Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cancer

sukienka na wesele.. pomocy!

Polecane posty

Gość cancer

mam takie pytanie skromne. wybieram sie w czerwcu na wesele, moj partner jest swiadkiem. nie bylam nigdy na weselu i nie wiem kompletnie na jaki material moge sobie pozwolic. chodzi o to ze kompletnie sie na tym nie znam co na taka okazje wypada ubrac a czego nie. pytanie zasadnicze jaki material wchodzi w gre? czy tylko typowo wieczorowy? czy mozna ubrac sukienke z materialu matowego i np. jaskrawego koloru, czy to jest w dobrym guscie zeby sukienka byla kolorowa i co najwanzijesze material taki hmm.. jak to sukienki letnie sie z niego robi..rozumiecie ocb? ;> no i czy np. len sie nadaje? czy to zbyt letnie i zupelnie sie nie nadaje - bo zdaje sobie spawe z tego ze akurat ten material jest niezbyt wieczorowy.. Wy Kochani bywacie na weselach i wiecie co mozna ubrac a co raczej nie. dziekuje z góry za jakakolwiek pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedna biednaa
Pamietaj że biel i jasne ecru(jeśli panna młoda ma w tym kolorze swoją suknie) to kolory zarezerwowane dla młodej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W czarnym też raczej nie wypada iść, chociaż mi tam nie przeszkadzało jak u mnie miały ciotki czarne sukienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×