Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majowa_łąka

od dzis nosze ponczoszki

Polecane posty

Gość a do ponczoch golicie
nogi cale czy do kolan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koronkowa Manszeta
....jeśli już oo DEPILUJEMY, bo tak jest estetycznie....... no dziś już prawie ciepło......jestem w nylonach......młego odpoczynku .. oczywiście w pończoszkach........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koronkowa... tylko niemow, że miłego odpoczynku w pończochach to również mnie dotyczyło:-D:-D:-D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koronkowa Manszeta
ha ha ha.....ha ....dobre........pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz mi koronkowa, dlaczego na niski pas do pończoch kobiety mówią sypialniany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koronkowa Manszeta
prawdziwy i wygodny pas do nylonów powinien być pełny i dobrze dopasowany do ciała..te sypialniane sznureczki nie nadają się do codziennego dłuższego noszenia.....to jest taka proteza do krótkiego podtrzymywania pończoch w czasie bunga bunga w sypialni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahaha!!! Nie no te bunga bunga jest rozbrające:-D:-D:-D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pończoszanki w słoneczną sobotę. Dziś też dobry dzień na pończoszki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dododod_3
ja pierdolę, co za idiotki.. zakładać pończochy żeby obcym gachom pokazywać pół dupy :O pizde wywalcie na wierch dla wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kusicielki. Co tu taka cisza? Nie chcą chodzić w pończochach? Aaa! za gorąco rozumiem:-D:-D:-D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleńka36
Cześć... Tak rzeczywiscie za gorąco i kto może chodzi z gołymi nóżkami w sandałkach... ja mogę... i własnie wczoraj kupiłam nowe sandałki na wyyyysokim obcasie... piękne... oby tylko nie połamać nóg hi hi hi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g-znajomek
i jak się prezentują? błyszczą na wiśniowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cię oleńka, dziś też jest bardzo ciepło i też nie będziesz w pończochach. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ładne nózki i w sandałkach o jakich pisze Oleńka to mogą być bez pończoch... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
g-znajomek... nie, nie błyszczą na wiśniowo tylko na ciemno-pomarańczowo ;-) najbardziej trendy kolor tego sezonu! Z, ze nie widzę się w pomarańczowej kiecce wybrałam opcję mniej rzucającą sie w oczy :-) ... ale już z nniej chyna nie skorzystam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g-znajomek
ale bym Cięwzrokiem zlustrował!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość err
oleńka35 i gdzie się podziewasz? jak dziś ubrana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pończoszanki. Coś słabo pielęgnujęcie ten topic. Dzisiaj chłodniej i można już chodzić w pończochach:-D pozdrawiam tych wszystkich co w nylonach i innych pończoszkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O witajcie... no słaba pielęgnajcja jakaś, słaba... nawet ja dzisiaj jestem w spodniach... ale wyglądam ładnie. Szare na kancik, dopasowane, przed kostkę... do tego czarna bluzeczka, tzw. nietoperz? czy Kimonowa? jakoś tak... i sandałki na wysokim obcasie, szare. Ot, co. Czy ja się już tu nie nadaję skorom w spodniach? chyba nie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleńka - to jeden z najbardziej podniecających widoków po widoku ładnych nóg w mini.... "biurowe" spodnie w kancik i buty na wysokiem obcasie... i widać ładnie stópkę a co dalej trzeba się domyslać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość err
Oleńko zapewne ładnie wyglądasz nawet w spodniach:)) ale tu ma być o pończoszkach:)) to kiedy ostatnio byłaś w....?:) jakieś przygody pokazałaś dyskretnie komuś koronki?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak... pokazałam... mężowi... i to nawet nie dyskretnie tylko weszłam w salonie na stół ;-) mało spadł z krzesła hi hi hi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość err
To bardzo ładnie pokaz:)) pewnie był zadowolony:)) ale to tylko mąż wiec emocje mniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×