Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
madziulkaaa1

używane ubranka dla dziecka....

Polecane posty

Gość cdsfdsfs
26 zł za zwykłe spodnie to dla mnie dużo w porównaniu do używanych,które kupuję na www.lumpik24.pl . Za te 26 zł tam mam 4 pary. Jestem zwolenniczką ubranek używanych ,moje dziecko potrafi okichać się kilka razy dziennie i nie wyobrażam sobie mieć w zapasie 15 par pajaców czy bodów po 20 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama................
Polecam http://www.alice.sklepna5.pl/ Mają ciuszki nowe i używane, a do tego można też kupić akcesoria dla dzieci ( wszystko jest fabrycznie nowe ). Ostatnio kupiłam dziecku kilka używanych ubranek oraz nowe buteleczki NUK-a z myszką miki :) Dostawa ubranek używanych jest co sobotę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viva_szcz
A ja niestety dokonałam zakupu używanych rzeczy na Allegro dla swojej córeczki i zdecydowanie odradzam takie zakupy.W opisie aukcji pisze, że w dobrym stanie, że wszystko ładnie prawie nowe a okazuje się sprane, poplamione. Nie, nie ja już nie kupię nic używanego przez internet. Nie ma to jak póść do komisu czy lumpexu zobaczyć, dotknąc. Nie polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghdevgkl
ja kupuję i sprzedaję na all raz na 10 się zawiodę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam nowo otwarty sklep z ubrankami używanymi multiva. www.multiva.pl Sprzedają na allegro ubranka używane w atrakcyjnych cenach. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naknak
Witamy, zapraszamy na Naszą Fan Page https://www.facebook.com/pages/Naknak/238886772908158 Na chwilę obecną Nasz sklep internetowy jest w budowie. Jednakże zapraszamy do odwiedzenia Naszej strony na facebooku. Jak będziecie chciały rozpocząć dyskusję na jakiś ciekawy temat, podesłać jakiś ciekawy artykuł, dać jakieś wskazówki nie krępujcie się zespół naknak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annadob70
Ja mam do sprzedania dużo firmowych ubrań po synu na jakies 5-7 lat, bluzy z różnymi postaciami z bajek, większość ciuchów z C&A kupowane w Belgii :) Jeśli jest ktoś zainteresowany to proszę o kontat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kupuje używane na allegro, owsze czasem kupię coś nowego , ale wyprawke do szpitala kupiłam nową,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Większość kupuję ubranka dla dzieci używane. Jeśli już nie dostanę kupuję w sklepie. Funkcjonuję tak już wiele lat;) ile zaoszczędzę, a ciuchy naprawdę fajne można dostać i niespotykane w lumpeksie czy na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta ruda 123
ja polecam używane np na www.aduff.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta ruda 123
www.aduff.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annadob70
www.ubranial.fbl.pl zapraszam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny,mam pół rocznego synka ,chcetnie sprzedam po nim ubrania.Sa w bardzo dobrej jakoscie ,poniewaz szanuje rzecz a do tego przewaznie firmowe.Tak jak widac mieszkam w anglii a tu jakos jest naprawde na wysokim poziomie ,jesli kto zainteresowany chetnie wysle jakies fotki.Nie wystawiam rzeczy na allegro ,moge cos odsprzedac jesli ktos zainteresowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maganton11
ja kupuję bardzo często w lumpeksach ubranka dla mojego synka ale niestety i tutaj ceny ubranek również bywają bardzo wysokie:(( a przecież taki mały szkrab bardzo szybko rośnie. Ostatnio zaczęłam eksperymentować z allegro i jak na razie z czystym sumieniem moge polecić allegrowicza ukrywającego się pod linkiem: http://butik.melki.pl . Ubranka są śliczne:) czyste i pachnące a przy tym za niewielkie pieniądze:) Jedynym mankamentem są koszty wysyłki ale przy kilku ubrankach to tak nie boli:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupuję w komisie dla dzieci , ciuszki zadbane wyprane i wyprasowane. Sprawdzone już przez poprzednich rodziców , brak wpadek jak z tanimi ciuszkami z chin. Kupuję i odsprzedaje już nie potrzebne ubranka z których wyrosły moje pociechy. Komis ma też swoją stronę http://majaigucio.com.pl , są też na FB więc zawsze wyłapuję okazje jakie tam się pojawiają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo duzo moich znajomych kupuje ubranka dla dzieci w lumpeksach, sama tez tak robie, ale ja duzo rzeczy takze otrzymalam od znajomych.. nie ma sensu wydawac kupe pieniedzy, bo tyle kosztuja nowe ubranka, skoro dziecko zaraz z tego wyrosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama z Łodzi
zdecydowanie wolę używane ubranka. przed założeniem dziecku, czy to nowe czy używane, i tak powinno się wyprać. Z tych nowych, często drogich, po pierwszym praniu jeszcze przed założeniem bąblowi robi się po prostu szmata, raz nawet kolor się sprał razem z grafiką;/ a te używane kupuję dobrych angielskich marek, NEXT, adams, mothercare, debenham, George ... W łodzi mam teraz ulubiony nowy sklepik na Kurczakach chyba 35 na przeciwko przedszkola, Baby's Boutique. Znalazłam ich przez reklamę w międzytorzu. Ubranka fajne, duży wybór. nie na kg, wycenione, ale adekwatnie do jakości. spodenki mają różnie od 8 do 13 zł, zależy jakie i na jaki wiek. koszulki od 4-5 zł do 10-11 zl takie na 2-3 latka ale w super stanie i dobre marki angielski. ten sklepik jest inny niz loompki łódzkie. jestem w szoku ale ta pani sama lata do anglii i sama wybiera towar ! szok. myślałam że wszyscy działają na zasadzie kupna wora w hurtowni a potem na kilogramy bo tam same szmaty. zresztą - zobaczycie to zrozumiecie. ja szczerze POLECAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maganton11
Może się powtarzam ale mój synuś rośnie i potrzeba coraz więcej ubranek i tak jak pisałam wcześniej zaopatruję się na allegro głównie u takiej bardzo miłej Pani o nicku buukotek11 - hehheh teraz to już mój ulubiony sprzedający na allegro Mogę w 100% potwierdzić że ubranka są super w większości jak nowe, jak jest jakaś plamka albo dziurka (chociaż praktycznie takie ubranka się u tej Pani nie zdarzają) to jest o tym napisane na aukcji:)) polecam wszystkim bo naprawdę warto:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helamk
Kupuję tylko nowe ubranka, głównie markowe, ale raczej na cenowych okazjach. Dużo takich promocji ma sklep Kolorowemarzenia, ale również i inne sklepy. Tak więc wcale nie jest tak, że tanio to od razu oznacza używane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też kupuje używane i najczęściej internetowo allegro ale tez ostatnio odkryłam www.seconds4kids.pl internetowy ciucholand dla dzieci jakość super i super marki więc warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×