Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anaconda_a

Jaki wózek wielofunkcyjny do małego auta?pomóżcie.

Polecane posty

Witam, proszę o poradę. Chcę kupić wózek wielofunkcyjny(głęboko-spacerowy + fotelik samochodowy) ale jak juz przeglądałałam to większość składa się tylko w dół a nie na parasolkę(mówię oczywiście o ramie). Mam seicento wiec miejsce ograniczone. Widziałam jak na razie jeden tym firmy Chicco ale jest troszkę drogi, a poza tym nie podoba mi się uchwyt. Wolałabym taki jak w standardowych wózkach (łączący dwie strony a nie 2 uchwyty jak w spacerówce) Coś doradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chicco składają się bodajże "na parasolkę".Ja mam Quinny Buzz i Opla Corsę. po zdjęciu kółek rama mieści się bagażniku super i zajmuje b. mało miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak to jest z tym demontażem kółek? szybko i prosto czy trzeba sie pierniczyc przy kazdym pakowaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka80
ja chcę kupić Wózek Hauck Shopper 6, tyle że to nie jest wózek głęboki tylko spacerówka z nosidełkiem, ale super się składa i w aucie zajmuje mało miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ngLka - wózek Quinny Buzz może i jest świetny, ale zapomniałam dodać że interesuje mnie wózek na 4 równo ustawionych kołach(ew. wąskie 8)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie z wózkami wielofunkcyjnymi i małymi autkami jest masakra. nasz się miesił, ale oprócz wózka nic już nie wchodziło i reszta rzeczy na siedzeniach. Zawsze jechaliśmy obładowani jak \"rumuni\";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anaconda_a - Fakt, buzz 4 nie ma równo ustawionych kół.. te bliżej mnie sa szerokie a te dalej - wąskie.Wcześniejsze pytanie o demontaż kół - "same się demontują" :) - dziecinnie proste. Przyciskasz pstryczek i koło do wyjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zocha_W
co prawda nie mam małego auta ale mam wózek który bardzo łatwo się składa i bardzo mało miejsca zajmuje. Mam orbit baby g2 i po złożeniu zajmuje niewiele miejsca więc mieści się do bagażników małych aut, dodatkowo jest lekki więc nie ma większych problemów żeby wrzucić ten wózek do auta, miałam też ciężki wózek i z tym był problem, ale na szczęście to już przeszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Vicco 3w1 od Adamexu i w moim małym bagażniku po złożeniu wózek mieści się idealnie. Najważniejsze, że jest lekki i szybko i łatwo się go składa. Ułatwia to bardzo życie. Sam wózek jest bardzo wygodny w prowadzeniu i świetnie zamortyzowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas świetnie się sprawdza x-cite, teraz mam większe auto ale na początku jeździłam cieniasem i spokojnie mi się mieścił do bagażnika nawet razem z zakupami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a czy jak mówicie, że te wózki się Wam mieszczą do corsy albo seicento, to macie na myśli caly wózek w bagażniku? W sensie rama i np. gondola? Czy wchodzi sama rama, a gondole wozicie w aucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola

my zamówiliśmy spacerówkę od Larktale i szczerze polecamy. bardzo zależało nam na tym, żeby była w miare lekka i szybko się składałai mieściła do mojego małego autka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kari84
Dnia 17.11.2019 o 14:48, Gość ola napisał:

my zamówiliśmy spacerówkę od Larktale i szczerze polecamy. bardzo zależało nam na tym, żeby była w miare lekka i szybko się składałai mieściła do mojego małego autka :)

też się zastanawiam nad spacerówka tej firmy, obczajalam ich strone i wydaja sie byc ok,chyba jest to amerykanska firma i dopiero niedawno jest w PL. w kazdym razie dobrze wiedziec, dzieki za opinie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×