Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość daria12345

jestem w ciązy jeszcze nikt nie wie.

Polecane posty

Gość w końcu ja sie doczekałam
Tak mam dosyć regularne 30 dni co mci co ja mam powiedziec tam u lekarza ze robiłam test tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia__
mnie się sama zapytała kiedy była ostatnia miesiączka i jak wyszedł test.. a jeszcze nie powiedziałam, że robiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A to powiem tylko tyle.....
Tak, że zrobiłaś test i wyszedł pozytywnie i chciałabyś się upewnić. Kurczę, szczerze Wam powiem że zazdroszczę... Odkąd okazało się, że moje dzieciątko umarło, mineły dwa lata i niestety od tego czasu nie mogę zajść w ciąże :( W lipcu pobieramy się z narzeczonym mam nadzieję, że w końcu się uda i będziemy cieszyć się bobaskiem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w końcu ja sie doczekałam
napewno tez ci sie uda skoro raz zaszłas to mozesz miec dzieci ,spokojnie kochaj sie codziennie a nie tylko w dni płodne moze to jakas recepta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A to powiem tylko tyle.....
Tak właśnie robimy i nic... :( ale nadzieję i tam mam i wierzę, że w końcu się uda :) A Wam dziewczyny życzę powodzenia i zdrowych dzieciaczków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria12345
był u mnie mój R rozmawialiśmy, powiedziałam mu o testach a on odpowiedział ze od kilku dni cos podejrzewał i bardzo sie cieszy. wiedziałam ze mnie nie zawiedzie jest kochany uspokajał mnie ze sobie poradzimy i wszystko bedzie dobrze a rodzicom powiemy wspólnie. jejku jak ja sie ciesze ze go mam. jutro zabiera mnie do lekarza zeby potwierdzic choc i tak jestem pewna ze w moim brzuszku jest juz malenstwo. jakos uspokoiłam sie po tej rozmowie bo wiem ze R zawsze mi pomoze moze to moze wydac sie głupie co teraz powiem ale z racji tego ze on jest ode mnie prawie 6 lat starszy czuje sie duzo bezpieczniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm yhmmmm
Nie nakręcajcie się dziewczyny.Słabsza kreska nie oznacza żadnych komplikacji.często w kolejnych testach wychodzi ona mocniejsza.Ale po co robić kolejne?Teraz koło 6-7 tygodnia wizyta u ginekologa,usg da 100% pewności :) łykajcie kwas foliowy dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria12345
Codziennie kupuję "Przyjaciółkę" bo nie lubię samemu chodzić po mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×