Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majowa_łąka

od dzis nosze ponczoszki

Polecane posty

Asieńka ja już muszę konczyć, niestety, albo i stety dla mnie ;-) Będe jutro w "tych samych porach" ;-) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
pyskaty chlopak - trochę się niepokoję bo nie mam znaku życia od Marcina - co prawda nie zabral komórki bo nie wolno ale matka się martwi i ma "fefry" (też po poznańsku) - aha - mam czerwone majtki na Jego szczęście .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30stka
Coż. Jestem lekko staroświecka. Nie lubię czuć gumy na udzie. Samonosne pończochy odpadają. Noszę pas i pończochy do pasa. Mam tez kilka par majteczek z zapinkami do pończoch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Hej masz majtki z podwiązkami ??? takich szukam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Staroświedzka - pisz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30stka
:) ja kupuję na http://www2.victoriassecret.com/collection/index.cfm?&rfnbr=6265&cgname=OSPTYLGEZZZ&cgnbr=OSPTYLGEZZZ&page=all ale trzeba troszkę poczekac az dolecą. No i koszty nie są małe niestety. Druga sprawa jest taka, ze mam ciocie w ameryce i mni wysyła ;) i trezba czesto zagladac bo maja tylko czasem w ofercie. tylko staniki mają złe. Jeszcze nie ogarnęli prawidłowej rozmiarowki. Ale to dopiero raczuje na Wyspach. Wiec u nas pewnie z 5% kobit potrafi kupic stanik. Kupuje u nich tez koszulki do spania. Moj maż szaleje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawelso
aska. z gwary hanyskiej jeszcze - chahar - dziwkaz, fuchtla - dziwka, a np nie mozna sie na ciebie spuscic to wbrew pozorom- nie mozna na tobie polegac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uwielbiam zakładać samonośne
pończoszki jak idę do łóżka na sex!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30stka
ja uwielbiam zakładac pas i ponczochy bez majtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pav6
30tka: Ja cię rozumiem. Jak masz pończochy na pasku, to majtki zupełnie przeszkadzają. Moja żone też do tego doszła, jak kupiłem jej pierwszy pas. Pończochy i pasy noszono długo przed tym zanim ktoś wymyślił majtki. Tego po prostu nie nosi się razem. A w ogóle uwielbiam was, drogie panie. Cieszę się, że choć kolwa z Was potrafi się nosić z klasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek!!! Asieńka, jak to miło, ze pogoda sprzyja noszeniu ponczoch!!! Ja oczywiście dzis mam je na sobie. Czarne z koronką, do tego, wbrew moim upodobaniom, czerwone koronkowe szorty ;-) A Ty, a Ty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Witaj !! Dziś mam pończoszki klasyczne do paska i...........tu Cię zaskoczę........... biale majtki z takim nadrukiem, który wygląda jak angielska gazeta !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
hi hi hi hi !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
muszę znów wyjechać -- będę ok 13.00 pa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wik03
Witajcie drogie panie tak sobie czytam te wasze opisy i postanowiłem się do was odezwać. Mam też hopla na punkcie pończoch i dla mnie moja żonka zakłada je, ale lubię tylko te na pas.bardzo mnie bierze widok w tym zestawieniu. Jeśli mamy wyjście to ta świadomość co kryje się pod spódniczką bardzo mocno mnie rajcuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wik03
A co do zestawienia pasa i majtek to jest proste rozwiązanie. Na pas zakłada się majtki i nie ma problemu przy ściąganiu ich w WC czy na szybki numerek. majteczki idą w duł, a pas z pończochami zostaje na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też Was sobie poczytuję
i potwierdzam że pończoszki są super. A jak jeszcze wymyślny pas jako jedyna albo prawie jedyna bielizna to jest super super. Nagość jest seksowna ale nie ma to jak piękna ozdoba ciała kobiety. Nogi wysmuklone pięknym wzorem pończoch, linia bioder podkreślona pasem, dół brzucha przyozdobiony koronkami a odkryte pośladki zaakcentowane ozdobą ponad. Piękny widok wobec którego zupełna nagość jest taka zgrzebna i uboga. Wydaje mi się że zwykła nagość jest taka młodzieżowa - wtedy wystarcza. Z czasem poszukuje się smaczków i wyrafinowanej seksowności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pięknie to napisałeś/łaś... Cała kwintesencja noszenia ponczoch przez kobiety. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wik03
A co do zestawienia pasa i majtek to jest proste rozwiązanie. Na pas zakłada się majtki i nie ma problemu przy ściąganiu ich w WC czy na szybki numerek. majteczki idą w duł, a pas z pończochami zostaje na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wic03, no to już wiem ;-) Muszę sie zaopatrzyć w pas do pończoch. Miałam kiedys gorset z takimi paseczkami do podpięcia ponczoch ale nie bardzo mi sie sprawdzał. Chyba kupiłam za mały ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Już jestem !!! Oleńka - domyślam się, że te Twoje koronkowe szorty to majtki - tak? Pas do poń czoch oczywiście jest pod majtkami !! w WC nie ma problemu !! pozdrawiam Wszystkich ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Asieńka, tak. Nie chodzę w szortach, chyba, ze w domu albo na ogródku ;-) Miałam napisać bokserki, chyba... Ale jednak wolę stringi, w tych majtach czuje pewien dyskomfort w okolicach pipipipipi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też Was sobie poczytuję
Fajnym detalem stroju jest założenie majtek zabudowanych na biodrach i pośladkach ale z wąskim - z przodu i z tyłu - paskiem w kroku. W efekcie pasek wślizguje się w bułeczkę a sedno sprawy odsłonięte z pięknym przyozdobieniem. Moja pani twierdzi że delikatne drażnienie c*pki w takim stroju fajnie ją podnieca poprawiając wygląd i mobilizując do wielkiej aktywności. Czasem jak ma w ciągu dnia jakąś sprawę wymagającą szczególnego potraktowania bierze ze sobą takie majtki i przebiera bezpośrednio przed. Oczywiście nikt nic nie widzi ani nawet nie podejrzewa co jest powodem jej kwitnącego wyglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Oleńko Kochana - jak wiesz ja żle się czyję w stringach, ale wiem, że zgrabna pupcia ślicznie w nich wygląda !! Dziwne, ale mnie najbardziej odpowiadają majtki z nogaweczkami, nie mogę doczekaś się gorącego lata - mam takie z czystego jedwabiu, moje zakamarki mają w nich wtedy pelen komfotr !! Oleń ko, poradź mi gdzie zalożyć skrzynkę mailową - mam dwie ale tam ktoś może zaglądnąć (@wp.pl oraz @o2.pl) a jak będę pisać do Ciebie to chcę tego uniknąć !!!! Aha moje majtki z nadrukiem gazetowym są bardzo wygodne - bawelna i trochę czegoć elastycznego - HI HI HI !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie założyc skrzynke? Nie wiem. Ja mam na onet.pl osobną do pracy osobną do prywatnych spraw. Chyba nikt tam nie zaglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
to ja tam też spróbuję !!! Oleńko - a jak tam ostatnio z Twoim kuszeniem ??? u mnie z tym ostatnio kiepsko - matura !! M dziś zdaje historię po niemiecku i we wtorek nawet niewiem co i KONIEC !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×