Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madziuuuuuśśśśśśśśśś

ile kosztują/kosztowały wasze obrączki

Polecane posty

Gość kolanko
a dodam jeszcze ze moja grubosc 4 mm a narzeczonego 5 mm wiec moim zdaniem nie drogo a wrez bardzo przystepna cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolanko
grawer gratis nie warzne le znaków warzne tylko zeby sie zmiesciły zrobione w ciagu jednego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111111111111111
co to znaczy "warzne"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nas obrączki będą kosztowały prawie 3000... platyna plus żółte złoto, w mojej cyrkonie, szerokośc 7mm, rozmiary 16 i 24, firma wcale nie znana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MadzuilkaM, to pierwsza obrączka "z dodatkami" która mi się spodobała :) Bardzo ciekawą znalazłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziuuuuuśśśśśśśśśś
w sumie to poszperałam w biżuterii i znalazłam jedną branz(s?)oletkę której nie zakladam bo ma wystające elementy i drapie.... myślicie że wystarczy na obrączki? jest średniej grubośći... a tak przy okazji to co przetapialiście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedna biednaa
My za swoje 1600zł,12gram wagi,diamenty 0,13ct.Więc niedużo.Obrączki sa soczewkowe. http://www9.speedyshare.com/data/454150237/16300947/29844970/1/img%20prod127%200%20o%20%28300%20x%20225%29.jpg Robione na wzór w/w z tym że w mojj nie ma "przerywnika" miedzy kamieniami ;) Inny złotnik zażyczył sobie 2000zł za około 10g obrączki,wiec warto popytać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koszt naszych to 2000zł ale dalismy swoje zloto pamiatkowe które wyceniono na 630zł, będzie wtopione do obrączki Narzeczonego bo to po Jego Tacie który nie żyje. Obrączki proste w swej formie, płaskie z żółtego zlota. Moja - rozm 13, 5,6 mm szeroka oraz 3,5 mm gruba. Jego - 19,5 , 6 mm szeroka i 4,1 mm gruba. Robione na zamowienie u krakowskiego Artysty. Na kazdej bedzie cos wyjatkowego ale nie zdradzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna koala
my przetapialiśmy złoty złom kupiony w lombardzie. pojedyncze i połamane kolczyki, porwane łańcuszki, pęknięte pierścionki... takie tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśmy zapłacili coś ok 1000 zł za parę, białe złoto, zamawialiśmy w kruku. Obrączki gotowe były tydzień przed ślubem, ale zostały zrobione tak niechlujnie i niestarannie, że zaraz po weselu oddałam moją do reklamacji, trzymali ją tam chyba z miesiąc, a i tak usiłowali mi wmówić że sobie problem zmyśliłam:-O jak dobrze że to tylko raz w życiu, mam nadzieję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marc_cain
My daliśmy swoje złoto, robocizna 450zł. Białe złoto, półokrągłe, satynowane ze szlifem po zęwnętrznych stronach. Rozmiar 14 i 17, grubość 5mm. Damska z cyrkonią. Chyba jeszcze się upomnimy o grawer:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
980 zl za pare, grawer gratis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasze będą kosztować moja 250 +(250 jeśli zdecyduje się na brylant w obrączce) i narzeczonego też 250. My zdecydowaliśmy się na tytanowe, czyli tzw. stal chirurgiczna. Rozmiar w naszym wypadku nie ma znaczenia cena jest stała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość animowanka
900 zł - żółte złoto z małymi "wcięciami" dookoła, grawer gratis. Prywatne stoisko w jednym z łódzkich marketów - żaden tam markowy. Ma swoją stronę internetową www.obraczki.com.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 700 zł
klasyczne, półokrągłe; mają ok 7 g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość almona
2250 za parę YES VERONA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeehbg h
my mamy za 2400zl biale zloto i normalne zloto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biały storczyk
My placilismy 1200 za pare. Moja jest z cyrkonia. Klasyczne. Rozmiary: moja 9, meza 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 999 zł
żółte złoto, piaskowane, rozmiary 14 i 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lauro Diaz ja też mam
obrączki z Kruka, białe złoto. Czy Wasze też się wytarły? Tzn. ja ślub brałam ponad rok temu i mimo, że w domu wszystkie prace wykonuję w rękawiczkach, to moja obrączka wygląda fatalnie - porysowana i wytarta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×