Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jakosmismutno

wkrotce skoncze 33 lata i boje sie ze juz nie mam szansy poznac

Polecane posty

Gość wanka wstanka
znam sporo wierzacych, nawet bardzo, osob po rozwodach. religia religa ale zycie zyciem. rozumiem, ze slub koscielny jest dla ciebie wazny ale w ten sposob bardzo sobie zawezasz pole poszukiwan. wystarczajaco trudno trafic na faceta, ktory spelnialby reszte twoich wymagan...lepiej skup sie na cechach charakteru a stan cywilny potraktuj z wiekszym luzem. no, byleby nie byl zonaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na dwoje babka wróżyła
zawsze możesz przeprowadzić się do większego miasta, tam większe szanse na poznanie kogoś szukaj aktywnie może jakieś biura matremonialne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanka wstanka
ja nie mowie, ze kazdy trzydziestoparoletni kawaler musi miec 10-letni zwiazek za soba, tacy tez sie zdarzaja choc fakt, ze rzadko, zwlaszcza w polsce. chodzilo mi o to, ze nie widze miedzy takim a rozwodnikiem wiekszej roznicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaak taaak jasne
dobra...wybredna panno...wedlug mnie nie masz zadnych szans na fajnego faceta co najwyzej na jakiegos maminsynka z problemami psychicznymi i na bank z impotencja:P no ale skoro ma sie takie wymagania to coz...i przyznaj sie od razu ze z ciebie ani jakas pieknosc ani fajna osobowosc bo nie wierze zeby nikt do tej pory nie znalazl sie w twoim marnym zyciu... smutne to ale prawdziwe:O ps.a latajac co tydzien na msze i rozgladajac sie za kawalerem co to moze ci zapewnic slub koscielny(!!!!!-jak dla mnie szczyt glupich wymagan) marnujesz tylko swoj czas...niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smuuutny
maminsynka z problemami psychicznymi i na bank z impotencja To prawie jak ja tylko nie jestem pewien tej impotencji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na dwoje babka wróżyła
coś w tym jest chyba wybredna jesteś bo ty nie chcesz takich i owakich a cala reszta też się do drzwi nie dobija... w sumie mogłabyś sie związać nawet z młodszym , jesliby w ogóle cię chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakosmismutno
a poza tym jesli juz tak chodzi o scislosc to nie spotkalam jeszcze na swojej drodze rozwodnika . i dla zainteresowanych wygladam calkiem dobrze i z moja osobowoscia tez nie jest zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na dwoje babka wróżyła
fakt od rozwodników gorsi są tylko maminsynkowie....na impotencję możńa coś zaradzić, na teściową lekarstwem jest tylko arszenik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakosmismutno
no moglby byc mlodszy ale z doswiadczenia wiem ze ci mlodsi raczej wola swoje rowiesniczki albo mlodsze. ba nawt na portalach spotykalam moich rowiesnikow a w opisie kobieta max do 30 stu lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Midnight knight
to sa jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakosmismutno
a ja znam rozwodnikow mamisynkow i to wlasnie owe mamusie doprowadzily czesciowo do rozwodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BadZiom
narzekacie moje panie, wszyscy maminsynkowie, a prawda jest taka ze macie wymagania nie wiadomo jakie. Jak to jestes taka fajna i sama? Ciekawe, wrzuc fotke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaak taaak jasne
do smutny...spoko, nie jest chyba z toba tak zle:) jestes mlody, to dobry czas-26 lat...idealny zeby zaczac fajne zycie...wyluzuj i tyle...a poza tym masz chyba dystans do siebie a to sie lczy do autorki...spotykasz sie w ogole z ludzmi czy tylko siedzisz w tej swojej miescinie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanka wstanka
wszystko zalezy od tego jak wygladasz, niestety :) jesli ujdziesz za taka, ktorej jeszcze 30 nie stuknela to i mlodszy sie zainteresuje. wiem z doswiadczenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Midnight Rider
A co to za psychopata frustrat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smuuutny
Mam dystans... taki ze mozna go w latach swietlnych mierzyc mam tak malo wiary w siebie ze momentami kazdy oddech meczy mnie jak ciezka praca fizyczna czasem az mnie to przeraza i zaczynam sie obawiac czy nie mam juz jakiejs choroby psychicznej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakosmismutno
daja mi 25 lat wiec staro nie wygladam :-) czesto slysze komplementy wiec nie jest zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanka wstanka
noooo, takich rozwodnikow jak ten powyzej to rzeczywiscie, omijac szerokim lukiem. ale sie nie zniechecaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanka wstanka
a te komplementy to do kogo slyszysz? moze wsrod komplementujacych poszukaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakosmismutno na poczatku tego topiku jak Ci odpisalam myslalam ze jestes innym typem i faktycznie boisz sie samotnosci, jednak widze ze szukasz ksiecia z bajki i tym sposobem bedziesz pewnie jeszcze tak siedziec na tym swoim zadupiu kolejne 30 lat i narzekac tylko. kurcze musze jednak sie uwijac szybko bo po 30 tez moze zrobie sie taka jakas coby tylko beret na glowe i do Kosciola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie wanka mialam to samo napisac ze jesli slyszy te komplementy to moze by tak autorka od tych komplemenciarzy zaczela poszukiwania :) no tak ale pewnie to sami rozwodnicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanka wstanka
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo sami żónaci
;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaak taaak jasne
ona slyszy te komentarze od zdziadzialego syna sołtysa chyba...NIE WIERZE ze fajna, ladna , inteligentna dziewczyna moze 33 lata miec i nigdy nie byc w zadnym zwiazku...no darujcie...ona pewnie jest przykladem zapatrzonej w siebie panny ale ani to ladne ani madre wiec nic dziwnego ze dalej sama siedzi...taka dziwaczka coto innym tyłek obrobi ale sama najpiekniejsza we wsi...nigdzie nie bywa, zero zainteresowan i tyle..o czym tu gadac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra to moze na mnie ktos zawiesi oko???;) jestem przed 30 i nie skreslam rozwodnikow w wieku oczywiscie zblizonym do mojego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakosmismutno
po pierwsze nie mieszkam na wsi. poza tym nie uwazam zeby ktos ze wsi byl gorszy od tego z wielkiego miasta. komplementy slysze od znajomych i czesto w takiej formie ze sie dziwia ze jestem jescze sama to ze nie bylam w zadnym powaznym zwiazku nie oznacza ze nie bylam w zadnym za osmy cud siwata tez sie nie uwazam. jestem raczej skromna osoba. i piszac o tym ze nie chce rozwodnika nie napisalam ze odrzucilam takowego kiedykolwiek tylko wyrazilam swoje preferencje i nie widze w tym nic zlego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakosmismutno
i moherowym beretem tez nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakosmismutno
a kto powiedzial ze nie szukam, portale randkowe, raz nawet bylam w biurze matrymonialnym i nic. na necie sami popaprancy, zostalam pare razy oszukana ale na szczescie w pore sie polapalam. a jak juz ktos fajny sie trafi to niestety ogromna odleglosc i po jakims czasie taki zwiazek sie rozpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skład Apostolski
wkej linke ze swoim profilem randkowym, jakos jednak slabo szukasz bo gdyby ci zalezao to bys szukala a nie jeczala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×