Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majowa_łąka

od dzis nosze ponczoszki

Polecane posty

Gość Fara Muszka
Taki piękny post...........i takie pustki....Kusicielki, gdzie jesteście......??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia 76
Czesc wszystkim ! Wczoraj ubralam do pracy brazowe kryjace ponczoszki a dzis znowu nie mialam wyboru i ubralam czarne . Pozdrawiam wszystkich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4drianna
Fara Musza super strój!:) gdybym była facetem to by mi stanał od razu naprawdę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fara Muszka
Jaka cisza...........................Pewnie Wszystkie przeszły na te wstrętne i okropne rajstopiska........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia 76
Czesc wszystkim ! Dzisiaj tez zalozylam ponczoszki , czarne pod spodniczke , moze troche koronka mi przebija na udach . Wczoraj tak samo skusilo mnie na ponczoszki - szare . A w niedziele moglam sobie powybrzydzac - szare czy czarne , a wybralam jednak szare . Mysle , ze ruszy sie nasza wyobraznia w tym temacie ??? Pozrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interesujacy_krk
Witajcie Coś temat sie nie rozwija a śledziłęm go kiedyś. Rania 76 jedyna odważna... chyba coś musi być na rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polna Gąska
Hej hej hej..........pogoda wstrętna, ale nic nie przeszkadza aby nosić się pod spodem atrakcyjnie.......mam opalone pończoszki, różowe majtki i szary kostium.............no i oczywiście szpilki........A co tam u Was.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cześć ,.,.,.
Cześć wszystkim !Dzisiaj też zalozylem ponczoszki , samonośne, moze troche koronka mi przebijała na udach . Wczoraj tak samo skusilo mnie na ponczoszki - szare. A w niedziele moglem sobie powybrzydzac - szare czy czarne czy białe, a wybralem jednak białe. Mysle , ze ruszy się wasza wyobraznia w tym temacie ??? Pozrawiam Jestem szczęśliwy jak zakładam białe, tylko żonka trochę krzywo na to patrzy, no cóż nie wszystcy mogą być w jednej chwili szczęśliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cześć ,.,.,.
a mam sobie założyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aj tam aj tam
Kiedyś tu było tak fajnie.....................gdzie się podziały te urocze Panie w pończoszkach kuszące swoimi ślicznościami......???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa_łąka
:) witam widze ze mój temat nadal na czasie choc zima zaczyna coraz mocniej atakowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniczynka przy bieliźnie
piękne i seksowne nóżki.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniczynka przy bieliźnie
majowa.witaj........jak jesteś dziś ubrana......?? masz pończoszki...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa_łąka
koniczynka tak mam ponczochy :) jezdze samochodem to nie przemarzam ale jakbym miała do pracy jiśc na pieszo to chyba bym się dziś nie pokusiła na ponczochy :) Pamietam jednak że moja mam mróz nie mróz ponczochy nosiła :) Na sobie granatową sukienkę i brazowe jesienne kozaczki :) Sukienka ma krótki rękaw wiec pod nią załozyłam biełą koszulową bluzkę i grube brązowe korale drewniane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniczynka przy bieliźnie
hej hej.......to widzę, że ja to jak Twoja Mama..............prawie zawsze w pończoszkach...........nawet w mrozy też............... Mama pewnie też jak ja nosiła zimą ciepłe majtki......... ja już też dziś takie założyłam..........hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa_łąka
tak masz racje ciepłe majty i halkę koniecznie to dodatkowo chroniło ją przed zimniem :) Ja w zime chetnie zakłądam biustomnosz z przedłuzeniem jak koszulka nie chce na starośc umierac z bólu nerek :) Takie koszulki bywają równiez bardzo seksi ;) Dzieczyny nie warto ryzykowac zdrowia dla mody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fara Muszka
Brrrrrrrrrrrr. zimno dziś..............czy są tu jakieś Pończoszniczki? Ja stale jestem im wierna........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prześliczne pasy do pończoch
sam często noszę pończochy samonośne, ale jak namówić żonę żeby mi kupiła pas do pończoch, raz mi się zsunęły po wyściu z samochodu jak szłem do biura.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podwiązka z żabkę
...........i gdzie te piękne nóżki, kusicielki, manszety, podwiązki,majteczki.......???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak tak.....
rajstopy....feee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baramburka
Ciekawy topik..............prawie zawsze noszę klasyczne pończochy... uwielbiam nylony..........wtedy czuję się prawdziwą, seksowną kobietą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aj tam aj tam
Dziś cudowna pogoda na pończoszki.........uwielbiam tak chodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fara Muszka
Oj oj oj.......jak tu pusto......................gdzie te piękne nóżki w pończoszkach...............pogoda idealna..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxmen
zimno zimo więc pończoszki chyba niewskazane, no chyba że ma się dobre ogrzewanie w samochodzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tam zimno
Przecież istnieją grubsze pończochy. Kupiłem żonie nawet takie 100DEN. Do tego długie palto i można wyjść nawet w mróz, nie ma obawy, że tyłek zmarznie :-) A od tym paltem, to już różnie bywa. Może być mini, tróra ledwo zakrywa koronki, a może i majtek nie być :-))) Pończochy rulez bez względu na pogodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×