Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kelnerka

ja kelnerka on biznesmen

Polecane posty

Gość taka mala jedna wredna
akurat sama do tego doszlam, plus ja nie znalam jezyka dobrze, bo w Polsce uczylam sie glownie francuskiego :P zazdrosna kolezanka :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kelnerka
ja rowniez nie znalam zazdrosna ? wrecz przeciwnie bardzo Cie podziwiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka mala jedna wredna
rzez takie osoby jak ty, dla ktorych jest niemozliwe znalezienie tu normalnej pracy - pisza o nas na forach, ze siedzimy wszyscy na zmywakach :P zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kelnerka
a gdzie kolezanka mieszka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka mala jedna wredna
jak podziwiasz to milo :P poszukaj pracy w zawodzie, naprawde mozna pogodzic prace z nauka i mieszkaniem, wiele firm moze ci dofinansowac studia np. jezeli bedziesz pracowala w firmie finansowej i pojdziesz na studia z tym zwiazane - przynajmiej tak u nas jest ;) naprawde zachecam a co do kolesia w pubie, to ja bym go na powaznie nie brala ;) ale mozeszz zaryzykowac - co ci szkodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrytka
jasne ze masz szanse moze dla niego wcale nie jest wazne jaki masz zawod tylko jaką jestes osobą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka mala jedna wredna
kolezanka? ktora? :P ja mieszkam na Bermondsey, dlatego, ze mam blisko do City do pracy, nie lubie sie tluc metrem ;) wczesniej mieszkalam na wapping - to juz przy samym tower bridge - polecam :) fajne okolice a Ty gdzie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kelnerka
zaraz zaraz ja nie siedzę na zmywaku tylko roznoszę i nalewam piwa a poza tym żadna praca nie hańbi i ja ogólnie jest zadowolona bo mi dobrze płacą+napiwki :) ale nie napisałam tu żeby rozmawiać o mojej pracy jak sama widzisz :)))))) chyba ze nie widzisz ahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kelnerka
chiswick nie daleko hammersmith jesli kojarzysz :) po prostu sie skusze na jego propozycja pójścia na kolacje i zobaczę co z tego wyniknie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka mala jedna wredna
kelnerka: chodzilo o postrzeganie ludzi w Uk przez tych w PL ;) nie napisalam, ze na zmywaku pracujesz.. tylko ze nas tak postrzegaja ;) a co do niewiedzenia to masz racje, oczy mi sie kleja, trzeba isc spac ;) jutro do pracy na 9 musze sie wyspac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka mala jedna wredna
kojaze kojaze ;) :P tyle tu siedze, ze jakzemoglabym nie kojazyc tych polskich okolic :P jak cie zaprosil to zaryzykuj, a noz sie okaze koles w porzadku ;) nigdy nic nie wiadomo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kelnerka
dzięki za rady postaram sie je wykorzystać jak tylko będą mi przydatne :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka mala jedna wredna
no problem :P 3mam kciuki za udana randke :D i ide spac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha wczoraj bylem
na chiswicku:D ktora to knajpa to wapdne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kelnerka
mieszkam na chiswicku pracuje na hammersmithie pub ''RAM'' na przeciw shopping center :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem pewnie ze
masz szanse, jesli sie facetowi spodobalas i ma rozum zamiast fiuta to wcale nie obchodzi go Twoja praca tylko Ty jako fajna osoba:) pozdrawiam i zycze powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem pewnie ze
poza tym to nic zlego ze jestes kelnerka:) praca jak praca wazne ze sie utrzymujesz i dajesz sobie jakos rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×