Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jakosmismutno

wkrotce skoncze 33 lata i boje sie ze juz nie mam szansy poznac

Polecane posty

Gość wanka wstanka
no to jakie ty widzisz rozwiazanie? myslisz, ze podamy ci tu 100% przepis na to jak znalezc wymarzonego faceta? :O szukaj dalej w ten sam sposob, w jaki robilas to do tej pory. w koncu sie jakis trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale żym sie wystroszyła
bo jezdem starsza o 5 lat od autorki i wcale nie szukom a ktos napisał, że za 7 lat autorka obudzi się... to mi 2 zostały ha,ha i tyz z zadupia małe miasteczko ola boga no bez faceta to nic sie nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skład Apostolski
i co cie tak smieszy w gwarze kutaphonie? Moze twoi przodkowie tez tak gaworzyi i co w tym takiego ze jestes synem wiesniaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale żym sie wystroszyła
no ni smieje sie ino tak godam i bab jezdem i lubie gware i serio pisze, że mi 2 lata do 40 zostały, tylko ja sie nie boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale żym sie wystroszyła
a teraz serio: autorko nie martw się, na każdego przyjdzie pora szczęścia jak byłam w Twoim wieku też myślałam, że nic mnie juz nie czeka miłego. Rok później urodziłam córeczkę... itd. I kto by pomyślał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanka wstanka
teraz mi sie przypomnialo, ze jest chyba taki specjalny portal randkowy dla katolikow...przeznaczeni, czy jakos tak, nie pamietam dobrze. moze na nim poprobuj, jesli jeszcze tam nie bylas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes jakas taka nieciekawa
autorko musisz byc bardzo nieatrakyjna wiesnioczka ktora marzy o slubie koscielnym w wiejskiej parafii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaak taaak jasne
do ale żym sie wystroszyła.....ty myslisz ze to co napisałas to śmieszne jest...zenujaca jestes kobieto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakosmismutno
bylam na przeznaczonych ale nie zagrzalam tam dlugo miejsca. jestem osoba wierzaca ale nie znaczy ze nawiedzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanka wstanka
wiesz co, chyba za bardzo wybrzydzasz. na normalnych portalach - sami popaprancy, na przeznaczonych - nawiedzeni...nie za szybko sie zrazasz? na ilu randkach z netu bylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarozumiały dupek
taaak taaak jasne wszystkich poucza a sama nieszczęśliwa i zajadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakosmismutno
nie liczylam ale z 8 chyba. moze to nie jest jakis super wynik, ale czesto tak jest ze panowie pisza a jak ma dosjc do spotkania to cicho sza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaak taaak jasne
jestem facetem mam 35 lat i jestem prawiczkiem bo szukam miss a sam jestem typu bears i łeb mam zryty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co w tym zlego demony
że dziewczyna chce ślub kościelny i nie chce rozwodnika? Ja też bym nie chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakosmismutno
no dla niektorych to szczyt wymagan. ja nie widze w tym nic zlego ze chce kawalera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co w tym zlego
rozwodnik i facet po przejściach ma wypatrzony pogląd na zycie ocenia z perspektywy byłej partnerki i wytyka błędy, cwany jest, nauczony na błędach przeszłam to, nie dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaak taaak jasne
no to sobie chciej, tylko nie wiem po co w takim razie ten topik....a prawde mowiac to chciec sobie moglas jakies 10-8 lat temu a nie teraz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanka wstanka
nie mowie, ze to zle tylko ogranicza wybor. a poza tym nie lubie ludzi szufladkowac. jesli nie chce rozwodnika ze wzgledow religijnych to ok, potrafie zrozumiec choc sama jestem niewierzaca. moze sprobuj na tych przeznaczonych w profilu zaznaczyc, ze masz zdrowe podejscie do religii, ze nie jestes z tych nawiedzonych. chyba cie za to nie zbanuja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sziszkebab
no sorry, ale w tym wieku kawalera znaleźć, który w dodatku będzie chciał ślubu będzie Ci baaaardzo ciężko:P dodać jeszcze Twoje wymagania i .........no sorry dupa zimna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanka wstanka
a co w tym zlego->no i znowu uogolniasz. to, ze z jednym nie wyszlo nie oznacza, ze nie wyjdzie z nastepnym. a poza tym w tym wieku trudno znalezc kogos nie po przejsciach. nawet jesli kawaler.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocieszcie a nie dolujcie
jakie to budujace, niedługo człowiek będzie się bał swoich podglądow bo go kafeteryjne tłumoki nietolerancyjne zjadą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanka wstanka
zakladam ze autorka topiku ma na tyle ugruntowane poglady, ze jej kafeteryjne tlumoki nie straszne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaak taaak jasne
a moze predzej autorka to taki kafeteryjny tłumok...poczytaj sobiej jej wpisy i cala liste wymagan.... do autorki...wiesz co to jest kompromis?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatki dal wszystkich
Ludziska, opanujcie sie trochę i niech częśc z Was przestanie się czepiać autorki.. to, że ma chandrę, nie oznacza, że jest sfrustrowaną, nie wiedząca czego chce panną. Może nie potrafi inaczej, łagodniej przedstawić swojego strachu, smutku, potrzeby bliskości... A to, że ma jakies oczekiwania, to normalne: każdy normalny, szanujacy sie człowiek, kiedy myśli na poważnie o związku, stara się okreslić swoje oczekiwania... Ja tez dugo byłam sama, albo czasem byłam z kimsna niepowaznie, bo wiedziałam czego oczekuje od mężczyzny i przez lata nie rezygnowałam nawet wtedy, gdy skończyłam 30... i efekt? Od poł roku jestem z mężczyzna takim jak chciałam:) Autorko, życzę powodzenia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatki dla wszystkich
P.S i Mój Mężczyzna nie jest rozwodnikiem, nie ma dzieci ani żadnej dziwnej przeszłości... fakt, jest parę lat młodszy:) ale czy to ma znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanka wstanka
nie uwazam, ze autorka jest kafeteryjnym tlumokiem :) ma swoje wymogi i sie ich trzyma. nie bardzo tylko rozumiem po co zaklada topik i negatwynie podchodzi do wszystkich sugestii. chyba, ze chciala po prostu postekac. tez jej wolno. swoja droga na portalach randkowych powinien byc taki dzial z opiniami bylych randkowiczow. np. informacja czy dany osobnik w ogole pojawil sie na umowionym spotkaniu czy nie...cos podobnego jak opinie klientow na allegoro :) powodzenia autorko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×