Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amfetka

najlepszy sposob, aby odejsc od faceta z ktorym mieszkam

Polecane posty

Mieszkam z facetem, wynajmujemy razem mieszkanie. On sie stara, ale ja chyba go juz nie kocham. Jak najlatwiej od niego odejsc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pdsfsfsf
Najłatwiej drzwiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajajajajajjaja
To proste: otwierasz szafe,wyciagasz walizke,do walizki pakujesz swoje rzeczy,grzecznie sie zegnasz,odkladasz w widocznym miejscu klucze i wychodzisz,nastepnie bierzesz taksowke,autobus,tramwaj i jedziesz do rodzicow,kolezanki,siostry... gdzie uwazasz za stosowne,mozesz nawet do hotelu. Proste prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dobre... glownie chodzi o to, ze ten zwiazek i tak jest spisany na straty, a poznalam kogos innego, ale nie wiem czy dobrze zrobie, bo jednak teraz jest mi \"wygodnie\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kot z wibratorem
zamow taxi bagazowke i nich tragarze przyjda po rzeczy, jaksie zapyta co to to powiedz ze tragarze przechodzili przypadkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kot z wibratorem
nie no jezeli jest ci tak wygodnie to sie nie wyprowadzaj, udwaj glupia, nie ma jak wygodnictwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kot z wibratorem
sprobuj, z dwoch wiecej wyciagniesz mowie ci, frajerow trzeba wykorzsytywac, i po trupach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio wrocilam z imprezy 0 3 w nocy to sie troche wkurw.... ;p a mialam byc tylko 2 godziny na basenie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a on jest tak pusty, ze nie ma nawet swoich zajec oprocz jarania ziola takze ciezko mi non-stop cos kombinowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kot z wibratorem
kup mu ziola bedzie zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego tak jest? Juz 3 razy sie wyprowadzalam, ale bez skutku... ...i tak zostalam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josió Wilkupnik
Bo ci wygodniej tak. Z jednej strony balować i działać na 2 fronty, ale móc do kogoś zawsze wrócić. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża25
Hej uważam że twoja sytuacja jest bardzo prosta. Z tego co piszesz można wywnioskować że nie macie dzieci wspólnych kredytów także jeżeli go nie kochasz to poprostu odejdz. Marnujesz swój czas i jego. Jeśli jesteś osobą ambitna to wygodę możesz zapewnić sobie sama. Nie jest Ci do tego potrzebny facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D zjechałem... temat jest sprzed 7 lat, jeżeli autorka jeszcze się nie wyprowadziła, to chyba się już nie wyprowadzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×