. Dyskomfort czuję w bokserkach. Figi też ujdą i w miarę dobrze sie je nosi. Asiu co do kuszenia, to jak jest okazja to nie odpuszczam ;-) Nie tylko w realu ale i na kaffe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio byłam z mężem na bankiecie. Z jego branży. On zajęty rozmowami z klientami itd a ja zajęta, no wiesz... Tu uśmiech, tam oczko, fajnie było....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam w krótkiej małej czarnej i oczywiscie w pończoszkach i w pewnym momencie, ach, wypadła mi z ręki szminka... musiałam się po nia schylić akurat w momencie jak przechodził obok mnie taki przystojny (upatrzony wcześniej) kelner. Mało nie upuscił tacy z kieliszkami... Później ciągle mi przynosił pełne wina kielonki... Obsługa całą gębą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Oleńka !!!!!! mam już skrzynkę !!!!!! czy mogę do Ciebie napisać jak będę w domu ? nie zrobi Ci to klopotu ? Za chwilę napiszę tu o moim kuszeniu w lutym w pracy?? mogę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisz Asieńka, tylko ja w domu nie mam kompa. Zboczenie zawodowe, mam dosyć w pracy... odbiorę jutro. A teraz pisz o kuszeniu, pisz tutaj. Bo jak przerzucimy się na skrzynki to co zrobią Ci panowie, którzy nas podczytuja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Oj ja się strasznie cieszę na nasze prywatne pogaduszki !!! A teraz z detalami jak to bylo : w polowie lutego bylo zimno w Poznaniu - Zastępca mojej szefowej przyszedl do mojego pokoju przedyskutować jakiś problem, doszliśmy do wniosku, że zaraz musimy razem pojechać do pewnej firmy, On zatelefonowal i powiedzial - możemy jechać i usiadl na fotelu. Bylam w pończoszkach, wyjęlam z szuflady moje cieple biale majtaski strzepnęlam je i powiedzialam - a teraz odwróć się !! zrobil to, a wkladając majty na pupę czulam jakie on ma teraz bogate życie wewnętrzne !!!!! hi hi hi !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mocna jesteś!!! Załatwiłaś go całkowicie!!! Też sie cieszę na pogawędki prywatne z Tobą... A mężczyźni mogą tylko pomarzyć o czym będziemy rozmawiać i co sobie pokazywać... hihihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Ale fajnie !!!!!!!!! Czy ty palisz ? ja troszkę niestety ale to przy dobrym winku.... wracy niezwykle rzadko ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jezu... dlaczego ja pracuję w branży zdominowanej przez kobiety... Facetów można policzyć na palcach a i to takie okazy, że się odechciewa... Dobrze, że mój mąż jest przystojny... i sąsiad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie palę. Przede wsyztskim z powodu astmy... próbowałam kiedyś ale nie bardzo mi smakowało... poza tym reanimacja była jak najbardziej wskazana ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
u mnie 75% to faceci tylko jeden z nich jest palący (fajka), no jest kilku do rzeczy !!! natomiast prawie wszystkie baby palą !!! nie podoba mi się to !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Mamy taką Hanię ( też pończoszniczka) trochę przy kości -- 2 paczki dziennie jak nic !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Pewnie już powoli się zbierasz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze godzinka, do 15.15. Ale jutro krótko bo od 8 - 11.20. To mi sie z kolei w mojej pracy podoba ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia 76
Czesc wszystkim na topiku ! Od kilku dni nic nie napisalam ale tylko czytam uwaznie to co pisza inne i inni obecni na nim . Co do ponczoch to jest na ich noszenie odpowiednia pogoda i ich roznorodnosc jak i ilosc kolorow moze przyprawic o zawroty glowy . Jednak najlepsze sa te w kolorze brazowym i pochodne , zadziej nosze czarne , popielate i biale . Gladkie sa podstawa ale i nie jest glupi azurek . Odnosnie kuszenia to pracuje z mezczyznami i oni jak sa odwazni w swoim waskim gronie to gdy cos dojrza a w domysle koronki wystajace spod sukienki itp. to " powiedzmy " milkna ! Ponczochy nosze nawet w zimie bo poruszam sie samochodem i wszedzie mam blisko . Do Kosciola jak najbardziej - tylko , ze sa klopoty z klekaniem jak jest ciasna sukienka badz spodniczka . Jednak do czego zmierzam ? Najgorsze dla samych siebie jestesmy MY KOBIETY a dlaczego !? Bo gdy kolezanki z pracy - te ktore nie pracuja ze mna tak blisko jak koledzy cos dostrzega to od razu padam im chumor a przeciez i one moga przerzucic sie z ... " rajtuzow " na ponetne ponczoszki !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Humor powiadasz Reniu ;-) Moje niektóre koleżanki pokazują sobie nawzajem swoje pończoszku. auuuu... Tolerancja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Witaj Reniu !!! Mnie rajstopy nigdy nie odpowiadaly, ne są dla mnie wygodne a poza tym jak w nich kusić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dostałam przesyłke z Gatty. Wiecie zamówiłam kilka par ponczoch. Normalnie odlot te z czerwonym paskiem i te z fioletowym CUDNE!!! Oszczędzam je na specjalne okazje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia 76
W firmie jest rywalizacja o ... usmiech plynacy od mezczyzny a przewija sie tez sporo przedstawicieli handlowych lub o podobnych funkcjach jak i zwyklych klientow . W poniedzialek jak bylam na zakupach to oczywiscie w przymierzalni mialam dylemat odnosnie bialych spodni i spodenek . Akurat byla w sklepie u znajomej i ona wraz z moim mezem pomagala mi cos sobie wybrac . W kabinie obok starsza ode mnie babka tez cos przymierzala i oczywiscie prowadzila nasluch itp. a jak wychodzila to az sie cofnela by widziec w co jestem ubrana a tu ja w sanej bieliznie od pasa w dol . potem byly z jej strony komentarze w stylu , ze ona by cos takiego nie ubrala jak ponczochy . Nawet chlopaki z ochrony z SOLIDU , ktorzy tam dopelniali bankomat i akurat zatrzymali sie na kawe nie byli tacy zazdrosni jak ta kobieta , wiem , ze widzieli co mi przebijalo spod bialych i lnianych spodni a juz nie wspomne o bardzo krotkich spodenkach gdzie nie sposob ukryc koronek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
I to jest wlaśnie to !!! Jeśli dziewczyny pokazują sobie pończoszki to to jest fajne - nigdy nie widzialam aby sobie pokazywalt RAJSTOPY !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
pokazywaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Dziewczyny - czy Wasi Panowie też tak lubią patrzeć kiedy się ubieracie lub rozbieracie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia 76
Ja akurat mam tego sporo bo lubie je bardzo jako dodatek do fajnej bielizny i jako urozmaicienie seksu . Nosze je od listopada 1997 roku a moimi pierwszymi byly biale gladkie i samonosne , potem byly do paska w kolorze bezu i inne kolory . Co do seksu w ponczochach i paskow o jakich ktos sie rozwodzil to majteczki ida w dol a zaklada sie je na pasek i tak samo robi sie gdy ma sie gorset . Mi sie udalo kupic 3 fajne gorsety - bialy , czarny i brazowy z miseczka 75 A i pasuja one nawe do bluzki i dzinsow jako erotyczny dodatek . Co do ponczoch do paska to polecam GATTE , LEVANTE , VENEZIANE i MALIZIE bo sa dobre jakosciowo . Ponczochy samonosne maja to , ze lubia uczulic czasem paski silikonowe - uda wygladaja ja poparzone np. pokrzywa i dlatego tez wybieram dobre firmy jak wyzej a nie jakies z placu targowego o nieznanej nazwie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
tak, wlaśnie - gdziejest majowa_ląka ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia 76
Co do ubierania i rozbierania to ja codziennie wieczorem przygotowuje sobie ubranie na nastepny dzien i oczywiscie najbardziej pomocny mi jest maz , ktoremu to ja mam sie podobac choc mnie nie widzi w ciagu dnia lub krotko wieczorem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×