Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZarna2000

INNEOV Cellulit - Skuteczny..??

Polecane posty

Gość CZarna2000

Witam dziewczyny! Mam pytanko - czy któraś z Was zażywa ten "magiczny" specyfik...?? Jestem ciekawa Waszych opinii. Ja zaczynam właśnie piąte opakowanie i w sumie jestem zadowolona ale powiem szczerze, że spodziewałam się szybszych efektów :P W ulotce podają, że pierwsze zmiany widoczne są już po 14 dniach stosowania, ja czekałam dłużej.. Cellulit ulega jakby powolnemu rozprasowaniu, skóra jest bardziej jędrna i napięta, wygładzona. Dodam jeszcze, że zażywam Inneov w kapsułkach. Może ten w saszetkach do picia jest skuteczniejszy!? Pytałam babki w aptece i powiedziała mi, że skuteczność jest taka sama tylko ten w saszetkach zmusza do spożywania większej ilości płynów. Ponieważ ja i tak bardzo dużo piję sama z siebie a nie lubię takich smakowych koktajli zdecydowałam się na kapsułki. Reasumując moim zdaniem preparat jest godny polecenia, jedynym mankamentem jest wysoka cena. Jestem ciekawa Waszych opinii. Co o nim sądzicie i jakie efekty osiągnęłyście stosując go??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ceccylija
brałam preparat kilkukrotnie serjami po 4 misiące, efekt "0"!!! Nic nie zwalcz cellulitu, nawet endermologia, i te wszytskie dziwaczne masaże ktor ewentualnie wyszczuplaja, wydałam na to fortune kremy tylko wygladzaja skore, a nawet ten najdrozszy nie dotrze az tak gleboko w skórę. nie wiem co pozostało zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jovovita
już 5 miesięcy łykasz i są tylko małe efekty?? No to nie jets chyba za dobrze... ja Cellasene brałam, bo mi babeczka w aptece poleciła, powiedziała, że są najbezpieczniejsze i badania mają. Do tego balsam, dieta, masażer i po 3 miesiącach na nogach śladu po cellulicie nie ma. Fakt, teraz robię wszystko żeby nie wrócił, staram się nie tracić formy, ale póki co dobrze mi to idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te preparaty to ściema
nic nie zdziałają bez diety i ćwiczeń więc równie dobrze można ćwiczyć i masować bez łykania drogich tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siaaa
dokładnie! zgadzam się z przedmówcą! to ściema i tyle! Jedyny z nich pożytek maja producent i marketingowcy, którzy w niewiarygodny sposób potrafili przekonać cały świat, że to działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e.p.e
A ja uważam, że jak ktoś wie jak stosować tabletki, to one są skuteczne. Sama jestem tego przykładem. 3 miesiące łykałam cellasene, ale nie tylko! Chodziłam jeszcze na masaże, smarowałam się balsamami, miałam odpowiednią dietę. I wtedy wszystko zadziałało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA ŁYKAM I PIJE 2 TYG.[RANO TAB. WIECZOREM PROSZEK]. DODATKOWO ĆWICZE , CHODZĘ NA ROLLEN I SAUNE I SĄ EFEKTY. I NIE TYLKO NA NOGACH , BO I FAŁD BRZUSZNY ZNIKA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdury jak nic
sama z doświadczenia wiem że same suplementy gówno dają działają tylko przy diecie, ćwiczeniach, smarowaniu balsamami i masażach czyli równie dobrze i bez tych suplementów chudłoby się tak samo jak z nimi od kilku miesięcy próbuję schudnąc, w tym czasie zużyłam dwa opakowania Therm Line, ze 4 opakowania tabletek na cellulit Magafrytu, 1 opakowanie tych nowych tabletek z firmy Pharmaeris, też na cellulit, piłam hektolitry zielonej i czerwonej herbaty, herbatek drenujących, na cellulit, odchudzających z L karnityną, guaraną, chromem łykałam też tabletki odchudzające Bio Active (też z 6 opakowań) i jedyne co widzę to to że nie schudłam ani grama, nawet cellulit się nie zmiejszych od tych specyfików

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem_znam
mi po celasenie zeszlo a cellulit jest strasznie brzydki wiec jak jest taka metoda to z niej korzystam ! i efekty sa szybciej, bo po 2 opakowaniach a nie po 5! rany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cemia
To jest duży plus, że ten efekt naprawdę pojawia się w miarę szybko. Sama poprawę przy trzecim opakowaniu zauważyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowo
jakbym miała już wybierać jakieś tabletki to tylko i wyłącznie cellasene. brałam je kiedyś i całe szczeście, że na nie postawiłam. Dużym plusem jest to, że mają badania i są bezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzanna
Inneov nie wiem czy jest skuteczny, ale ja bym nie ufała tabletkom, które nie mają badań. Już pewniejsze są te Cellasene, bo przynajmniej wiesz co bierzesz i jaki ma być efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabela374
zacznij jezdzic na rowerze to problem zniknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmetyki na cellulit?? No też mogą być ale jako dodatek... Żeby znikął ten problem to tylko RUCH I RUCH... Jak przestaniesz używać tego kosmetyku to cellulit na nowo sie pojawi... Beznadzieja... ;/ Zgadzam sie, że rowerek. I stepper świente... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrynko, wszystko zależy od rodzaju cellulitu i jego przyczyny.. u niektórych pewnie coś te specyfiki pomogą, u innych nie. jesli ktoś je zdrowo, ćwiczy itd, a mimo to cellulit ma to moze warto spróbować jednak.. ja myślę o tym inneovie w saszetkach.. ale ogólnie wszystkie te specyfiki mają tyle pozytywnych opinii co negatywnych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2107
Witam wszystkie biedne kobietki...tak czytam cały dzień o tym słynnym celulicie i widze ze nie jestem sama ze jest nas sporo choć jak patrze teraz po ulicach i plazach to wydaje mi sie ze jestem sama.OPISZE SWOJA WALKE MAM 26LAT I JESTEM SZCZUPLUTKA 163CM 48KG A MIMO TO MAM CELULIT I TO NAWET SPORY JAK DLA MNIE walczyłam juz kiedys ale bez efektów i miala tego dosc wiec sobie darowałam ale teraz znów pojawilo się We mnie pragnienie gładkiego ciała i kupiłam sobie suplement INNEOV CELLULIT+ KREM Z AVONU ANEW CLINICAL razem niebagatelna sumka ok.180zł postawiłam na jakość ale SIĘ POMYLIŁAM .Miała być walka od zewnątrz wmasowywanie balsamu az do czerwoności nóg i picie tych saszetek inneov ale mój ukochany stwierdził ze efektow nie ma . Jeśli jest kobietka kt.ora z ręką na sercu pozbyła się celulitu to byłabym wdzięczna za jej sekretną broń chodzi mio to jakie balsamy tabletki stosowałyscie ...bo nie chce mi sie wierzyc ze tabletki i masaze solidne plus w miare zdrowa dieta nie wystarcza ze trzeba cała ta liste stosowac ruch ,dieta , 2l wody, balsamy, zabiegi itd nikt nie ma tyle kasy, czasu i cierpliwości ...jesli ktos chce sie ze mna wymienic doświadczeniami to zapraszam piszcie na mojego maila agnieszka.2107 na każdy odpisze ...nie ma jak kobieca solidarność...i ZYCZE WAM WSZYSTKIM POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwię cię
ale właśnie to na tym polega: zmasowany atak: dieta, ćwiczenia, masaże, peelingi, ciepło-zimne prysznice, woda i herbatki drenujące i do tego tabletki plus balsamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NA CELLULIT NAJLEPSZY JEST TRENING. Po miesiacu cwiczen z Chodakowska cellulit zniknął do ZERA. Trening poprawia krazenie krwi, limfy, pozbywa wody, spala tluszcz. Trening plus odzywianie. Innej recepty na cellulit nie ma. Mam teraz nogi jak 5 letnie dziecko - idealnie gladkie, ani grama cellulitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja brałam najpierw DetoCell i nie bylo efektu. Stwierdziłam, że spróbuje jeszcze raz z tabletkami tym razem z Inneov Cellulit i był efekt. Skóra gładsza, cellulit mniej widoczny, ale jednak dalej widoczny... więc same tabletki nie zdziałają cudów bez diety i ćwiczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co_kobieta_inne_doświadczenia
No i widać, że to przede wszystkim kwestia organizmu. U mnie detocell - ten aqua - zadziałał. Nie same tabletki, bo razem z ruchem i masażami, ale można powalczyć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Freeda111
Zgodzę się z Tobą w 100% wszystko zależy od organizmu, przemiany materii i innych czynników. Słyszałam dużo dobrego o detocellu, o inneov nie bardzo, dlatego ten wątek jest dla mnie bardzo interesujący:) Chociaż widzę, że coś nie za dobry jest ten produkt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia 23
Nie mam nadwagi, dbam o dietę, chodzę na zumbę, ale i tak mam cellulit. Stosowałam różne balsamy antycellulitowe, rolki masujące- i nic. Jakiś czas temu zdecydowałam się na zabieg endermologii. Byłam w szoku, wreszcie nie wstydzę się swoich nóg.Jak wygląda zabieg widać na filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=tKrUgjT3LDw. Sprawdziłam, to działa. Sprawdziłam na własnej skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewix 27
Jestem w miarę szczupłą osobą, Zdrowo się odżywiam, trochę ćwiczę, ale na moich nogach i tak jest cellulit. Sporo wydałam na kremy wyszczuplające, domowe masażery- bez efektu. Wybrałam się na zabieg endermologii. Jestem zaskoczona, efekty widać od razu.Jak wygląda zabieg widać na filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=tKrUgjT3LDw Super efekty. Polecam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewix 29
Dziewczyny przez przypadek znalazłam fajną wyszukiwarkę gabinetów z depilacją laserową. Można przeszukiwać po miast. Łatwa w obsłudze. Wystarczy wybrać miasto: http://www.depilacjelaserowe.pl/. Pomogło mi to wybrać gabinet kosmetyczny z depilacją laserową. https://www.beautymedica.pl/nadwaga-i-cellulit/skuteczna-walka-z-cellulitem-zabiegi-venus-legacy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewix 25
Jest taki blog http://depilacja24.pl/ i porównano tam wszystkie rodzaje depilacji. można sobie poczytać jaka depilacja wychodzi skuteczniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×