Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

truskawka_w_paski

Jak sprawdzić czy zdradza?

Polecane posty

heh, mój partner mnie kontroluje, ale mi nie wolno ruszać jego prywatności- czyżby mierzyl mnie swoją miarą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zależy
Jest taki program do odczytywania archiwum gg, nazywa sie gg arch. Pokazuje nawet to archiwum, ktore bylo usuniete. Sprawdziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja po raz kolejny napiszę że to co zrobiłaś jest przestępstwem więc błagaj gościa na kolanach żeby nie wpakował Cię do mamra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kot z wibratorem w butach
La Firynda zaufaj kotu, my koty chodzimy wlasnymi drogami i wiemy jak to jest naprawde, Okupacja trwa i narasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zależy
philozof, chyba za dużo filozofujesz, a malo znasz sie na zyciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co ten twoj facet wyprawia z tel. kilka smsow wieczorem, na ktore szybko odpisuje i chowa tel, i tobie wmawia, ze to jakas gra, ja pitole ty przeciez wiesz, ze on dalej sobie z nia pisze, i co?? Nie wzrusza cie to, to za mal powod, ale hipokryzja :O NO i do tego mozesz korzystac z jego laptopa, jak on wyczysci historie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zależy
Prawo prawem, a zycie zyciem. Jakby cie laska waliła po rogach i wysylala smsy do swojego kochanka, to na pewno nie zajrzałbys jej do telefonu ?? Już to widzę.... Nie pitol takich głupot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znaczy - nie każdy ma charakter kryminalisty. Ja tam po czyiś komórkach, gadaczach i mailach grzebie tylko wtedy jak dostanę nakaz. Dobra mogę się przyznać że raz grzebałem w damskiej torebce:(. Kobieta leżała nieprzytomna i lekarz z pogotowia kazał mi poszukać czy ma jakieś lekarstwa przy sobie. Obrzydliwa sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truskawka_w_paski, a znasz pojęcie tajemnicy korespondencji czy jest to Tobie zupełnie obce - za czytanie cudzych wiadomości czy to poczty klasycznej, e-maili, SMSów, MMS i Bóg wie co tam jeszcze można pójść siedzieć na 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokota
Rany, w czym problem.Przechwyć telefon i zapisz sobie jej numer. A potem kulturalnie zadzwoń i zapytaj w czym rzecz. Możesz się ciekawych rzeczy dowiedziać od niej. Co np. Twój facet opowiada o waszym "nieistniejącym zapewne" ;-) związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medeaaaaaa
tak lepiej zyc w niewiedzy ze facet ja robi w balona, tajemnica korespondencji wazniejsza :P ciekawe czy ty drogi realisto nie zagladnalbys do telefonu swej lubej w razie otrzymania niepokojacych sygnalow \":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze zdania co do tego co powinnam zrobic sa podzielone. Wczoraj pogadałam z moim facetem. Powiedziałam mu wprost ze jego zachowanie zmienilo sie i i jest teraz taki jak wtedy nad morzem. Oczywiście powiedzialam mu ze telefon, archiwum, i mail to jego sprawa i nie bede bawila sie z nim w kotka i myszke bo to najmniejszego sensu nie ma (zapewne i tak by wszystko usunal) Meldunkow cogodzinnych tez na niego nie narzucilam choc powiem szczerze ze mialam na to wielka ochote :P I powiedzialam mu wprost ze jezeli nie skonczy z tamta to najzwyczajniej odejde. Pozostawilam mu wybór i niech sie teraz glowi. A z jego super kochanka spotkam sie jeszcze w tym tygodniu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×