Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

truskawka_w_paski

Jak sprawdzić czy zdradza?

Polecane posty

Mam problem.Wszystko zaczęło się w zeszłym roku gdy pojechałam z moim facetem nad morze. Z początku nic dziwnego nie zauważyłam w jego zachowaniu ale pozniej zrobił się nerwowy chował telefon (oczywiście brał go do kibelka i spał z nim) Któregoś dnia on poszedł pod prysznic i zostawił telefon pod poduszka. Dostał smsa a ja niewiele myśląc odczytałam go. I co znalazłam? W Sylwestra za 5 dwunasta odczytałam od jego byłej jak to ona go bardzo kocha! Oczywiście zamarł jak zobaczył mnie z telefonem w ręku i twierdził że pisał jej żeby dała mu spokój bla bla bla. Teraz sytuacja się powtarza. Czekam aż telefon przyrośnie mu do tyłka! Oczywiście trzydzieści smsów pod rząd nie może być sieciowych ;/ Poza tym oczywiście przesadzam i mam paranoję. Wpaja mi to bez przerwy. Odejść mi nie da. Płacze, szantażuje ,robi z siebie ofiarę i wszyscy mają mnie za sukę bez serca która chce zostawić takiego skarba. WYKOŃCZĘ SIĘ! Błagam pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiszka
A mowią żeby mieć zaufanie,nie sprawdzac fonów itd.Tylko jak długo byłybyśmy wtedy oszukiwane?Jak "oni"reagowaliby gdybysmy dostawały sto esow na dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredny facet
a pokazuje Ci co jest w tych sms-ach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alison11
tez miałam takiego co płakał lamentował, szedł sie wieszać przy każdej okazji. Odeszłam ponad rok temu a On zyje do dziś i wszyscy mi gratuluja ze zostawiłam idiotę a wcześniej tez za suke mnie uwazali jak chciałam go zostawic. Ja uwazam ze skoro zaczyna sie nowy zwiazek to ze starym trzeba kategorycznie skończyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokazuje hm... moze co 20go. Zwykle szybko coś odpisze schowa telefon pośle mi głupi uśmiech i mówi że nowa gra na telefon wyszła albo dostał horoskop. Szczególnie wieczorami nasila się ilość tych horoskopów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez na gole oko widac,ze facet z jakas kobietka romansuje...jesli chodzi o ta Jego EX co wypisuje do niego jak Go kocha itp. a On ja lekcewazy (niby:O) to powinien powiedziec Ci od razu o co kaman.....cos tu smierdzi i to nie sa moje skarpety:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiszka
tez tak miałam.Pisał do bylej,ona do niego,dzwonili do siebie a niby nic ich nie łaczyło.Na gg znalazłam jak pisze do niej ze kocha i teskni.Wystawiłam torby za drzwi.Z czasem dogadalismy sie.Uwierzyłam.Dzis wysyła jej tylko zyczenia na swieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredny facet
wiej laska... robi Cię w balona na ostro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm co do archiwum Gg . Na komputer ma wrzucone hasło a moge cokolwiek sprawdzic na jego lapie tylko po uprzednim jego wyczyszczeniu archiwum. Palant jeden!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm co do archiwum Gg . Na komputer ma wrzucone hasło a moge cokolwiek sprawdzic na jego lapie tylko po uprzednim jego wyczyszczeniu archiwum. Palant jeden!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annkka
nie wierzcie facetom-mój kochanek w żywe oczy mówi swojej żonce-że ona jest jedyna dla niego...a do mnie gna,pisze,dzwoni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm co moge wiecej powiedzieć. Sama pewnie bym sie niezle usmiala czytajac taki post tylko dotyczacy kogos innego. Chce go zostawic! tylko problem polega na tym ze on za nic nie da mi odejsc. Nie umiem nawet wytlumaczyc jak on zayna sie zachowywac kiedy mowie o koncu zwiazku. Facet jest poprostu ciezki do przetrawienia i koniec. Jak zostawić takiego typa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko skąd pewność
Zastanów si e czy naprawde chcesz go zostawić i działaj konsekwentnie, bo na razie tylko mówisz, on Cię błaga i wszystko zostaje po staremu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój tez lata z telefonem jak z biegunką, kiedys przeczytalam w smsie, ze teski za swoją byłą dziewczyną i chociaz teraz twierdzi, ze juz do niej nie pisze, to ja wciaż siedzę jak na szpilkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm. Kusisz do złego:) Zawsze fascynowało mnie jak kobiety pakują się w takie sytuacje:) Jak chcesz to możesz opowiadać nawet na priv. Mnie nie trudno znaleźć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kot z wibratorem w butach
Fajni ci ludzie, gdzie takich mozna spotkac. ZOSTAŃ KOTEM KOTY NIE SĄ TAKIE WREDNE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskawko to jest pogląd wywodzący się ze świętej inkwizycji:) Ale Twoja historia wydaje się być ciekawa:) Kto wie może będzie mi dane z niej coś więcej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kot z wibratorem w butach
Koty są sprzyierzeńcami Inkwizycji, w końcu mleko mamy tyko dzięki Inkwizycji. Niech żyje Inkwizycja i Mleko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkokkkosanka
to proste,kontrola musi byc...sama to przezylam.powiedz mu,ze odchodzisz,a jesli znow bedzie blagal bys pozostala przekaz mu swoje warunki,ze telefon zostaje na wierzchu i ty mozesz do niego zajrzec kiedy tylko chcesz...jesli nie ma nic do ukrycia latwo sie na to zgodzi.zycze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kot z wibratorem w butach
Właśnie kontrolujcie się. Teraz nadchodzi czas kotów, wolnych stworzeń. Precz z niewolnictwem... to znaczy z niwolnikami... to znaczy... zresztą teraz nadchodzi czas Kotów! Koty górą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he kokosanko koty górą. A słyszałaś o konstytucyjnym prawie do tajemnicy korespondencji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×