Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość daria12345

jestem w ciązy jeszcze nikt nie wie.

Polecane posty

Gość daria12345

wczoraj robiłam test. mam 19 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia__
cieszysz się??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria12345
nie wiem. jestem zaskoczona. boje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia__
a jak ojciec dziecka długo jesteście razem? jak myślisz jak przyjmie tę wiadomość? ja też jestem w ciąży i w czerwcu skończę 19 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj się. Skoro już jesteś w ciąży to ciesz sie z tego. Dlaczego jeszcze nikomu o tym nie powiedziałaś? I nie przejmuj sie wiekiem ostatnio coraz częściej w ciąże zachodzą laski, które mają 16 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria12345
myśle ze sie ucieszy choc pewnie mimo wszystko bedzie zaskoczony. 3 lata jestesmy razem, on ma 25 lat. kurcze nie wiem co mam myslec, teraz mam mature, co dalej ze studiami nie wiem jak powiem o tym rodzicom robiłam 3 testy wszystkie pozytywne musze isc do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria12345
zelka nie powiedziałam bo 2 testy zrobiłam wczoraj wieczorem a 1 dzisiaj rano i jeszcze sama musze to przemyslec, sama jestem w szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria12345
powiem mu dopiero w sobote bo wtedy sie zobaczymy. czy lepiej zadzwonic teraz, sama nie wiem. wolałabym osobiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria12345
nie moge powiedzieć nikomu bo ojcem jest mój brat, przyrodni. ojciec załozył drugą rodzinę jak byłam mała. i co mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim idź do lekarza wtedy dopiero będziesz miała 100% pewność i to będzie najlepszy czas, żeby o tym powiedzieć ojcu dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w końcu ja sie doczekałam
ja tez zrobilam dzis test i sa dwie kreski tyle ze u mnie jedna troszke słabsza od drugiej,moze moj test sie pomylil tez musze zrobic jeszcze ze 2 tesy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria12345
tak myslicie chyba wolałabym mu powiedziec wczesniej. chyba ide kupiec jeszcze 1 test i zrobie. ale i tak wiem ze napewno jestem w ciązy, nie mam okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria12345
jaki ojciec przeciez to jakis podszyw napisał, nie jestem w ciazy w zadnym bratem. jezuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria12345
w koncu ja sie doczekała-gratuluje sądzać po nicku pewnie sie cieszysz u mnie za kazdym razem były 2 grube wyrazne kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia__
po co będziesz kupować kolejny test jak już 3 Ci wykazały ciąże. To nic nie da. Ja zrobiłam jeden i to mi wystarczyło, by potwierdzić moje przeczucia ;) chociaż i tak podejrzewałam, że jestem w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w końcu ja sie doczekałam
Ciesze sie i boje jednoczesnie ze to moze byc pomyłka chociaz robiłam test ten qwik i zaraz pojawiła sie druga kreska ale nie taka bardzo blada małowidoczna a troche mniej mocna od drugiej,a mam pytanie bola cie jajniki bo mnie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria12345
boli mnie podbrzusze piersi i mnie mdli. dzwoniłam do mojego faceta ale nie odebrał w sumie moze i dobrze bo sama nie wiem jak zacząc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w końcu ja sie doczekałam
a mnie tez podbrzusze boli,i piersi mam bardzo powiekszone i bardzo bolesne ,normalnie czuje jakbym miała zaraz dostac okres dlatego nie wierze ze jestem w ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A to powiem tylko tyle.....
Nie chce straszyć... ale pamiętam jak ja robiłam test.... i też miałam drugą kreskę taka słabszą, poszłam do lekarza okazało się, że jestem w ciąży a przy kolejnej wizycie okazało się znowu, że w 6 tyg umarło mi dzieciątko :( i był to martwy płód... Radzę jak najszybciej iść do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w końcu ja sie doczekałam
Le mi sie spoznia 4 dzien okres ,to moze faktycznie ta słabsza kreska zle wrózy:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A to powiem tylko tyle.....
Bóle miałam straszne... kilka razy nawet upadłam bo tak bolało... Więc na prawdę udaj się szybko do lekarza. Krwawienie u mnie miało miejsce... i właśnie wtedy poszłam do drugą wizytę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia__
w końcu ja się doczekałam... ja też miałam słabo widoczną kreskę nie wszystkim pojawia się tak mocno różowa więc bez obaw ;) a teraz już jestem w 4 miesiącu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w końcu ja sie doczekałam
ale mnie nie boli ciągle troche ,nie skrecam sie z bolu przeciez,nawet mdłosci nie mam nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A to powiem tylko tyle.....
Mdłości nie występują zawsze... Zrobisz to co bedziesz uważała za słuszne ale radze pójść do lekarza, choćby nawet dla pewności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w końcu ja sie doczekałam
no pojde tylko chyba za wczesnie jeszcze bo ja dzis ten test zrobiłam o 15.30 a oczekiwałam na okres 12 kwietnia wiec to juz 4 dni spoznienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A to powiem tylko tyle.....
Jeśli masz regularną miesiączkę to nie jest za wcześnie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×