Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madziuuuuuśśśśśśśśśś

ile kosztują/kosztowały wasze obrączki

Polecane posty

Gość deszczowa panna młoda
Kruk Eternia szerokość 3mm i 3,5 mm para 900 zł - rozmiary: 14 i 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona piasta kolodzieja
Nasze kosztowały 1200 zł,5 mm,zołte złoto,tylko krawedzie sa z białego zlota,moja bedzie miala 3 cyrkonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie panna a mezatka
Mysmy zaplacili 4200zł. Moja jest z brylantami. (Za te kamienie kazali doplacic ok 200zl). Te obraczki byly najpiekniejsze jakie widzielismy, bez porownania do Kruka czy Yesa. Mam znajomych co robili prywatnie u jubilera i nie byli zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ciekawe obrączki można znaleźć na hadrys.pl - z białego i klasycznego złota oraz z tytanu - oraz wariacja i połączenia tych 3 kruszców;) Wzory są ciekawe i nietypowe, czasem zdobione jakimiś kamieniami - dla wymagających i lubiących niekonwencjonalne rozwiązania te obrączki będą jak znalazł;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wusiak89
My płacimy 1400, obrączki z żółtego złota, płaskie ze ściętymi krawędziami, 4 mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też
Kruk, z białego złota, 1000 zł para

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też
Doczytałam właśnie, że dwie osoby mają zastrzeżenia do obrączek od Kruka z białego złota - nasze jak na razie są ok, ale fakt, że jesteśmy dopiero 2 miesiące po ślubie. Swoją drogą my nosimy obrączki jak biżuterię, tzn. zdejmujemy zaraz po przyjściu do domu i zawsze do sportów i prac domowych. W ten sposób może przetrwają dłużej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×